FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Mieszkanie na Wilanowie?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ronnie

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 9:50 am    Temat postu: Mieszkanie na Wilanowie? Odpowiedz z cytatem

Czy to w ogole dobry pomysł, podobno okolica jest spokojna i idealna dla ludzi z dziecmi czy to prawda, sa tu jacys mieszkancy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agaijejzgaga

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupiliśmy mieszkanie w Wilani od polnord wlasnie ze względu na pobliskie szkolym teraz jesteśmy uwiązani bo spod warszawy musimy dowozić dzieciaki na wszystkie zajecia pozalekcyjne itd a tam wszystko bedziemy mieć pod nosem, na pewno ulzy nam to trochę czasowo bo dojazdy i finansowo bo jednak tak się wydaje ze pod warszawa trochę taniej może mieszkania ale jednak paliwo w ta i z powrotem dzień w dzień tez sporo kosztuje, płatne parkingi już w ogole, lepiej mieć wszędzie blisko jak jest taka możliwość
Powrót do góry
SebaKromkaChleba

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz absolutna racje, ludzie czasem kupuja cos dalej a faktycznie zapominają o kosztach paliwa, parkingow czy chociażby utrzymania auta, no w takim wypadku nie możesz sobie pozwolić na awarie czy bycie bez auta choćby tydzień, a plusem wilanowa jest tez calkiem sprawna komunikacja miejska w razie czego
Powrót do góry
makronon

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli okolica jest ładna i spokojna to już połowa sukcesu
Powrót do góry
Alexa555

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zakupić sobie mieszkanie na Bemowie, do buduje tam piękne osiedle pewien deweloper Warszawa. Ceny podobno ma naprawdę atrakcyjne a same mieszkania są zbudowane bardzo profesjonalnie. Ja się tam przejadę, może coś dla siebie wybiorę.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupując swoje pierwsze mieszkanie, bardzo pomogły mi rady ze strony https://inwestujwnieruchomosci.pl/inwestowanie/ . Ważne by podejść jakoś konkretnie do tematu. Zawsze dobre rady się przydadzą.
Powrót do góry
kulska

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilanów kojarzy mi się z fajnym osiedlem Oaza Wilanów, znajoma tam rok temu kupiła mieszkanie, jest przepiękne i bardzo ładnie położone jest to osiedle, blisko pałacu i parku w Wilanowie
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem informacje na ten temat i o tym problemie tutaj: http://aipoznan.pl/
Powrót do góry
sroczka12

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy ma swoje preferencje, ale jak widze wiekszosc szuka czegos raczej poza ścisłym centrum Warszawy. Nowoczesne inwestycje aktualnie ciesza sie duzym zainteresowaniem w Rembertowie. Lps invest ma jeszcze kilka mieszkań do wydania w tej inwestycji w granicach 50m2 https://esbudinvest.pl/nowe-inwestycje/apartamenty-przy-lesie/
Powrót do góry
karbito

PostWysłany: Sro Sty 01, 2020 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: https://kameralnyslawin.pl/
Powrót do góry
orzeł33

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 3:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SebaKromkaChleba napisał:
Masz absolutna racje, ludzie czasem kupuja cos dalej a faktycznie zapominają o kosztach paliwa, parkingow czy chociażby utrzymania auta, no w takim wypadku nie możesz sobie pozwolić na awarie czy bycie bez auta choćby tydzień, a plusem wilanowa jest tez calkiem sprawna komunikacja miejska w razie czego

Trzeba pomyśleć o wszystkim. Paliwo to również koszty, które trzeba wliczyć w budżet. Wybierając miejsce patrzyliśmy też na bliskość komunikacji miejskiej. Nie zawsze mogę wszędzie córki zawieźć, a tak nie są ode mnie uzależnione. Warto zrobić listę obowiązkowych cech samego mieszkania i okolicy. Według tej listy szukałem. Pomógł mi https://lzx.pl/, który za darmo monitoruje ogłoszenia umieszczane w najpopularniejszych portalach z nieruchomościami. Jak tylko pojawiały się nowe oferty, to powiadomienia przychodzą na email albo telefon. Nam się tak udało szybko odpowiedzieć na okazyjne ogłoszenia. 
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak stać cię na zakup mieszkania w takim miejscu, to dlaczego nie?
Powrót do góry
cubanka

PostWysłany: Pią Sty 31, 2020 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam ale ja bym wolała jednak lepiej skomunikowany Mokotów, ta dzielnica też jest prestiżowa a takie https://mokoconcept.pl/ apartamenty położone w świetnej lokalizacji są moim zdaniem bardziej atrakcyjne
Powrót do góry
Jagoda29

PostWysłany: Sob Lut 01, 2020 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to, gdzie szukamy mieszkania, zawsze warto sięgnąć po anonse w takim serwisie jak pokato.pl. Można tam bezpłatnie umieszczać ogłoszenia, a wśród wielu kategorii, zaczynając pod motoryzacji, poprzez nieruchomości i pracy, aż po rzeczy do domu, na pewno znajdziemy całe mnóstwo ciekawych propozycji dla siebie.
Powrót do góry
silver

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby tak ale samemu bez problemu można sobie wyszukać idealne mieszkanie jeśli się przegląda oferty deweloperów. Ja tak trafiłam na osiedle Nowa Grochowska które bardzo mi się podoba i ma świetną lokalizację
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: