FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
kuchnia - jasna czy ciemna?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sprawdzana

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 8:21 am    Temat postu: Ciemna i granity Odpowiedz z cytatem

Jasna kuchnia wygląda na pewno ładnie, ale jak pisała poprzedniczka, widać każdy brud czy niedociągnięcie. Moją przyszłą kuchnię bardzo chciałabym zrobić na czarno-czerwień z jasnyi piaskowymi blatami z kamienia, bo jak już ktoś napomknął, z pewnością posłużą dłużej. Co sądzicie o takim pomyśle?
Mam zamiar zlecić to firmie https://web.facebook.com/kamieniarstwopoznan/ , może ktoś ją zna i się przy okazji wypowie? Bardzo mi zależy na solidnym wykonaniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majkel90

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 1:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wy raczej kupujecie gotowe meble, czy decydujecie się na meble kuchenne na zamówienie? Katowice mają parę fajnych salonów, w których meble robią pod wymiar i skłaniam się ku tej opcji szczerze mówiąc.. Myślałem konkretnie o firmie http://www.vena-kuchnie.pl/, bo mi się podobają ich realizacje. Co myślicie?
Magdula88

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to dużo bardziej jasne pomieszczenia się podobają, więc też na jasną kuchnie bym postawiła Smile Teraz też biore się za remont i nie mam jeszcze żadnej koncepcji. Jedyne co wiem to jaki ekspres kupie, już znajoma poleciła mi sklep z kawami i ekspresami https://www.cafesilesia.pl
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem idealne byłyby meble takie pół na pół- część jasnych frontów, a część ciemnych:) Przy czym na pewno nie można w kuchni zapomnieć o ciekawych lampach. Mnie osobiście najbardziej do gustu przypadło oświetlenie Ideal-lux . Przede wszystkim bowiem są to produkty prestiżowe, a jednocześnie prezentują się na pewno niebanalnie:).
Powrót do góry
robert6

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozum podpowiada, że jasne, ale jednak serce jest za ciemną kolorystyką. Chociaż u mnie w domu w kuchni przodują jasne akcenty. Prawdą jest, że dzięki jasnym kolorom ma się więcej energii i chęci, co jest ważne przy gotowaniu. Przy samych ciemnych chce się spać, przynajmniej mnie. Idealne byłoby połączenie obu, ale mało kto to potrafi zrobić, by nie wyszło tandetnie.
Powrót do góry
Marcelinaa

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez stawiam na jasne kolory, szczegolnie bialy jest kolorem uniwersalnym.
haerk21

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie jakiegoś dobrego zlewozmywaka do kuchni to z czystym sercem mogę polecić wam zlewozmywaki marki Grandeco. Są naprawdę bardzo efektowne, wyglądają niezwykle elegancko, dobrze wpasowują się w look nowoczesnych mieszkań, a przy tym są bardzo trwałe i solidne Wink
oster

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie nie wyobrażam sobie ciemnej kuchni. Koszmar jakiś, i ta duchota.
landa

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 6:25 pm    Temat postu: kuchnia czarno-biała Odpowiedz z cytatem

na ciemnych płytkach niestety też widać mazy wiec najlepszym rozwiązaniem połączyć oba kolory. Uwielbiam takie graficzne rozwiązania;)
savi

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto w tym temacie popytać znajomych. To się naprawdę bardzo często opłaca Smile
IrenaKoza

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że jasna. Teraz jest bardzo modny styl skandynawski, więc możesz się nim zainspirować. Jak ci się spodoba to oczywiście możesz do niego dobrać lampy skandynawskie, które dodatkowo rozjaśnią wnętrze. Polecam którąś z tej oferty: https://www.dekoori.pl/kategoria/lampy-skandynawskie. Sama kupiłam i jestem zadowolona
Powrót do góry
wkalok

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie się podobały zawsze ciemne kuchnie eleganckie do tego oświetlone, przykładowo jakimiś gustownymi lampami https://www.philips.pl/c-m-li/wybierz-lampe mnie się bardzo podobają takie lampy, no i jeszcze do tego jak sa energooszczędne ledy, to juz w ogóle Smile
Powrót do góry
myselff

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie jasna, ciemne kuchnie są przygnębiające
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od wnętrza, jakie kolory ścian no i w drugiej mierze od gustu. Jak ściany ma się jasne można zamówić ciemne meble, jak ciemniejsze to jasna. Chodzi głównie też o kontrast. A gdzie będziesz kupować mebelki? Bo ja ostatnio trafiłam na całkiem fajną ofertę tutaj http://www.biuroimeble.com.pl . Może warto byłoby się rozejrzeć w szczególności, że firma ma naprawdę solidne i nowoczesne meble.
Powrót do góry
ramonn

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie gotowania w kuchni bez okna. Jak taka klitka.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: