FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szkolenie zawodowe
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Franciszka

PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 1:41 pm    Temat postu: Szkolenie zawodowe Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szkoleniami które mogą ponieść jego kwalifikacje zawodowe, zapraszam do zapoznania się z oferą kursów Zawodowe-Szkolenia.pl
Mają wiele różnych programów szkoleniowych, dzięki którym można zodbyć uprawnienia do wykonywania zawodu.
Polecamy szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia sepowskie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pawelek77

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi, czy to prawda, że można otrzymać dofinansowanie do szkoleń? Przeczytałem takie informacje na stronie http://serwis.inwestycjawkadry.info.pl/ . Szczerze mówiąc pierwszy raz spotkałem się z czymś takim i dlatego nie wiem co mam o tym myśleć. Ktoś z Was otrzymał takie dofinansowanie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwadron

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze szkoleń z branży budowlanej jak dla mnie tylko http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista-szkolenia/szkolenia-nieruchomosci-i-budownictwo . Mają fantastycznych trenerów, którzy zawsze wszystko dokładnie tłumaczą i odpowiadają na pytania. Do tego programy szkoleń moim zdaniem są świetne, a i ceny przyzwoite, zwłaszcza, że mówimy o szkoleniach eksperckich.
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na rynku jest mnóstwo ofert szkoleń i niezwykle trudno jest trafić na coś naprawdę dobrego. Jednak znajoma ostatnio bardzo zachwala http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista-szkolenia/szkolenia-prawo i patrząc na ich programy, chyba warto się skusić Wink
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia to podstawa w każdej firmie. nas na przykład organizuje je grupa no problem, współpracujemy z nimi juz chwile Smile
Powrót do góry
FrankieeFran

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jak firma funduje właśnie takie szkolenia. U nas tak jest i bardzo mi się to podoba w moim miejscu zatrudnienia Smile Również interesuje się szkoleniami na własną rękę. Teraz mam na celowniku szkolenia zarządzanie czasem. Na pewno coś takiego pomoże mi w codziennej pracy Very Happy
Powrót do góry
Olka66

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja brałam ostatnio udział w szkoleniu z rozwoju osobistego, które organizowała Szkoła Trenerów Ster Kraków. I uważam, że to jedno z lepszych szkoleń na, których byłam. Profesjonalne wykłady, świetni wykładowcy, cała masa konkretnej przydatnej wiedzy.
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia to oczywiście dobry pomysł na podniesienie kwalifikacji i rozwinięcie swoich umiejętności. Jednak nie zawsze zagwarantują, że nasza kariera się ruszy. A może wystarczy w odpowiedni sposób zawalczyć o zmianę stanowiska na wyższe? W tym artykule http://www.machinaedukacyjna.pl/jak-awansowac/ znajdziecie kilka ciekawych sposobów na wywalczenie awansu. Warto spróbować, w końcu nic nie tracicie.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia zawodowe są ważne, bo podnoszą nasze kwalifikacje i sprawiają, że jesteśmy coraz lepi w pracy, którą wykonujemy
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Sob Gru 02, 2017 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba cały czas podnosić swoje kwalifikacje w zawodzie. Często pracodawcy tego wymagają. Można też nieraz korzystać z projektów, które podnoszą kwalifikacje pracowników i uczą praktycznych rzeczy. W Krakowie ten projekt http://krknews.pl/projekt-praca-dla-mlodych/ pomógł wielu młodym zaistnieć na rynku pracy.
Powrót do góry
Morowy

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

elabarbara

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2018 7:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kursy i szkolenia pomagają w życiu. Należy je tylko odpowiednio wybrać. Oprócz szkoleń typowo zawodowych, warto zainwestować w siebie. Zobacz szkolenie z medycyny estetycznej http://edumedical.pl/ . To nabycie bardzo cennych umiejętności, przydatnych zarówno w życiu zawodowym, jak też prywatnym. Moim zdaniem trzeba się rozwijać.
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem ostatnio na szkoleniu z CAD i robiłem je w firmie informatycznej Szansa na ZwCAD którego obsługa się zajmują. Cały plan nauki ułożyliśmy pod moje wymagania, pokazali najłatwiejsze sposoby i już od 3 miesięcy pracuję na ZWCAD 2017 w porównaniu do wcześniejszego CAD-a jestem bardzo zadowolony ze względu na większe możliwości, szybkość i funkcjonalność.
Powrót do góry
marwelso

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie szkolenie zawsze na propsie !
Anette_23

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat jestem po szkoleniu w szkole trenerów http://moderator.edu.pl/ i przyznam szczerze, że pod wrażeniem jestem. Jakość naprawdę niesamowicie wysoka, nie da się ukryć, że nauczyłam się niesamowicie dużo.Wink No i przyjemnie też było, żadnej stresującej atmosfery!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> wspomnienia z imprez, niecodzienne historie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: