FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak tanio podróżować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzychbest

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2016 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w firmie w tym roku bardzo dobrze nam się wiodło i postanowili nam zorganizować taką wycieczkę na sri lanka, chyba chcą żebyśmy tam pobudzili swoją kreatywność, był tam ktoś z was może ? Bo słyszałem sporo dobrego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ukos

PostWysłany: Pią Lip 08, 2016 11:01 pm    Temat postu: Tani wynajem samochodu Odpowiedz z cytatem

Dla mnie tanie podróżowanie mimo sprzecznych opini jednoznacznie kojarzy sie z wypożyczalnia samochodów. Ostatnio odwiedziłem znajomą i korzytałem z http://www.gsmot.pl/ , wynajem samochodu na kilka godzin kosztował mnie przysłowiowe kilka zloty a nie musiałem się martwic o rozklady kolejki itp. takze polecam ten sposób!!
Powrót do góry
Andrzej66

PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym sposobem jest zaplanowanie sobie wyjazdu kilka miesięcy przed czasem. Wtedy koszty biletów wyjdą znacznie taniej. Można również podróżować stopem, ale to trochę bardziej ekstremalna opcja Razz
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej byłoby chyba szukać jakiś okazji, które często się pokazują.
Powrót do góry
Wardan

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dobrym sposobem jest zaplanowanie sobie wyjazdu kilka miesięcy przed czasem. Wtedy koszty biletów wyjdą znacznie taniej. Można również podróżować stopem, ale to trochę bardziej ekstremalna opcja

Stop brzmi dla mnie zbyt ekstremalnie, ale zgodzę się z pierwszą częścią zdania. Podróżowanie lepiej mieć już wstępnie rozplanowane. Często okazuje się, że w późniejszym czasie brak planu wpływa na nasz wyjazd (czegoś zapomnimy, coś nam wyleci z głowy). Lepiej mieć rękę na pulsie i być dobrze przygotowanym.
Powrót do góry
Minion11

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 4:53 pm    Temat postu: cars Odpowiedz z cytatem

Wszystkie informacje na tematy związane z motoryzacją można znaleźć w internecie. Polecam Wam stronę http://www.trendycars.pl/ . Znajdziecie tam pomoc i wiele ciekawostek Smile
Powrót do góry
Dominikaa

PostWysłany: Pią Paź 28, 2016 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja radzę postawic na kampery, najlepiej nowe, żeby sie nie psuly. inwestycja jednorazowa, ale potem mozna jeździć juz wszędzie i przez cały czas. Tu jest zresztą fajny artykuł na ten temat: http://pasjablog.bloog.pl/id,356495125,title,Campery-nowe-kontra-uzywane-ktore-lepsze,index.html?_ticrsn=3&smoybbtticaid=617fc5
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rybitwa

PostWysłany: Sob Paź 29, 2016 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie skusić się na przykład na wyjazdy studenckie. Wiele propozycji znajdziecie na stronie http://taksidi.pl/. Cenowo wychodzą one bardzo korzystnie, a atmosfera jest pierwsza klasa. Warto chociaż raz w życiu jechać.
Powrót do góry
monna

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 7:41 pm    Temat postu: autostop Odpowiedz z cytatem

ja podróżowałam stopem, czasami ratował mi życie, jak ostatni bus uciekł. Owszem, trzeba być czujnym, ale super przygoda i mnóstwo ludzi się poznaje;)
mariola685

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W różne podróże przydają się walizki podróżne które są praktyczne i fajne. Mieści się do nich wiele ubrań i akcesorii potrzebnych do podróży. Warto czasem wybrać coś praktycznego i modnego, na długie lata.
Powrót do góry
Motyl90b

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli gdzieś jadę na wczasy za granicę, to zawsze staram się jak najwcześniej (nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzenie) znaleźć i kupić bilet.
Powrót do góry
KomarqA

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najtaniej to na stopa. Często udając się gdzieś za granicę, najpierw sprawdzam ceny biletów w różnych miejscach i wybieram tańsze opcje.
Powrót do góry
Oliwa

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio gdzieś czytałem, że znów Grecja wchodzi do łask. Coraz więcej turystów odwiedza tę piękną wyspę. Przeglądam właśnie przewodnik po Korfu i szczerze mówiąc wcale się nie dziwię Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pobbet44

PostWysłany: Wto Sty 10, 2017 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezły przewodnik poleciłeś, dzięki !
Iwo

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wyjazdy zagraniczne to warto zadbać o korzystną wymianę walut. Wybór odpowiedniego kantoru jest bardzo ważny.
Na stronie: http://ergokantor.pl/8-sposobow-na-zadbanie-o-finanse-na-wakacjach.html jest bardzo ciekawy artykuł, jak zaoszczędzić na wyjazdach zagranicznych. Warto zaglądać do ich bazy wiedzy, bo mają sporo ciekawych informacji i można się wiele nauczyć. A przy okazji korzystnie wymienić walutę.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> transport i logistyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: