FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sposób na powiększenie ust
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drim33

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam ten gabinet w Łodzi http://klinikarevital.pl/zabieg/medycyna-estetyczna/powiekszanie-modelowanie-ust/, jestem zachwycona
kaszek

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektórych przypadkach powiększanie ust rzeczywiście jest potrzebne. Jednak niestety wiele kobiet przesadza i wtedy usta wyglądają nienaturalnie.
Chociebor87

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale po co powiększać usta? Nie rozumiem po co kobiety to w ogóle robią.
___
wózek widłowy hangcha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shankes

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam bardzo wąskie usta i zastanawiałam się nad zabiegiem powiększania ich. Wiele słyszałam o dobrej klinice Novoderm, którą prowadzi dr Krzysztof Teysler. Moja znajoma miała w niej przeprowadzaną wolumetrię twarzy i bardzo sobie chwali profesjonalne podejście personelu. Twierdzi, że można w pełni im zaufać. Może znacie już tą klinikę?
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zabiegi kwasem hialuronowym dają super efekty. Można wtedy uzyskać efekt nawilżenia i odświeżenia, delikatnego wymodelowania lub znacznego powiększenia ust. Sam zabieg nie jest bardzo bolesny, efekty są widoczne natychmiastowo. Tylko polecam skorzystać z dobrego gabinetu, gdzie specjalista zaaplikuje odpowiednią dawkę kwasu. W Krakowie bardzo dobry jest gabinet http://jadoreinstytut.com/powiekszanie-ust
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę z założenia, że każdy ma swój rozum. Jeśli komuś ma to poprawić samopoczucie i samoocenę, to dlaczego nie.
Gdybym sama miała się zdecydować na taki zabieg, przede wszystkim dużo bym czytała na stronach w stylu tej: http://panekclinic.pl/chirurgia-plastyczna/ . Musiałabym mieć pewność, że lekarz, który się mną zajmie to profesjonalista z doświadczeniem.
Powrót do góry
Mojra

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domowych sposobów nie znam, ale nie jestem przekonana do wstrzykiwania sobie botoksu w usta.
Powrót do góry
sir_kan

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 9:49 am    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Ja bałbym się stosować jakieś domowe sposoby. Moja żona miała powiększane usta w klinice Revital z Łodzi i efekt jest super. Smile Zamiast bawić się w jakieś niepewne sposoby, lepiej niech zrobi to specjalista.
Powrót do góry
fiona8877

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o odmłodzeniu ust? Wiedzieliście że są zabiegi medycyny estetycznej, które mogą to zrobić? Polecam artykuł https://www.imeso.pl/aktualnosci/czy-wiesz-ze-mozna-odmlodzic-usta-oto-sposob.html o tym Smile
Powrót do góry
urllia

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja coraz poważniej zastanawiam się nad czymś takim jak wypełnienie ust. Znalazłam kilka informacji na ten temat na stronie: https://www.powiekszanie-ust.com/ Małe usta od zawsze były moim kompleksem, więc może pora to zmienić Wink
Powrót do góry
kamcia

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam strasznie małe usta długo się z tym zmagałam ale nic nie przynosiło oczekiwanego efektu, koleżanka doradziła mi makijaż permanentny ust, który w jej przypadku optycznie powiększył usta, zdecydowałam się więc na to samo w Madame Art. W moim przypadku również wydają się większe pomimo, że tak naprawdę są nadal takie same Smile
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z kamcia, że makijaż permanentny to dobry pomysł. Sama jestem posiadaczką takiego makijażu i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie obawiaj się efektu, jesli wybierzesz się do doświadczonej linergistki to będziesz zadowolona . Ja ze swojej strony polecam Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Ma pewną rękę i dużą wiedzę.
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku sprawdził się bardzo wypełniacz Restylena Kysse. Efekt jest super. Usta są powiększone ale nadal wyglądają naturalnie Smile

Ostatnio zmieniony przez listek5 dnia Wto Sty 29, 2019 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam że powiększałam usta, w Krakowie, w gabinecie medycyny estetycznej http://karolinakusnierz.pl/zabiegi i efekt jest bardzo ładny, taki jak chciałam. Usta nie są za duże, zrobili tam naprawdę dobrą robotę. Poleciła mi ich znajoma i od wtedy tam chodzę, chwalę sobie ten gabinet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: