FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Szukam oryginalnego pomysłu na randkę z żoną...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marecki41

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hotel na drzewie w lesie gdzies widzialem taka opcje tylko ze dlugie terminy wynajęcia
elabarbara

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na twoim miejscu zabrała bym żone na krótki wypoczynek, gdzie będziecie tylko we dwoje. Np. możecie pojechać w piękne miejsce koło Konina i wynająć sobie apartament nad jeziorem . Tam spędzicie sobie piękne chwile tylko we dwoje. Sama zastanawiam się czy nie wybrać się tam z mężem na rocznicę ślubu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brzózka

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 2:06 am    Temat postu: Pańska Odpowiedz z cytatem

Myślę, że część z Was zarzuci mi, że mój pomysł nie jest oryginalny, ale wierzcie mi PAnowie kobieta zawsze ucieszy się z wyjścia do restauracji. Zwłaszcza, gdy jest ona jakaś wyjątkowa. W Warszawie na Pańskiej 85 jest takowa. Dodatkowo ma wyśmienite jedzenie. Żona będzie zadowolona Smile
Powrót do góry
rafaela

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjście na kolację czy do kina to ciekawy pomysł na spędzenie sobotniego popołudnia. Ale jeśli ma to być oryginalna randka to zrób tak jak ja Smile Na 5 rocznicę ślubu zaprosiłem moją Anię do SPA w hotelu „doubletree” w Warszawie - http://doubletreewarsaw.pl/spa-wellnes-fitness. Narzeczona była oczarowana, mogła korzystać z tych wszystkich atrakcji jak masaże, sauny czy jacuzzi. Koniety to uwielbiają, Jeden z zabiegów odbywał się nawet w gabinecie przeznaczonym typowo dla par, z widokiem na ogród. Oboje byliśmy pod wrażeniem i na pewno tam wrócimy.
Powrót do góry
Joasia0808

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd jesteś ale ja bym na Twoim miejscu zamówiła jedzenie fajne ja jestem z Wrocławia, więc pewnie zamówiłabym coś z Margaret. A potem może jakieś wino do tego i dobry film?
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Mar 22, 2018 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz ją zaskoczyć to możesz zamówić jakieś gadżety erotyczne - na przykład zabawki albo bieliznę. Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://esextoys24.pl/. Możliwości jest mnóstwo - warto popuścić wodze fantazji.
Powrót do góry
yanix

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 8:20 pm    Temat postu: randka Odpowiedz z cytatem

może jakiś szalony wypad , escape room czy day spa. jest teraz wiele opcji;)
MacieX822

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mega sprawa, jeżeli jeszcze chodzicie na randki z żoną. Nie jedno małżeństwo na pewno może wam pozazdrościć. Jeżeli jednak szukalibyście pomysłu na randkę z kimś innym, jezeli nie macie jeszcze żon to zajrzyjcie na portal randkowy https://www.mydwoje.pl/Internetowe-biuro-matrymonialne Przez internet można bardzo łatwo znaleźć bliską wam osobę. Ja to bardzo rzadko wychodzę z domu, więc taka opcja jest dla mnie bardzo wygodna Smile
Powrót do góry
monika.l

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może romantyczny spacer po Krakowie wieczorem czy to po w okolicach rynku, czy nad Wisłą i potem romantyczna kolacja? Wink bardzo fajnym miejscem na taką kolację jest Stara Zajezdnia, w której można naprawdę fajnie spędzić czas we dwoje Wink
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli randka z żoną, to ja tu widzę tylko jedno rozsądne i ciekawe wyjście Cool Pewnie już wiesz o czym mówię! Zorganizuj romantyczny wieczór dla Was dwojga Smile Kup coś ładnego na przykład na https://swiat-doznan.pl/ , ja tam zawsze zamawiam gadżety erotyczne i bieliznę dla żony i oboje jesteśmy zadowoleni. Paczki szybko przychodzą, więc najczęściej już na drugi dzień możemy się cieszyć naszymi nowymi zabawkami Twisted Evil
Powrót do góry
Federka

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja Ci bardzo, ale to bardzo zazdroszczę, bo ja na randce nie byłam chyba z kilka lat. Nie znalazłam jeszcze tego swojego księcia w zbroi na białym koniu. Obecnie, co raz to bardziej przyciągają mój wzrok, ogłoszenia matrymonialne. Znalazłam nawet bardzo fajny, prawdziwy portal https://randkuj.my z darmowymi ogłoszeniami. Wystarczy w sumie, bym cyknęła sobie fajną foteczkę, dodała kilka słów o sobie i swoich zainteresowania, może by się jakiś mężczyzna na to złapał...Nie powiem, że nie szukam miłości, druga połowa by się przydała, jak to każdemu.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiesz na takie rozwiązanie jak latexowa bielizna? Myślę, że żonie spodobałby się taki prezent. Wtedy romantyczna randka wyszłaby zupełnie naturalnie Smile Warto o tym pomyśleć poważnie.
Powrót do góry
Libek

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najlepszy i tak będzie po prostu wspólny weekend Wink
Powrót do góry
pikolo1

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiało możesz ją zabrać na początek do takiego miejsca jak np salon wirtualnej rzeczywistości wspólna zabawa to podstawa, w prosty sposób zbliża nas do siebie oraz poprawia relacje lub utrzymuje na odpowiednim poziomie. A po tym śmiało możesz zabrać żonę na romantyczną kolację.
wax

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabierz żonę na romantyczną kolację, spacer, a później może na jakiś koncert. Zerknij sobie na https://ticketclub.pl/miejsca/cos-torwar-warszawa-27/ Szykuje sie sporo ciekawych koncertów, na pewno coś przypadnie wam do gustu.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> niestandardowe rozwiązania i pomysły Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: