FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak ukryć naczynka na nosie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hakunamatata

PostWysłany: Nie Lip 26, 2015 8:42 pm    Temat postu: Jak ukryć naczynka na nosie? Odpowiedz z cytatem

Nie wygląda to dobrze, a wiadomo, że jak pracuje się z ludźmi, to trzeba się jakoś prezentować.
Czytałam, że specjalny krem cera naczynkowa może pomóc w rozjaśnieniu takich przebarwień.
Zanim to jednak nastąpi i tak będzie je widać, dlatego zastanawiam się nad stosowaniem jakiegoś korektora. Możecie coś polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ibiza23

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kremy niewiele na to pomogą.
Powrót do góry
nika27

PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korektor idealnie dopasowany do Twojej cery... albo drogi zabieg w gabinecie medycyny estetycznej.
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa to staranna pielęgnacja. Kosmetyki, których używasz na pewno nie mogą być przypadkowe. Inaczej tylko sobie zaszkodzisz.
Zapoznałabym się raczej z ofertą kosmetyków aptecznych. Zajrzyj chociażby tu: http://www.cefarm24.pl/ . W dziale z kosmetykami dla cery naczynkowej znajdziesz całe mnóstwo różnych preparatów.
Warto też pomyśleć o konsultacji z dobrym dermatologiem albo kosmetologiem. Taka profesjonalna opinia na pewno okaże się pomocna.
Powrót do góry
zozo

PostWysłany: Sob Sie 29, 2015 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że kremy zagraniczne nie są zbytnio dobre obecnie teraz nasi producenci wysyłają drogą np http://kontener.pl z różnego rodzaju kremami. To mówi wiele że kraje zagraniczne coraz bardziej doceniają Polskie produkty.

Ostatnio zmieniony przez zozo dnia Pon Sie 05, 2019 10:49 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zozo

PostWysłany: Sob Sie 29, 2015 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co o tym myślicie?
____
Sklep medyczny https://www.medyczny.pl z sprzętem dla każdego domu jak i placówki.

Ostatnio zmieniony przez zozo dnia Pon Sie 05, 2019 10:50 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mazik

PostWysłany: Sob Sie 29, 2015 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona też boryka się z widocznymi naczynkami na dolnej części nosa, przy płatkach nosowych. Byłą raz z tym o dermatologa, al mówi, że taka jej uroda. Na co dzień tego nikt nie widzi bo jakimiś podkładami to traktuje i jest dobrze Smile
Iwona

PostWysłany: Nie Sie 30, 2015 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki podkład dobrze je ukrywa?
Powrót do góry
malgorzata

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2015 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iwona napisał:
Jaki podkład dobrze je ukrywa?

spróbuj https://www.apo-discounter.pl/vichy-dermablend-25-nude-podklad-korygujacy-p-1034.html , generalnie nie przepadam za Vichy ale ten podkład jest naprawdę świetny
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli podkład nie daje rady, to może dodatkowo korektor? Ja tak robię i nic nie widać.
Powrót do góry
Gocha

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama mama cerę skłonna do tego, by pekały naczynka. Stosuje kremy do cery naczynkowej (był kiedys taki fajny krem z Bielendy - ksztanowy, miał zielony kolor, więc też lekko maskował naczynka), wcinam rutinoscorbin, który zawiera rutynę - uszczelnia naczynka. Nie opalam twarzy, zeby nie osłabiać naczynek. Miałam na policzku, tuz pod okiem pajączka, który był bardzo widoczny i z tym problemem już musiałam zwrócić sie o pomoc do dermatologa - który laserowo zamknął naczynka. Trochę boli, ale warto. Buzia jest zupełnie inna, bez tego pajączka. Podsyłam namairy na wi ecej informacji o tym jak sie wykonuje taki zbieg: http://clinicforyou.com/pl/oferta/chirurgia-plastyczna/ - tutaj jest oferta, wśród której jest tez pozycja: zamykanie naczynek.
Ja jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Czw Paź 29, 2015 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinnaś zainwestować w dobry korektor. Do maskowania naczynek najlepiej sprawdzi się ten o zielonkawym odcieniu.
Do tego warto dokupić zestaw pędzli np. od Kavai: http://puderek.com.pl/30-pedzle-kavai . Przy pomocy pędzla korektor można nałożyć o wiele dokładniej. No i na pewno będzie się dłużej trzymał, a to też ważne.
Powrót do góry
marikita

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz popróbować z jakimiś domowymi sposobami, kremami itd. ale u mnie to się w ogóle nie sprawdziło. Nie wiem skąd jesteś ale poszukaj sobie na znanymlekarzu jakiegoś specjalistę od medycyny estetycznej i idź na konsultację. Ja jestem z Poznania i trafiłam na fajnego lekarza w tej klinice, zresztą oponie na ZL też ma bardzo dobre. Idź na konsultację to dowiesz się co można zrobić i jaki da to efekt.
Powrót do góry
Tavertys

PostWysłany: Czw Gru 10, 2015 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

idz do dermatologa niech przepisze ci coś na to, a nie pytasz się ludzi na forum.
Powrót do góry
Ledrucka

PostWysłany: Czw Gru 17, 2015 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej, nigdy nie miałam problemu z tym. Ja z różnymi niedoskonałościami udaję się do SkinClinic w Warszawie, więc pewnie z Twoją dolegliwością też bym do nich poszła. Nie zaszkodzi zapytać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: