FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
budżet
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zenon

PostWysłany: Pon Lis 24, 2014 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można zaoszczędzić również na gadżetach. W sieci jest wiele firm, które oferują gadżety reklamowe w dobrej cenie.
Odsyłam do jednej z nich:
http://www.opengift.pl/
Jest tam ponad 4000 przeróżnych propozycji. Gadżetem nie musi być oklepany długopis czy notatnik. Czasami warto jest zaskoczyć ludzi czymś innym.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
franekk166

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry sposób z oszczędzanie na gadżetach, zawsze to dodatkowy koszt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majka27

PostWysłany: Sob Mar 28, 2015 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w tym jest...a właśnie nie orientujecie się czy taki początkujący przedsiębiorca może w coś bezpiecznie zainwestować np.
złote monety?macie jakieś doświadczenie?
Powrót do góry
StanIslaww

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tak maksymalnie 100zł tylko oczywiście jest to uzależnione od tego co sobie zamówisz.
Powrót do góry
KatarzynaG

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2015 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko określić min i maksymalną cenę, bo wiele zależy od lokalizacji.
necron217

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

majka27 napisał:
Coś w tym jest...a właśnie nie orientujecie się czy taki początkujący przedsiębiorca może w coś bezpiecznie zainwestować np.
złote monety?macie jakieś doświadczenie?

Ja bym zainteresował się na Twoim miejscu inwestycją w alkohole np whisky, wino - to świetne instrumenty inwestycyjne, dające całkiem niezłe wyniki. Tyle że to inwestycje długoterminowe, dla osób które mogą poświęcić swoje pieniądze na dłuższy czas.

pozdrawiam
Natalia, Pozabanki blog
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 8:51 am    Temat postu: Budżet, a wydatek Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, ja mam poniekąd pytanie związane z firmowym budżetem, więc się podczepię pod temat, mam nadzieję, że mi pomożecie. Mianowicie chodzi o to, że prowadzę drobne wydawnictwo z książkami na Śląsku. Biznes, co może wydawać się paradoksalne w czasach, gdy coraz mniej osób czyta, nawet się nieźle kręci. Wydaję jednak literaturę regionalną, ściśle związaną ze Śląskiem i w języku śląskim, więc nie mogę liczyć na deficyt klientów. Wcześniej pracowałem w kilku wydawnictwach i księgarniach, więc miałem pewne doświadczenie, know-how, wiedziałem jak się za to zabrać...Sorry za tę dygresję, już wracam do tematu. Mianowicie planuję przyszłoroczny budżet i zastanawiam się nad zakupem sejfu. Wiecie, ostatnio w okolicy mojego biura doszło do kilku włamań i wolę się zabezpieczyć przed potencjalnym intruzem. Trafiłem na taką ofertę - https://www.saffort.pl/sejfy-antywlamaniowe i poważnie zastanawiam się nad zainwestowaniem w trochę lepszy sejf, żeby mieć poważniejszą ochronę. Jak myślicie, warto zdecydować się na takie rozwiązanie?Będę wdzięczny za każdy głos.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest sporo sposobow na oszczedzanie
Powrót do góry
kiziak

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to fakt, da się zaoszczędzić nawet na takich stałych rachunkach jak np za tel. Ja odkąd przeszłam do sieci Ptvarta płacę za abonament tylko 17.99 zł miesięcznie. Mam w tym nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci i jeszcze 6 GB internetu do wykorzystania Smile Umowa na czas nieokreślony.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: