FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki rodzaj dachówki wybrać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
benkathe

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 11:15 am    Temat postu: Jaki rodzaj dachówki wybrać? Odpowiedz z cytatem

Witam
Znalazłam w miejsce w którym mogę kompleksowo zatowarować się w materiały potrzebne do wymiany dachu, jednak niestety nie mogę się zdecydować jakiej dachówki powinnam użyć, ceramicznej a może betonowej? Co polecacie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cloudEjt

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko ceramiczna. Betonowa dachówka ma dużo więcej wad od dachówki ceramicznej.
Powrót do góry
Endo

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się zgadzam w 100% z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
Rum

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doradcy-sprzedawcy w sklepach i hurtowniach budowlanych powinni wyjaśnić takie wątpliwości. Pozostaje klientowi jeszcze samo dokształcanie się z poradników. O wkrętach samowiercących przeczytasz w informatorze alces.pl/i-nie-opuszcze-cie-az-odpadne-czyli-wybieramy-elementy-zlaczne/, będą potrzebne do wykonania pokrycia dachowego.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 8:53 am    Temat postu: Re: Jaki rodzaj dachówki wybrać? Odpowiedz z cytatem

benkathe napisał:
Witam
Znalazłam w miejsce w którym mogę kompleksowo zatowarować się w materiały potrzebne do wymiany dachu, jednak niestety nie mogę się zdecydować jakiej dachówki powinnam użyć, ceramicznej a może betonowej? Co polecacie?

Osobiście proponowałbym zainteresować się dachówkami od Gerarda ze stali aluminiowo-cynkowej, tymi z posypką wulkaniczną. Przykładowo taką: https://www.gerardroofs.pl/pl/produkty/gerard-classic - świetna jakość, szczególnie w kwestii tego, jak dzielnie znosi wszelkie warunki atmosferyczne. Sprawdzone w praktyce na naszym dachu Wink. Klasa sama w sobie. Jak już remontujesz dach, to po prostu warto zainwestować w jak najlepsze materiały, to nie jest coś, na czym opłaca się oszczędzać.
Powrót do góry
Madi

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wybór dachówki, to teraz na rynku jest tyle różnych typów, rodzajów, kolorów, że bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie. My planujemy wymianę dachy w wakacje i zdecydowaliśmy się na na dachówkę kompozytową od polskiego producenta - http://tileco.pl/. Główne ze względu na bardzo długą gwarancję, jaka dają na tą dachówkę - na 50 lat, a także ze względu na łatwość montażu i niewielki ciężar (nie będziemy musieli wzmacniać konstrukcji dachu - czyli kolejna oszczędność). No i chyba co najważniejsze, dachówka kompozytowa świetnie się prezentuje, a w końcu dach to taka wizytówka domu i wygląd też jest bardzo ważny.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> GAFY - WPADKI Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: