FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mieszkanie od dewlopera wykończyć samemu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tatanka

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy z deweloperów oferują taką opcje, że można odebrać mieszkanie wykończone pod klucz. Jeśli jednak chce się zająć samodzielnie aranżacją wnętrza to otrzymuje się standard deweloperski.
Tak jest na osiedlu Alfa Park sprzedaż mieszkań gdańsk morena , gdzie 95% mieszkańców ocenia bardzo wysoko jakość wykończenia mieszkań.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
toyat

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 10:59 am    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że najlepiej jeśli kupujemy mieszkania, które możemy samodzielnie zaaranżować. Niecały rok temu kupiłam własne cztery kąty w stolicy - www.bloinfo.pl/inwestycje-mieszkaniowe-w-warszawie/ i nie wyobrażałam sobie, żebym kupiła gotowe "m". Amatorsko interesuję się bowiem urządzaniem wnętrz i chciałam zrobić mieszkanie wedlug swojego pomysłu. Postawiłam ostatecznie na styl prowansalski i z perspektywy czasu widzę, że to była dobra decyzja. Mieszkanko wygląda z jednej strony gustownie, a z drugiej ma taką nutkę "wiejskości"
Powrót do góry
Arkadiusz

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast mogę polecić firmę Armi-Deweloper. Projektują głównie domy jednorodzinne, bliźniaki czy domy szeregowe gdańsk. Jest możliwość albo odebrania domu w stanie surowym, ale pod klucz, jak ktoś nie chce szukać dodatkowo ekipy remontowej.
Powrót do góry
bene

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chyba wolał mieć wykończone takie mieszkanie pod klucz przez dewelopera, nie wiem czy miałbym wenę żeby robić to we własnym zakresie, a na osiedlu Baltica Towers jest zdaje się taka możliwość
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: