FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Medycyna estetyczna Londyn

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wrotles

PostWysłany: Sob Sie 12, 2017 10:49 am    Temat postu: Medycyna estetyczna Londyn Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie może gdzie wykonują dobrze zabiegi medycyny estetycznej w Londynie? Znajomy polecał mi ta klinikę https://polski-lekarz.london/portfolio-view/dermatologia-estetyczna-i-przeciwstarzeniowa/ . Podobno przyjmuje w niej bardzo dobry polski specjalista Wiecie cos na ten temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CALC

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Londynie, to prawdę mówiąc nie mam pojęcia. Ale w Słubicach również jest medycyna estetyczna. Choćby tu http://www.chirurgiaplastyczna-baranscy.pl/
Daria66

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 1:23 pm    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

W Londynie jest dużo takich klinik, popytaj znajomych. Musisz uważać, żeby sprzęt był dobrej jakości, takiej jak u: http://medikapoland.com/laser-808/ Bo jak sprzęt będzie nieprofesjonalny to zabieg może się nie udać.
Powrót do góry
kobelek

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze w Londynie to ciężko powiedzieć, może popytaj na jakiś forach właśnie z londynem związanych. W Polsce mogę ci polecić klinikę http://www.bellisana.pl/medycyna-estetyczna/lipoliza-iniekcyjna/, bo mają dobre oferty, ale za granicą niestety nie pomogę. Ale wydaje mi się, że w Londynie nie powinno być ciężko z operacjami plastycznymi, to duża stolica tak więc coś takiego będzie w dużych ilościach
Powrót do góry
donosniak

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 11:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz przemyśleć, czy przypadkiem nie opłacałoby Ci się bardziej przylecieć do Polski na zabieg. Podejrzewam, że ceny mogą być nieco niższe niż w Londynie.

Ostatnio zmieniony przez donosniak dnia Czw Paź 19, 2017 11:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Bolipo

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety jechałam do polski na zabieg bo w Londynie nie było mnie stać.
Festkaar

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak tak w temacie medycyny estetycznej pozwolę sobie zadać państwu pytanie, które mocno mnie nurtuje już od dłuższego czasu. A mianowicie, co sądzicie o kwestii nici pdo kraków? Czy jest sens stosować takie zabiegi, może ktoś miał i wypowie się o efektach? Z góry dziękuję za wszystkie opinie Smile !
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Londynie? Tam mają niezłe ceny...
Powrót do góry
Didier

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce można znaleźć sporo nowoczesnych gabinetów medycyny estetycznej, które prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów. Dobry gabinet medycyny estetycznej kraków oferuje wykonanie różnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, czy też chirurgii plastycznej. Moim zdaniem poziom profesjonalizmu polskich gabinetów niczym się nie różni od gabinetów zagranicznych.
Powrót do góry
calep

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh według mnie operacje plastyczne to nie jest do końca dobre wyjście. Ostatnio zdecydowałam się na mały zabieg w klinice ale było to tylko http://www.dermedik.pl/zabiegi-kosmetyczne/pl/laser-diodowy-lightsheer. Nie wyobrażam sobie jakiegoś poważniejszego zabiegu z racji na strach jaki temu towarzyszy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: