FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Nie przepłacaj za OC.
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawelek77

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 7:48 am    Temat postu: Nie przepłacaj za OC. Odpowiedz z cytatem

Wybierając obowiązkowe ubezpieczenie OC, często postępujemy automatycznie i nie myślimy o tym, żeby płacić jak najmniej i oszczędzić nawet kilkaset zł w skali roku. Tymczasem jest to jak najbardziej realne. Jako że zakres ubezpieczenia OC jest identyczny niezależnie od towarzystwa ubezpieczeniowego (określa go Ustawa), przy wyborze oferty liczy się wyłącznie cena. Sprawdź jaką ofertę przygotowała dla Ciebie firma http://www.mtu24.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jedlińska

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam, a obecnie z tymi cenami OC to jakaś masakra
Powrót do góry
lilaves

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad
Powrót do góry
NervousDrake

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cena liczy się tylko teoretycznie. Ja zawsze patrzę na renomę firmy, bo im więcej osób będzie miało ubezpieczenie w dobrych TU to tym większa szansa, że w razie jakiejś kolizji nie będzie aż takich problemów z np odszkodowaniem. Do tego nie każde TU ma tak, że do OC pojazdu dorzucają zniżki na np ubezpieczenie szyb albo assisstance, a jeśli ktoś chciałby rozszerzyć swoją ochronę to jest to bardzo przydatne. Także po uwzględnieniu wszelkich za i przeciw zdecydowanie mogę odradzić sprawdzanie TYLKO ceny, warto wejść głębiej w OWU i inne oferty ubezpieczycieli, ja tak wybrałem PZU, nie żałuję bo oprócz OC mam też kilka innych produktów od nich.
Powrót do góry
buraczycho

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Renoma firmy jest bardzo ważna, Ale nie można patrzeć tylko przez ten pryzmat, bo źle wybierzemy...
Powrót do góry
PaniBozena

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OC to bardzo istotna sprawa, na pewno trzeba tutaj unikać różnych pośredników i załatwiać to bezpośrednio z ubezpieczycielem Smile
Powrót do góry
monikabert90

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie, jeśli zastanawiamy się nad wyborem oc firmy, najlepiej byłoby skontaktować się z jakąś multiagencją ubezpieczeniową. Doradca porówna dla nas nawet kilkadziesiąt ofert i wybierze tą, która będzie dla nas najkorzystniejsza. Można oczywiście wybrać firmę na własną rękę, ale jeśli do końca nie znamy się na temacie, lepiej polegać na wiedzy i doświadczeniu specjalistów.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swoje OC załatwiałem z pomocą doradcy i nie wybrałem najdroższej opcji tylko tą najtańszą. Nie mam zamiaru przepłacać za OC. Za inne warianty ubezpieczenia faktycznie mogę coś więcej dać, ale jeśli chodzi o OC to nie kalkuluje się kupować najdroższego. Do tego coś tam o dany, OC przeczytam na takich blogach jak http://serwis-ubezpieczeniowy.com.pl/ . Więc nie jest to pójście w ciemno za radami doradcy. Nie uważam, że kupno ubezpieczenia z pomocą pośrednika było złe, wręcz przeciwnie, taka osoba może bardzo pomóc w doborze ubezpieczenie
Powrót do góry
tola789

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej porównaj kilka ofert
Sylwiiia

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, najlepiej po prostu porównać. Teraz są takie porównywarki - https://najtaniejuagenta.pl/ więc jest totalna wygoda. Raz się wszystko podaje i mamy wyliczone od razu w wielu firmach ile zapłacimy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Oczko

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej korzystać z internetowych porównywarek
Powrót do góry
Marcelinaa

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OC zazwyczaj kupowalam w punkcie ubezpieczeniowym, gdzie doradca zawsze wyszukiwal dla mnie najkorzystniejsza oferte, ale po ostatnich podwyzkach ubezpieczenie mam w AXA bo tam mieli najtaniej.
kaska147

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze negocjuje ceny
rafff

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto z tego kalkulatora skorzystać - można nawet kilkaset złotych zaoszczędzić https://cuk.pl/samochod
Powrót do góry
monkas

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 2:17 pm    Temat postu: oc/ac Odpowiedz z cytatem

właśnie jesteśmy z mężem na etapie poszukiwań dobrego oc/ac na samochód dla syna i znaleźliśmy porównywarkę https://superpolisa.pl/ porównaliśmy bezpłatnie kilka firm i teraz musimy tylko wybrać najlepszą dla nas
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: