FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Położenie dachu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orlowska

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 4:47 pm    Temat postu: Położenie dachu Odpowiedz z cytatem

Nie każda dachówka nadaje się na każdy rodzaj dachu - ważne są spady etc. Potrzebujesz do tego rady fachowca. wiem, że możesz taką uzyskać na https://dachy-okna.pl/ - wystarczy się z nimi skontaktować i doradzą Ci to, co będzie w Twoim przypadku najlepsze. Oni zajmują się typowo dachami wiec ich wąska specjalizacja poniekąd czyni ich ekspertami w swojej dziedzinie a przynajmniej osoby, ktore korzystały z ich usług same polecały mi tę firmę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TomekR

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może warto również pomyśleć nad wyborem dachówki cementowej jest to nie tak drogie rozwiązanie, jednak na pewno trwałe i jednocześnie zachowa swój piękny wygląd przez długie, długie lata czego potwierdzeniem jest również długa gwarancja przez 30 lat.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mój dach też się sypał, więc trzeba było położyć tam coś naprawdę porządnego. Razem z żoną chcieliśmy coś ładnego i trwałego. Konsultowaliśmy się z wieloma fachowcami, bo zależało nam na wyborze naprawdę porządnego dachu - takiego, który przetrwa lata. Aktualny dach niestety sprawił, że ciągle spaliśmy w strachu, bo ciągłe przeciekał. A to miało potworne skutki dla poddasza, które się zalało. Także jak już się wzięliśmy za gruntowny remont i wymianę dachu, to chcieliśmy to zrobić porządnie i na lata. Pytaliśmy znajomych i fachowców o najlepszy dach i wiele z nich wskazywało nam na blachodachówkę z posypką Gerard. Postanowiliśmy poprzeglądać opinie, które były naprawdę świetne Smile Znalazłem na https://www.gerardroofs.pl/pl/ ich ofertę, która mega mi się spodobała, a można zrobić sobie darmową konfigurację tego, jak będzie wyglądał z ich dachem. Wybraliśmy właśnie ich blachodachówkę i po ostatniej wichurze i gradobiciu dach jest cały Smile
Powrót do góry
carolemelda

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 7:54 am    Temat postu: Nursing Term Paper Services Odpowiedz z cytatem

Whenever you hire Nursing Term Paper Writer from Legitimate Nursing Writing Service Company firm, you have the assurance of receiving high quality Nursing Term Paper Writing Services before the deadline.
https://researchpapers247.com/nursing-term-papers-2/
Powrót do góry
JohnKintaro

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 10:58 am    Temat postu: reee Odpowiedz z cytatem

Najlepiej po prostu powierzyć takie rzeczy jakiemuś ekspertowi. On na pewno powinien ułożyć dach, tak jak należy.
KonradSkal

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam za jakis czas mam zamiar wyremontować dach. W związku z czym mam pytanie, czy dobrze zrobiłem decydując się na izolacje wdmuchiwane? Poznań oferuje spory wybór i tam też zamówiłem bo blisko mam. Chciałbym się jeszcze zapytać o jedną rze. Jaka jest wasza opinia na temat steico flex?
Powrót do góry
TomekR

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając dobrej jakości izolacji na poddasze domu to warto postawić na rozwiązania ograniczające mostki cieplne jak DivoDamm Pro bądź Top jest to izolacja zarówno pod blachodachówki jak i dachówki przygotowana przez producenta Braas oraz specjalne papy które zapewniają skuteczną hydroizolację od Icopal.
Powrót do góry
Pszczola88

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dachówka jest najlepsza, co do tego nie ma wątpliwości
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: