FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
jakie opony
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
murarz57

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 2:17 pm    Temat postu: jakie opony Odpowiedz z cytatem

Szukam opon do wózka widłowego, trafiłem na opony chińskie, a potem żona mi znalazła ofertę Prestige Tyres i muszę przyznać, że opis ich opon mnie zaciekawił. No i teraz mam zgryza na co się zdecydować?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytaj profesjonalisty. Ja korzystam z usług http://www.forum.konferencje.com/viewtopic.php?p=17977#17977 i zawsze mi dobrze doradzają.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Paź 29, 2015 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytałabym się raczej o to warsztacie, nie wiem czy tutaj ktoś udzieli Ci odpowiedzi. Najwyższy czas pomyśleć o wymianie Kraków zimowych opon, więc możesz się przy okazji o to zapytać. Sądzę, że to będzie najrozsądniejsze rozwiązanie.
Powrót do góry
heloneida

PostWysłany: Czw Paź 29, 2015 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta oferta wygląda całkiem ciekawie, więc myślę, że możesz spróbować.
Powrót do góry
Burdens

PostWysłany: Czw Paź 29, 2015 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wziął te, o których mówisz. Najwyżej jak się nie sprawdzą to będziesz miał doświadczenie na przyszłość.
Ledrucka

PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 4:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdź na tę stronę po wszelkie części motoryzacyjne. Tanio, szybko, wszystko w jednym miejscu.
Powrót do góry
erabev

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na wózkach widłowych, ale jeśli chodzi o wymianę opon w aucie, polecam http://auto-serwis-krakow-24.pl/ z Krakowa.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już niedługo wiosna i zacząłem rozglądać się za letnimi oponami, bo te, które obecnie mam nie nadają się już do jazdy. Tzn może i mógłbym jeszcze przejeździć w nich cały sezon, ale nie chcę ryzykować zwłaszcza, że często jeżdżę samochodem z dzieciakami. Nie ukrywam, że zależy mi na niskiej cenie opon. Sprawdzałem oferty kilku sklepów z oponami, ale było to czasochłonne i niewygodne i zacząłem szukać ich tutaj http://www.ceneo.pl/Opony . Podpowiecie mi, które opony są warte zakupu?
Powrót do góry
blum

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, czy chińskie to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.. Na pewno tanie, ale czy warto? Przecież to ma służyć przez lata.
skierunek

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteś posiadaczem forda to polecam Ci ten serwis https://akcjaserwisowa.pl/oponyzimowe i tam kupić opony. Naprawdę warto z takich serwisów korzystać, bo ludzie którzy tam pracują pracują z pasją i fachową wiedzą.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co każdy kupuje opony na jakie go stać. Wiadomo, ze to kwestia bezpieczeństwa ale jak masz auto warte kilka tys to nie kupisz opon za pół wartości auta. Podrzucam Wam link do sklepu z oponami https://oponafelga.pl/ . Tu wybierzecie opony w przystępnych cenach.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście mam dosyć nowe opony zimowe.
Powrót do góry
Mieczkor

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu kupuję do swojego samochodu opony używane. Po przeczytaniu artykułu na www.oponyuzywane.biz.pl , stwierdziłem, że takie opony w cale nie są złe. Są przede wszystkim tanie i często dostaję je w dobrym stanie. Warto tu jednak też uważać i kupować opony używane tylko od renomowanych sprzedawców. Dzięki temu mamy pewność, że takie opony są na prawdę dobrej jakości.
Powrót do góry
Romanet

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio czytając artykuł na www.oponyzimowe.info.pl dowiedziałem się, że nie tylko ważna jest cena, czy producent opon. Ważny jest też sam montaż opon, który powinien zostać przeprowadzony tylko przez doświadczonego mechanika. Warto zwracać na takie rzeczy uwagę. Ja często kupuję opony na miejscu i od razu zlecam ich montaż.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 3:59 pm    Temat postu: Opony, samochody, ubezpieczenia Odpowiedz z cytatem

Cóż, w sumie już najwyższa pora żeby zmienić opony. Ja na przykład pochodzę z małej miejscowości i musiałem czekać aż tydzień w kolejce do warsztatu, dacie wiarę. Wczoraj po południu zmieniłem już definitywnie letniaki na zimówki, bo nic nie zapowiada, aby aura nad Polską się zmieniła. Przy okazji mam do Was pytanie, bo na tej stronie - http://www.info-ubezpieczenia.pl/ znalazłem newsa, że szykują się podwyżki oc. Myślicie, że może dojść do tego?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: