FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki telefon najbardziej funkcjonalny?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiru

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2019 4:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co w przypadku samsung galaxy s10 plus? Zajmował się do niedawna w pierwszej 5 najlepszych telefonów na świecie pod wgzlędem wydajności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SkyNet_pl

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie pomyśl nad wyborem porządnych modeli telefonów m.in z oferty producenta Samsunga. Jak znajdziesz wolną chwilę to zwróć uwagę na naszą ofertę - https://www.skynet.pl/category/samsung-smartfony gdzie udało nam się przygotować kilka ciekawych propozycji w dobrym stosunku jakość-cena i jednocześnie uwzględniając najnowsze propozycje dostępne na rynku. Służymy z chęcią pomocą w podjęciu decyzji i zapewniamy bezpieczną darmową dostawę!
Powrót do góry
Alicja87

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio szukałam informacji na ów wątek w internecie i natknęłam się na stronę - http://xiaomitech.pl , gdzie odszukałam to co chciałam znaleźć. Nadzwyczaj sporo wartościowych info można wynieść z tej strony. Gorąco rekomenduję.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: