FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
przelicznik walut

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
johann

PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 10:24 pm    Temat postu: przelicznik walut Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie tematyka kursów walut - euro, dolary i wszystko co ma wpływ na ich kursy. Znajomy podesłał mi świetną stronkę http://nf.pl/przedsiebiorca/dlaczego-nie-ma-juz-dolarow-po-3-pln,,55261,229, która pozwoliła mi na zgłębienie tematu. Możecie polecieć jakieś źródła z których Wy czerpiecie wiedzę na ten temat?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robokop

PostWysłany: Pon Gru 19, 2016 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest bardzo ciekawy temat i skomplikowany zarazem. Bo bardzo wiele czynników ma wpływ na kursy walut. Podobno ostatnio opłaca się wymiana winternetowych kantorach typu http://www.trejdoo.com/wymiana-walut , sprawdź sobie, może akurat jakiś kurs Cię zainteresuje Smile
Powrót do góry
konerka

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero zaczynam się tym interesować Smile
Powrót do góry
marcelinia188

PostWysłany: Czw Gru 22, 2016 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto zaznajomić się z tą tematyką. Wtedy możemy choć trochę przewidzieć, czy warto zainwestować w daną walutę. Ale też jak z Frankiem np może być nagłe załamanie i może gwałtownie zdrożeć. Ale same mechanizmy warto poznać.
Emilian

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szereg czynników gospodarczych i politycznych ma wpływ na kurs waluty. Przyznam szczerze, że prowadząc firmę nie mam czasu tego stale analizować. Mimo, że EUR i czasem też GBP oraz USD są mi potrzebne. Kursy i prognozy przeglądam na stronie e-kantoru na bieżąco. A wymieniając tam walutę mam też pewność, że kupuję możliwie najtaniej, wystarczy porównać zresztą jak wycenia kantor online a jak taki tradycyjny.
Powrót do góry
efkarol13

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie dowiem się, co wpływa na takie kursy walut i dlaczego płacimy więcej niż powinniśmy przy wymianie
Powrót do góry
czacza

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przelicznik to na kantorach online jest naprawde dobry.sprawdzaliscie? my korzystamy akurat z amroneta, ale dziala super. kurs dobry, spread tez naprawde na dobrym poziomie
Powrót do góry
IwonaU

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo przeliczanie walut nie wiem czy w ogóle ma sens, gdyż tutaj chodzi o kupno lub sprzedaż waluty, która i tak w ciągu dnia dość często się zmienia. Dla mnie na tą chwilę i tak tylko kantor https://cinkciarz.pl/ ma prawo byto gdyż tam zdecydowanie dostaniemy najlepszy kurs i sam proces bezpieczeństwa jest bardzo wysoki.
Powrót do góry
adam_cio

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przeglądarce można szybko przeliczyć waluty
Powrót do góry
czekoladka

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w tematyke co gdzie i dlaczego nigdy nie wnikalam.. jak potrzebuje cos wymienic to poprostu wymieniam w kantorze internetowym i juz Very Happy ostatnio spasowal mi Pluskantor bo ma dobre kursy i to z niego korzystam
Powrót do góry
apert

PostWysłany: Pon Lis 11, 2019 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki stronie https://tanieprzelewy.com/ zrobisz bez problemu przelewy do polski z najlepszą firmą walutową
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: