FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Spotkanie biznesowe w Restauracji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elabarbara

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 4:51 pm    Temat postu: Spotkanie biznesowe w Restauracji Odpowiedz z cytatem

Zdarza mi się, że muszę w sprawach zawodowych spotkać się na mieście - najczęściej jest to Warszawa bo tu mieszkam - i zawsze sprawia mi problem wybory konkretnego miejsca. Teraz też szykuję się na takie spotkanie z klientem i nie wiem do jakiej restauracji zaprosić, słyszałam że elegancka jest restauracja Akademia. Czy macie w Wawie sprawdzone miejsca na spotkania "zawodowe" i na co zwrócić uwagę kiedy wybieram lokal.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio też byłam na spotkaniu biznesowym, ale w warszawskiej restauracji Bubbles i bardzo cieszę się, że trafiłam właśnie na to miejsce... Wszystko odbyło się tam bez najmniejszych problemów. Obsługa rzetelnie podawała nam dania i dbała, żeby niczego nie zabrakło. Co do posiłków były one świeże i aromatyczne. Klient był bardzo zadowolony, a to wróży dobrą współpracę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: