FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sposoby na ładną cerę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
toyat

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 2:19 pm    Temat postu: Moje zdanie... Odpowiedz z cytatem

...na temat ładnej cery jest raczej proste. Mianowicie uważam, że należy przede wszystkim pamiętać o tym o stosowaniu dobrej jakości kosmetyków. Ja osobiście wolę stawiać na kosmetyki nawet droższe, ale przynajmniej wówczas mam pewność, iz płacę za jakość. Stoję ponadto stanowczo na stanoisku, że nie należy nadmiernie zachwycać się chirurgicznym skalpelem. Częściej może on wyrządzić więcej szkody niż pożytku. A jak chcecie wiedzieć, jak zadbać o cerę dojrzałą, odsyłam tutaj - https://lirene.pl/produkty/cera-dojrzala/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kamil219

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zacznij korzystać z kosmetyków do pielęgnacji ciała? Ja ostatnio kupiłem swojej dziewczynie takie na http://materiamedica.pl
Powrót do góry
ayacer

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej
Powrót do góry
komraf

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jest używać w takim przypadku tylko dobrych pod względem jakości kosmetyków. Dlatego też polecam wam sprawdzić sklep spod tego oto linku: https://farmavit.pl/ - nie pożałujecie!
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie wszystko zależy od typu cery jaki mamy. Ja powiem szczerze mam ją atopową. Więc muszę używać dobrych kosmetyków np. tych z atopis.pl, one są takie fajne. Bardzo mi odpowiadają.
Powrót do góry
zoozzo

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja cierpię na trądzik różowaty.mi bardzo na trądzik różowaty pomógł balsam Cetaphil MD, To chyba jeden z najbardziej skutecznych kosmetyków, jakie miałam okazje używać własnie na trądzik różowaty, balsam działa rewelacyjnie, koi i nawilża
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Sob Maj 05, 2018 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w walce z łuszczycą stosuję maść https://www.febumed.com.pl/product-pol-11-Masc-50g-Dr-Michaels-Scalp-Body-Ointment.html Przeznaczeniem maści jest pielęgnacji skóry, przede wszystkim ze zmianami łuszczycowymi, atopowym zapaleniem skóry (AZS) oraz egzemą. Wyprodukowana na bazie naturalnych składników. Poprawia stan nawilżenia i natłuszczenia skóry, łagodzi stan zapalny oraz świąd. Oczywiście warto wybrać się także do lekarza dermatologa, który specjalizuje się w leczeniu łuszczycy. Nie jest to oczywiste, dlatego trzeba o to zapytać. Jeżeli nie jesteś zadowolony z poziomu opieki, należy zasięgnąć opinii innego lekarza dermatologa.
Powrót do góry
Tosinka

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko kosmetyki są ważne. Trzeba przyjrzeć sie równiez naszym uwarunkowaniom genetycznym. Jedni maja wieksze problemy ze skórą, inni mniejsze. Tym niemniej jesli juz cos wystepuje, nalezy jak najszybciej udać sie do lekarza. Gdybyście szukali, proponuje zajrzeć na stronę https://ranking.abczdrowie.pl/s/dermatolog/olsztyn Mozna tu również poczytac o lekarzu, do którego pragniemy sie udać.
Powrót do góry
shankes

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszym sposobem na ładną cerę jest po prostu pielęgnacja przy pomocy najlepszych naturalnych kosmetyków. Polubiłam bardzo markę Calluna Medica i wybrałam dla siebie dwa idealne produkty. Jest to naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy oraz maseczka odżywczo-nawilżająca POLSKA. Dopiero po ich stosowaniu poczułam, jak moja cera nabiera doskonałości.
Powrót do góry
lumik4

PostWysłany: Czw Cze 14, 2018 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy są jakieś zioła, które wpływają na ładną cerę? Czy znacie taki produkt?
IrenaKoza

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przyjmuję suplement z kolagenem i moja cera wygląda znacznie zdrowiej niż kiedyś. Co więcej zmarszczki nie są już takie widoczne. Kolagen kupiłam tutaj.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem jest tak, że nic nie pomaga - wiem to po sobie. Od zawsze mam ogromne problemy z cerą - trądzik, blizny, przebarwienia. Czasem warto po prostu odwiedzić takie miejsca jak klinika medycyny estetycznej łódź. Tam zawsze znajdzie się dla nas jakaś pomoc.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami fakt faktem mamy taki zawód, że zawsze musimy dobrze wyglądać. Dlatego warto postawić także na dobre kosmetyki do makijażu. Ja sama używam tych stąd: https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz#palety-do-wizazu i muszę powiedzieć, że jakość tych kosmetyków jest rewelacyjna. Bardzo się z nimi lubię!Cenię sobie zarówno podkłady jak i typową kolorówkę.
Powrót do góry
poret

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, czy ktoś z was poradzi mi może jakieś dobre kosmetyki do trądziku? Będę bardzo wdzięczny za to. Ostatnio na https://farmavit.pl/kosmetyki/pielegnacja-twarzy/demakijaz-oczyszczanie-twarzy/ widziałem szeroki wybór takich i mi się wydawało dobrym pomysłem, żeby skorzystać z ich oferty. Nie miałem akurat niestety pieniędzy na koncie, ale chyba to nadrobię
Powrót do góry
Pioter17

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie problemy z cerą na twarzy mogą wynikać z kosmetyków, których używasz, dlatego warto zwracać uwagę na to co się kupuje. Moja dziewczyna zawsze zmawia dermacol podkład na https://cosibella.pl/. Z tego co mówi to jest to jedyny podkład, który nie działa na nią w sposób "alergiczny" i bardzo sobie go chwali Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> czego unikać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

Skocz do: