FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mieszkanie od dewlopera wykończyć samemu?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Santek

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 7:58 pm    Temat postu: Mieszkanie od dewlopera wykończyć samemu? Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może myślał kiedyś o tym, żeby mieszkanie od dewelopera negocjować w stanie surowym do wykończenia? Przeglądam sobie ofertę Partner Capital http://www.pcg.pl/ znany deweloper Wrocławski i tak się zastanawiam czy taka forma by przeszła czy raczej nie? I czy w ten sposób można uzyskać niższą cenę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samemu nie da się wykończyć, chyba że drzemie w nas złota rączka Wink
Powrót do góry
heloneida

PostWysłany: Czw Paź 29, 2015 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temu komuś chodzi pewnie o to, żeby wynająć firmę, która to mieszkanie wykończy.
Powrót do góry
Kicamba

PostWysłany: Nie Lis 01, 2015 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki to problem? Na stronie tanieporownanie znajdziesz materiały za śmieszną cenę, więc wykończenie będzie Cię kosztowało bardzo niewiele.
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Pią Lis 20, 2015 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to żaden problem. Deweloper odpowiada za sprzedaż mieszkania i większość z nich oddaje mieszkania w stanie deweloperskim, chyba że klient życzy sobie inaczej.
Zerknij np. na ofertę tego dewelopera: http://www.amarelo.com.pl/ . Sprzedają mieszkania gotowe do wykończenia, zgodnie z własnymi upodobaniami.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety tak to jest że nowe mieszkania od dewelopera dostajesz w stanie surowym i możesz je sobie urządzić według swoich upodobań. Aczkolwiek nie sądzę aby było to coś złego. Właśnie samemu rozglądam się za jakimś mieszkaniem deweloperskim w Warszawie i jest sporo ofert od http://www.19dzielnica.pl/element/19dzielnica To pewnie znany deweloper skoro mają tyle ofert mieszkań na sprzedaż. Słyszeliście coś o nim ? Zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami w tym temacie.
Powrót do góry
polinka

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że bez problemu się da wynegocjować coś takiego Very Happy a przynajmniej będziesz mieć możliwość urządzenia po swojemu.
ocieocie

PostWysłany: Pon Maj 09, 2016 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że można ale po co się tym niepotrzebnie trudzić? Jest wiele deweloperów, którzy sprzedają gotowe mieszkania bez pośrednictwa. Jeśli się z nimi umówisz i ustalisz swoje potrzeby zbudują i wyremontują dla ciebie idealne mieszkanie adekwatne do twoich potrzeb. Mogę polecić Ci Inkom doświadczonego dewelopera z Wrocławia.

Ostatnio zmieniony przez ocieocie dnia Sro Lip 20, 2016 12:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Sro Maj 11, 2016 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym to jednak zleciła fachowcom.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bab
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie ocenić własne umiejętności z zakresu wykończenia wnętrz a także możliwości finansowe. Wynajęcie firmy, która zajmuje się wykończeniem wnętrz a także pojedynczych fachowców jest bardzo kosztowne, bo nawet pojedyncze osoby mają stawki w granicach 30-50zł/h. Jeśli zdecydowalibyśmy się jednak na samodzielne urządzenie mieszkania, to albo musielibyśmy to robić każdego dnia po pracy albo zmuszeni bylibyśmy wziąć urlop w pracy. W przypadku pierwszego rozwiązania urządzenie mieszkania trwałoby nawet 2-3 miesiące, a większość z nas bierze mieszkanie na kredyt i to wygenerowałoby dodatkowe koszty. W przypadku drugiego rozwiązania moglibyśmy się zamknąć w 2 tygodniach, ale czy na pewno chcecie przeznaczać swój ciężko zapracowany urlop na malowanie ścian, układanie paneli itp? Sam niedawno kupiłem mieszkanie, bo tu https://promenadywroclawskie.pl/opis/opis.html znalazłem świetną ofertę tanich mieszkań z rynku pierwotnego i zdecydowałem się na wynajęcie 2 fachowców do prac wykończeniowych, bo po przeliczeniu okazało się, że takie rozwiązanie będzie dla mnie najtańsze.
Powrót do góry
Miodek42

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ibiza23 napisał:
Samemu nie da się wykończyć, chyba że drzemie w nas złota rączka Wink

A ja właśnie wykończyłem sam Smile Fakt, trwało to trochę, ale nauczyłem się wielu nowych umiejętności Smile
Powrót do góry
Joppol

PostWysłany: Wto Sty 03, 2017 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mamy takie umiejętności, to pewnie, że lepiej dokończyć samemu. Ale nie każdy się na tym zna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kajtek89

PostWysłany: Sro Sty 18, 2017 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie mam daru do wykonywania takich czynności jak remont. Wolę oddać czynności remontowe fachowcom niż poprawiać kilka razy. Ja znalazłem na stronie http://www.dekorfliz.pl/wykonczenia-wnetrz/ i efekt przeszedł moje oczekiwania.
Powrót do góry
erabev

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie tak zrobiłem i poradziłem sobie samodzielnie. Nawet nakładanie gładzi i szlifowanie ogarnęłem sam! Miałem wprawdzie dobre narzędzia (https://www.mirka.com/pl/pl/), ale wiecie, jak się człowiek uprze, to zrobi! Teraz na przykład samodzielnie odnawiam stare PRL-owskie fotele. Kupiłem je za grosze na olx. Mam większą satysfakcję robiąc wszystko własnoręcznie!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: