FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ogrodzenie panelowe + taśmy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Brinus

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 4:59 pm    Temat postu: Ogrodzenie panelowe + taśmy? Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o tym sposobie dodatkowego ogradzania się tj. zamontowanie na ogrodzeniu panelowym specjalnych taśm osłonowych przez które nic nie widać? Czy to dobra metoda na zwiększenie prywatności na działce?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katpio123

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O takie panele ogrodzeniowe https://www.castorama.pl/produkty/ogrod/bramy-i-ogrodzenia/systemy-panelowe/panele-ogrodzeniowe.html Ci chodzi bo nie do końca mogę sobie zobrazować o co Ci chodzi i jakie dodatkowe zabezpieczenie i w sumie w jakim celu ? Masz może jakieś zdjęcie albo link do takich taśm ?
Powrót do góry
Brinus

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie to chodzi mi o taśmy ogrodzeniowe Thermoplast które widziałem w sklepie budowlanym. Zależy mi na zwiększeniu prywatności i pracownik bardzo zachwalał tego typu rozwiązanie. Po założeniu na panelu ogrodzeniowym efekt jest podobny do tego na zdjęciu, co o tym myślicie?
Powrót do góry
Spirala

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie
fajnie że taśm nie trzeba montować na całej długości, więc jeśli ktoś chce ogrodzić tylko cześć posesji np. śmietnik albo kompostownik to sprawdzić się mogą właśnie takie taśmy
są bardzo wytrzymałe i co też ważne wyglądają bardzo ładnie
Powrót do góry
Brinus

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby tak tylko pytanie na jak długo takie ogrodzenie pozostanie atrakcyjne, a mówiąc wprost nie ulegnie zniszczeniu (pęknięcia, utrata koloru)?
Powrót do góry
Spirala

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taśmy wykonane są z polipropylenu, a jest to sztuczny materiał bardzo wytrzymały i niewymagający konserwacji, dlatego nie ma obaw co do szybkiego zniszczenia się.
Powrót do góry
skierunek

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wygląda to całkiem ładnie, ja jednak jestem przekonany do tego, że można by z tego zrobić gabiona. Wejdź sobie tutaj ogrodzenia białystok i zobacz jak to wygląda, moim zdaniem estetyczniej i tak nowocześnie. W dodatku jest to zwyczajnie modne.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Nie Paź 08, 2017 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się, czy to faktycznie potrzebne. Przecież o wiele prościej będzie po prostu zamontować ogrodzenie z http://www.foresta.pl/ i w ten sposób zabezpieczyć całą posesję. Nie widzę sensu w montowaniu większej ilości zabezpieczeń, które wcale nie prowadzą do poprawy bezpieczeństwa.
Powrót do góry
FrankieeFran

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dużo fajniej wyglądają ogrodzenia aluminiowe, przynajmniej takie, które ma mój sąsiad ;D Bardzo spodobało mi się jego ogrodzenie, ten polecił mi firmę http://euro-fences.pl która wykonywala je dla niego. Mają duży wybór bram i ogrodzeń jak i balustrad, polecam Smile
Powrót do góry
kroban

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze przyznam, że fajnie to wygląda i na pewno pozwala zwiekszyc prywatnosc na dzialce Wink
Powrót do góry
Erise21

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie wygląda takie ogrodzenie pytanie czy jest trwałe.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: