FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Bramy i ogrodzenia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybitwa

PostWysłany: Czw Mar 09, 2017 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma TCS Ogrodzenia ma w ofercie bardzo fajne propozycje: http://krajowy.biz/firma,tcsogrodzeniacom. Może spośród nich uda się Wam coś wybrać? Oprócz sprzedaży zajmują się też montażem i serwisem tych ogrodzeń, co moim zdaniem jest bardzo wygodne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pejka

PostWysłany: Sob Kwi 29, 2017 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to zależy od regionu, gdzie ktoś mieszka. Ja zamawiałam w W.awruku garażowe i wjazdowe bramy białystok . Firma ta ma najlepsze opinie w okolicy, zajęli się wszystkim od doradztwa po montaż - kompleksowa usługa Wink
Powrót do góry
hedar

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę ze swojej strony polecić tą firmę, która ma swojej ofercie bramy przesuwne. Warto wiedzieć na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze bramy przesuwnej, warto dopasować ją do ogrodzenia by tworzyła estetyczną całość.
Powrót do góry
marikita

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka rodzajów nowoczesnych bram garażowych masz na przykład na tej stronie: http://www.novoferm.pl/bramy-garazowe/ Mi się na przykład podobają drewniane bramy segmentowe.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz pięknych elementów do wykonania ogrodzenia frontowego to sprawdź elementy Gardeo od Pozbruk, które nie wymagają zalewania, dozbrajania oraz zabezpieczone sa powłoką hydrofobową H-Plus.
Powrót do góry
fetry

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiecie mi może gdzie kupię bramę garażową?
Powrót do góry
Bernwald3

PostWysłany: Sob Cze 02, 2018 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym Wam ze swojej strony polecic strone http://poltau.com.pl/bramy-szybkobiezne/. W swojej ofercie maja roznorodne bramy oraz drzwi, ktorych dokladny opis i zasady dzialania macie opisane na stronie firmy. Na stronie znajdziecie m.in. : bramy garazowe, przemysłowe, przeciwpozarowe oraz szlabany i roznego rodzaju automaty do bram . Polecam Wam serdecznie.
Powrót do góry
Antoska55

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najwygodniejszą opcją jest brama automatyczna przesuwna. Jakoś skrzydłowe nie odpowiadają mi za bardzo. Zastanawiam się teraz nad zmianą, firma http://euro-fences.pl zaproponowała mi bardzo elegancki model ogrodzenia i chyba na to pójdę.
Powrót do góry
olek35i

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy autoryzowany serwis Mazda Warszawa faktycznie jest taki dobry? Może ktoś z Was mi coś powie na ten temat? Czy warto oddać do nich samochód czy lepiej poszukać sobie jakiegoś innego mechanika?
Powrót do góry
mared434

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś decyduje się na wymianę drzwi lub bram garażowych to polecam serdecznie firmę https://poltau.com.pl/bramy-segmentowe/ maja naprawdę dobre oferty. Warto wejść na stronę i poczytać. Ja niedawno wymieniałem drzwi garażowe i jestem bardzo zadowolony z nowych. Polecam.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie gdzie ja ostatnio widziałam bardzo ładne bramy i ogrodzenia? Na stronie Castoramy Smile. Powiem wam, że chyba nigdzie nie znajdziecie tańszych różnych elementów jak tam. Oprócz samych ogrodzeń znajdziecie również słupki i akcesoria do systemów ogrodzeniowych. Wybór macie tam naprawdę ogromny, także wystarczy tylko zrobić sobie pomiary i wybrać się do tego hipermarketu.
Powrót do góry
Pioter17

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam w mieszkaniu, więc takie problemu na szczęście mnie omijają Razz
Powrót do góry
pawjol

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie warto przyjrzeć się także ofercie tej firmy: https://www.nice.pl/#thirdPage Smile Są bardzo długo na Polskim rynku, bo już ponad 18 lat, a poza tym usługi, które świadczą są oparte na najnowszych rozwiązaniach technologicznych!
Powrót do góry
Markus32

PostWysłany: Sob Sie 18, 2018 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o segmentową bramę garażową to zdecydowanie mogę polecić Ci model, który sami wybraliśmy czyli RenoMatic Light. Świetnie wykonana zarówno w zakresie izolacji jak i aspektów wizualnych. Do tego w zestawie dołączony był już napęd Prolift. A sama brama została objęta 10 letnią gwarancją, także dla nas była i nadal jest to super opcja, która dobrze wpasowała się w całą aranżację domu od zewnątrz.
Powrót do góry
Rum

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne ogrodzenia widziałem w OBI.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: