FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sukienki gdzie kupić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moleko21

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio na internecie zamawiam sukienki wyjściowe na modbis i jestem zadowolona. Bardzo dobre jakościowo i zawsze wyglądam elegancko. Chociaż wiem, że nie ubiorę ich raz, ale że posłużą mi na kilka lat Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
owsianka91

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze najlepiej kupić sukienki przez internet. Na https://killa.pl/ znajdziesz ogromny wybór sukienek w bardzo dobrych cenach. W ofercie są też bluzki, spodnie, okrycia wierzchnie i różne akcesoria. Sama chcę zrobić tam większe zakupy.
Powrót do góry
remes

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwygodniej jest robić zakupy w sieci. Nie musisz stać w kolejkach, a produkty w sieci często są tańsze od tych w sklepach stacjonarnych.
pejka

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również długo szukałam sukienek do kupienia za nie drogie pieniądze. Jak już znalazłam to problem był z butami. Nigdzie nie mogłam dostać pasujących butów. Z pomocą przyszedł mi ten sklep https://www.czasnabuty.pl/product-pol-40287-KLAPKI-JAPONKI.html i dopiero tam znalazłam idealne japonki
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Skocz do: