FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Słabe włosy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mared434

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, jeśli chcesz cieszyć się pięknymi włosami to postaw na pordukty z https://sklep.fryzaw.pl/produkty/barber-shop,2,5762 . Mają oni nie dość ze sklep online to jeszcze sklepy stacjonarne. Jeśli chcesz zadbać również o całe ciało to mają też fajne produkty. Polecam bardzo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
oporadek

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez miesiąc nie używałem odżywki i moje włosy znów zaczęły lecieć jak spadochroniarze
Legolas23

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Szukam sposobów na wzmocnienie włosów, gdyż ostatnio zauważyłem, że co raz częściej wypadają. Czy możecie coś polecić? Z góry dzięki i pozdrawiam
pejka

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może w takim razie zdecyduje się na perukę? Tutaj https://perukisklep.pl/ znajdziesz ogromny wybór i to w spoko cenach, możesz też liczyć na profesjonalne doradztwo stylisty oraz fryzjera, którzy pomogą dopasować perukę oraz fryzurę do Ciebie, tak abyś czuła się jak najlepiej i też pięknie wyglądała Smile
Powrót do góry
Tarnow99

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto stosować odżywki i może jakąś kurację witaminową, żeby te zniszczone włosy odbudować.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam kosmetyki naturalne od Botame: https://www.doz.pl/apteka/k3378-Botame?c_a=1. Składniki wykorzystane do ich produkcji są najwyższej jakości. Warto się zapoznać z tymi produktami - jestem pewna, że będziecie zachwyceni.
Powrót do góry
Jamajkax

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosuj produkty z domieszką białej rzepy.
Powrót do góry
Grolsch

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to, żeby zadać sobie pytanie - co osłabia moje włosy? Bo ja Wam powiem, że długo szukałam rozwiązania, a nie odpowiedzi na to pytanie ... No i stosowałam masę jakichś suplementów, odżywek i tak dalej. Coś to tam dawało, no ale to nie był ten efekt, o jakim marzyłam. Włosów dalej ubywało i przede wszystkim bardzo dużo zostawało na szczotce i to mnie najbardziej martwiło Sad Postanowiłam więc wybrać się do trychologa. Niestety nie udało nam się znaleźć przyczyny, bo moja skóra głowy była w dobrym stanie! Ech... i dopiero po jakimś czasie od tego wydarzenia trafiłam na https://toolsforbeauty.eu/blog/szczotka-do-modelowania-wlosow-jak-wybrac-odpowiednia/ i wtedy mnie oświeciło! To właśnie na szczotce do modelowania włosów zawsze zostawało ich najwięcej! Po prostu miałam złą, niszczącą włosy szczotkę... Teraz kupiłam sobie nową i wiecie co? jest o niebo lepiej! Szkoda, że wcześniej nie wpadłam na to, że rozwiązanie jest tak blisko i jest takie proste Very Happy
Powrót do góry
della.jerde

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że produkty z białej rzepy są najbardziej odpowiednie.
Powrót do góry
kamyl87

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejo kochani! Koniec z nudnymi szamponami! Czas na rewolucję , przedstawiam wam moje odkrycie, które zrewolucjonizowało moje mycie włosów https://4szpaki.pl/wlosy jestem zachwycona, wlosy sa sypkie i lekkie, nie SA przesuszone, a do tego Kosta wystrcza na dlugo i możemy zapomniec o plastikowych opakowaniach! Smile
Powrót do góry
jankos

PostWysłany: Pon Paź 07, 2019 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

włosy mogą być osłabione nie tylko przez szkodliwe zabiegi fryzjerskie ale też przez nieprawidłową dietę i brak witamin.
Powrót do góry
ibrekke

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie tylko mój mąż ma problemy z włosami. Szukam dla niego miejsca, gdzie będzie mógł wykonać przeszczep włosów na Śląsku. Co sądzicie o https://www.san-medical.pl/przeszczep-wlosow-oferta/metoda-fue/? Przeszczep włosów metodą FUE jest komfortowym zabiegiem dla pacjentów. W jego trakcie lekarz pobiera poszczególne jednostki włosa (wspomniane unity), które mogą zawierać od 1 do 4 włosków.
Powrót do góry
zander.schneider

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak samemu nie można sobie poradzić z problemem wypadania włosów, to może warto skorzystać z pomocy trychologa - specjalisty od włosów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
UwielbiamMiod

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aby wzmocnić włosy warto stosować maseczki z miodem naturalnym, tutaj https://mybee.pl/blogs/21_miod-na-wlosy-jak-stosowac.html można przeczytać więcej na ten temat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jankos

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

włosy mogą być osłabione z różnych powodów - zbyt częste i szkodliwe zabiegi fryzjerskie albo brak witamin.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Skocz do: