FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakieś szkolenia z optymalizowania i pozycjonowania stron?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Makswspanialy

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 5:58 pm    Temat postu: Jakieś szkolenia z optymalizowania i pozycjonowania stron? Odpowiedz z cytatem

Jakieś szkolenia z optymalizowania i pozycjonowania stron?
Wybrałbym sie bo jakies prace nad ośrodkową stroną chcę ruszyć, ale tak raczej sam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandra30

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 7:26 am    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

W sumie to chyba tylko w wyszukiwarce takie szkolenia znajdziesz,
osobiście nigdy nie korzystałam, natomiast sama optymalizowałam naszą stronę internetową wykorzystując do tego znalezione w sieci wskazówki takich działań.
Sprawdź to np. Arrow http://www.whitepress.pl/baza-wiedzy/42/podstawy-optymalizacji-stron-internetowych-pod-seo - naprawdę fajnie opisali czynności wchodzące w skład takiej optymalizacji.
I jakby nie patrzeć to wiedza za friko Very Happy
Powrót do góry
kamilnejman

PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak naprawdę jest nabijanie ludzi w butelkę
adam.kawa

PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierz się do znajomego informatyka, wyjaśni ci. Wpisz też w google "tanie pozycjonowanie". A resztę to z kursów internetowych się dowiesz lub odwiedzając fora o SEO.
Powrót do góry
D.Darek

PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wartościowych szkoleń brak. Posiadających uniwersalną wiedzę także niewielu. Radź sobie sam Wink ale warto próbować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Roofus

PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zorganizuj szkolenie indywidualne. Sa takie mozliwosci, wowczas uzyskasz odpowiedzi na swoje indywidualne pytania.
Powrót do góry
Mkwiecien

PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o takie podstawowe kursy, to wiele osób z branży, które długo siedzą w temacie i np. prowadza swoje blogi udostępnia mini-kursy pozycjonowania za np. zapisanie się do newslettera.
Dostaje się przez jakiś czas lekcje i może to być to podstawą wiedzy.
Tylko że http://delante.pl/pozycjonowanie w teorii nie wystarczy, najlepiej przekładać to co się przeczyta na praktykę próbując stosować różne rozwiązania na stronie i sprawdzając jak reaguje na to Google.

Ostatnio zmieniony przez Mkwiecien dnia Wto Lis 08, 2016 2:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
t0m_38

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam to co napisał powyżej Mkwiecien - najlepiej spędzić trochę czasu i zrozumieć podstawy. To o czym się czyta od razu wprowadzać w życie. Do tego jakieś narzędzia do śledzenia wyników swojej pracy (webpozycja,ahrefs,semalt lib inne). Wiem jest to proces czasochłonny i nie każdemu się chce uczyć ale zapewniam - warto...
rewelacja87

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W stolicy Wielkopolski szkolenia z takiego tematu jak projektowanie stron internetowych Poznań robi między innymi firma pro-design Smile Korzystałam z ich usług i jestem zadowolona Smile
Powrót do góry
Gertlis

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tego typu szkoleń jest chyba najwiecej w necie wiec chyba nie ma problemu z tego typu szkoleniem ja to szukam jakiegoś finansowania.
Powrót do góry
rybek

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo sobie chwalę ten kurs: http://strefakursow.pl/kursy/e-marketing/pozycjonowanie_i_optymalizacja_stron.html
Bardzo wiele mnie nauczył, jeśli chodzi o pozycjonowanie i optymalizację stron.
Oczywiście o niektórych rzeczach dobrze wiedziałem już wcześniej, ale jednak większość to była dla mnie absolutna nowość.
Dlatego naprawdę polecam, bo jest to jeden z najlepszych kursów, jakie do tej pory robiłem.
Kurs jest pisany takim językiem, że każdy go bez problemu zrozumie, nie ważne, czy jest laikiem czy profesjonalistą.
jurekszczepanski

PostWysłany: Pią Lis 04, 2016 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musiałbyś np. popytać parę agencji interaktywnych czy nie prowadzą takich szkoleń. Wiem, że profesjonalna agencja interaktywna może zajmować się również szkoleniami ale po np. wykupieniu u nich jakiejś usługi lub dokonania opłaty za szkolenie Smile
Powrót do góry
kupny

PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy takie szkolenie coś kosztuje ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Pawelek77

PostWysłany: Pon Sty 09, 2017 1:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, że coś kosztuje i w zasadzie to wcale nie tak mało. Chciałbyś pracować za darmo? Chyba niekoniecznie... Jeśli chodzi o szkolenia z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron, to chyba najlepszą ofertę ma sprawnymarketing. Ja jednak jestem zdania, że przed przystąpieniem do takiego szkolenia powinieneś chociaż trochę o tym poczytać. Np. tu http://www.pozycjonowanie-whitehat.pl/pozycjonowanie-stron-w-google-a-optymalizacja/ masz bardzo ciekawy artykuł o pozycjonowaniu i optymalizacji, różnicach między tymi działaniami.
Powrót do góry
Reginka_T

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście, że tutaj można zrobić szkolenie z emarketingu? Zawsze wydawało mi się, że w tej firmie raczej są szkolenia typu coaching.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: