FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sposób na powiększenie ust
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drim33

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2018 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam ten gabinet w Łodzi http://klinikarevital.pl/zabieg/medycyna-estetyczna/powiekszanie-modelowanie-ust/, jestem zachwycona
kaszek

PostWysłany: Pon Paź 22, 2018 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektórych przypadkach powiększanie ust rzeczywiście jest potrzebne. Jednak niestety wiele kobiet przesadza i wtedy usta wyglądają nienaturalnie.
Chociebor87

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale po co powiększać usta? Nie rozumiem po co kobiety to w ogóle robią.
___
wózek widłowy hangcha
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shankes

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam bardzo wąskie usta i zastanawiałam się nad zabiegiem powiększania ich. Wiele słyszałam o dobrej klinice Novoderm, którą prowadzi dr Krzysztof Teysler. Moja znajoma miała w niej przeprowadzaną wolumetrię twarzy i bardzo sobie chwali profesjonalne podejście personelu. Twierdzi, że można w pełni im zaufać. Może znacie już tą klinikę?
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Nie Lis 04, 2018 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zabiegi kwasem hialuronowym dają super efekty. Można wtedy uzyskać efekt nawilżenia i odświeżenia, delikatnego wymodelowania lub znacznego powiększenia ust. Sam zabieg nie jest bardzo bolesny, efekty są widoczne natychmiastowo. Tylko polecam skorzystać z dobrego gabinetu, gdzie specjalista zaaplikuje odpowiednią dawkę kwasu. W Krakowie bardzo dobry jest gabinet http://jadoreinstytut.com/powiekszanie-ust
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę z założenia, że każdy ma swój rozum. Jeśli komuś ma to poprawić samopoczucie i samoocenę, to dlaczego nie.
Gdybym sama miała się zdecydować na taki zabieg, przede wszystkim dużo bym czytała na stronach w stylu tej: http://panekclinic.pl/chirurgia-plastyczna/ . Musiałabym mieć pewność, że lekarz, który się mną zajmie to profesjonalista z doświadczeniem.
Powrót do góry
Mojra

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domowych sposobów nie znam, ale nie jestem przekonana do wstrzykiwania sobie botoksu w usta.
Powrót do góry
sir_kan

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 9:49 am    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Ja bałbym się stosować jakieś domowe sposoby. Moja żona miała powiększane usta w klinice Revital z Łodzi i efekt jest super. Smile Zamiast bawić się w jakieś niepewne sposoby, lepiej niech zrobi to specjalista.
Powrót do góry
fiona8877

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie o odmłodzeniu ust? Wiedzieliście że są zabiegi medycyny estetycznej, które mogą to zrobić? Polecam artykuł https://www.imeso.pl/aktualnosci/czy-wiesz-ze-mozna-odmlodzic-usta-oto-sposob.html o tym Smile
Powrót do góry
urllia

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja coraz poważniej zastanawiam się nad czymś takim jak wypełnienie ust. Znalazłam kilka informacji na ten temat na stronie: https://www.powiekszanie-ust.com/ Małe usta od zawsze były moim kompleksem, więc może pora to zmienić Wink
Powrót do góry
kamcia

PostWysłany: Pią Gru 28, 2018 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam strasznie małe usta długo się z tym zmagałam ale nic nie przynosiło oczekiwanego efektu, koleżanka doradziła mi makijaż permanentny ust, który w jej przypadku optycznie powiększył usta, zdecydowałam się więc na to samo w Madame Art. W moim przypadku również wydają się większe pomimo, że tak naprawdę są nadal takie same Smile
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z kamcia, że makijaż permanentny to dobry pomysł. Sama jestem posiadaczką takiego makijażu i jestem z niego bardzo zadowolona. Nie obawiaj się efektu, jesli wybierzesz się do doświadczonej linergistki to będziesz zadowolona . Ja ze swojej strony polecam Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Ma pewną rękę i dużą wiedzę.
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku sprawdził się bardzo wypełniacz Restylena Kysse. Efekt jest super. Usta są powiększone ale nadal wyglądają naturalnie Smile

Ostatnio zmieniony przez listek5 dnia Wto Sty 29, 2019 7:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam że powiększałam usta, w Krakowie, w gabinecie medycyny estetycznej http://karolinakusnierz.pl/zabiegi i efekt jest bardzo ładny, taki jak chciałam. Usta nie są za duże, zrobili tam naprawdę dobrą robotę. Poleciła mi ich znajoma i od wtedy tam chodzę, chwalę sobie ten gabinet.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
drim33

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam ten https://all-med.pl/gabinety/medycyna-estetyczna/ gabinet medycyny estetyczne w Łodzi, tam ci pomogą
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: