FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
kuchnia - jasna czy ciemna?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amelka753

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 4:30 pm    Temat postu: kuchnia - jasna czy ciemna? Odpowiedz z cytatem

Cześć, od przyszłego miesiąca zaczynam intensywny remont mojej kuchni. Zwlekałam z tą decyzją bardzo długo z uwagi na brak czasu. Ale teraz wzięłam urlop więc wykorzystam ten czas właśnie na zmiany w moim domu. Z uwagi na to, że jestem bardzo ale to bardzo wybredna nie mogę się zdecydować zupełnie na nic więc wybór płytek czy mebli jest dla mnie nie lada wyzwaniem. Początkowo miałam w głowie obraz ciemnej kuchni oraz mebli w kolorze szarym. Jednak większość moich przyjaciółek odradziła mi gdyż jak twierdzą widać każde nawet najmniejsze zabrudzenie.W dodatku moja kuchnia jest bardzo mała to ciemna kolorystyka jeszcze bardziej zmniejszyłaby ją. Przeczytałam bardzo wiele artykułów na ten temat min. http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-porady/jak-urzadzic-kuchnie/mala-kuchnia,pr712.html ale nadal nie wiem w jakim stylu i jak ją urządzić aby było chociaż optycznie więcej przestrzeni . Czekam więc na Wasze rady za każdą z nich będę bardzo wdzięczna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wolę jasna kuchnię. A jakie masz mieć blat w kuchni ? Blaty drewniane są ładne, ale mają to do siebie, że po jakimś czasie się niszczą i ciężko je naprawić. Wybierz sobie blat granitowy, jest droży, ale na pewno ładniejszy i dłużej ci posłuży. Widziałam ciekawe oferty blatów z kamienia na stronie firmy- http://omm.rocks/kategoria/rodzaje-kamieni-galeria-kamienia/ bo też jestem przed wyborem.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie kuchnia musi być jasna. Jak robię w niej jakieś zmiany to zawsze decyduję się na biały kolor ścian. Znalazłam hurtownię w której są zarówno farby do domu, jak i farby przemysłowe znanych i sprawdzonych marek . Można tam zamawiać produkty, pytać, które będą lepsze, jakie jest ich zastosowanie itp. Na wszystko dostaniemy odpowiedź.
Powrót do góry
jackwelss39

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie wole jaśniejsze pomieszczenia wiec wybrałbym chyba jasną kuchnie. Ale poszedłbym w jasne ściany i delikatnie ciemniejsze meble zeby oczywiscie byl jakis kontrast. Fajne meble to podstawa kazdego pomieszczenia wiec polece wam stronke https://mebleolimp.pl/blog/16_Stół-do-jadalni gdzie znajdziecie stoły z krzesłami do kuchni w bardzo fajnych cenach
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, w jakim stylu masz cały dom czy mieszkanie. Bo kuchnia powinna komponować się z resztą. Na Twoim miejscu zgłosiłabym się do firmy wykonującej meble na wymiar np. tutaj szafynawymiar.waw.pl i podpytała co mogą zaoferować. Taka firma stworzy projekt mebli wg Twojego pomysłu, podpowie, które rozwiązania będą najbardziej funkcjonalne, no i wykona te meble.
Powrót do góry
Doboszak

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasna. W ogóle ciemne pomieszczenia sprawiają wrażenie mniejszych i są przygnębiające.
Powrót do góry
justa

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie jasna! Białe kuchnię sprawiają wrażenie schludnych i eleganckich Smile
Powrót do góry
mariola685

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na http://meble-meble.pl/ znajdziesz wiele pomysłów na aranżacje kuchni czy jadalni , patrzyłaś? Ciekawe rozwiązania by stworzyć funkcjonalna i modną kuchnie w stylu o jakim marzysz.
Powrót do góry
mila

PostWysłany: Nie Wrz 10, 2017 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie ciemnej kuchni. To jest pierwsze pomieszczenie, jakie odwiedzam rano zaraz po toalecie. Gdybym miała siedzieć w ciemnej kiszce, raczej nie ruszałabym do pracy w dobrym nastroju.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im jaśniejsza tym wydaje mi się, że lepsza. Ja mam u siebie w kuchni jasne meble: https://milemaison.pl/seria-rimini no i jasny kolor ścian. Dodatki za to czerwone. Pięknie się wszystko komponuje!
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powinniscie mieć problemów z dobraniem odpowiednich kolorów do Waszej kuchni. Prawda jest taka, że na rynku jest tak wiele różnych zestawów, że możecie wybrać dowolnie. Jeśli dalej się zastanawiacie, to najlepiej zacznijcie od poradnika na temat tego, jak tanio urządzić kuchnię. To na pewno rozjaśni Wam wiele rzeczy.
Powrót do góry
Mrukwa

PostWysłany: Sob Wrz 16, 2017 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy ciemne meble z salonu Agata i jasne sciany do tego. Fajnie sie to wszystko razem komponuje, a meble sa super praktyczne Smile
Powrót do góry
kamilk

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za podrzucone linki. Z pewnością je wykorzystam, jako, że jestem na etapie wybierania mieszkania w Krakowie. A jeśli chodzi o kraków rynek pierwotny jest moim faworytem. Powstaje tu wiele ciekawych inwestycji, dlatego też celuję w mieszkania deweloperskie.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie jasna! Powiększy przestrzeń.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałabym jasnej, bo to bardzo niepraktyczne, każdy brud na niej widać potem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: