FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak poradzić sobie z długami?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lammiss23

PostWysłany: Nie Lip 23, 2017 7:08 pm    Temat postu: Jak poradzić sobie z długami? Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz długi i nie wiesz jak sobie z nimi poradzić, koniecznie poczytaj o czymś takim jak przedawnienie należności. Być może i Twój dług się przedawnił. Warto to sprawdzić!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mariobros

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

są podobno firmy które pomagają spłacić długi za drobną opłatą, warto się tym myślę zainteresować
Powrót do góry
Magdula88

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy też u kogo masz długi, jeżeli w banku to już jest grubsza sprawa. Jeżeli np u znajomych i jest juz bardzo źle to nie pozostaje nic innego jak wziąć kredyt w banku i mieć spokój. Jezeli szukacie takiego kredytu to polecam wejść na strone z kredytami https://gotowkowe.net/
Powrót do góry
cloudEjt

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy akurat ta moja rada Ci pomoże czy też nie, ale w moim przypadku wszystkie długi odeszły w zapomnienie kiedy przestałem korzystać nagminnie z kredytów bankowych. Po prostu przerzuciłem się na http://bezpiecznechwilowki.pl/ , to znacznie bezpieczniejsza opcja od banków w dzisiejszych czasach.
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej by było chyba zacząć je po prostu spłacać
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem, czy chwilówki są bezpieczniejsze. Ja tam nadal uważam, że zawsze najbezpieczniej wziąć kredyt w banku, bo to oni cię najlepiej i najdokładniej sprawdzają czy jest się w stanie spłacać dług i przeżyć. Czy starczy nam na życie po zapłaceniu raty. Fakt mają oni minimalne kryteria co do życia, ale jednak jakieś mają. A takie chwilówki nic nie sprawdzają. I wydaje mi się, że przez korzystanie z nich można popaść w jeszcze większe długi. Ja polecam co najwyżej wziąć w konsolidację wszystkie kredyty i je powoli spłacać przy czym nie brać nowych. A jak ma się firmę to można jeszcze na https://www.monevia.pl/ sprzedać faktury. Przez co pieniądze zamrożone na fakturach można dostać wcześniej. Dzięki czemu jest możliwość zapacanie części długu, albo uregulowania jakiś zaległych rachunków aby nie wchodzić mocniej w długi. Czasem takie rozwiązanie ratuje przed wzięciem następnego kredytu czy pożyczki. Myślę, że często w wyjściu z długów pomaga czas, zawziętość i zaciśnięcie pasa.
Powrót do góry
Pióro

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie tam chwilówki... To tylko pogorszy sprawę
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, że długi to nic przyjemnego. Nie rylko dla Nas ale również dla całej rodziny. Bardzo stresująca sytuacja, zwłaszcza gdy wizja komornika staje się coraz realniejsza... Czasami jedynym ratunkiem jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Ktoś z Was myślał o tym? Warto poczytać o tym, jak najwięcej na stolica kariery . Zachęcam.
Powrót do góry
onienie

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tak, to zdecydowanie nie jest przyjemne...
Powrót do góry
werka1992

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej to zaoszczędzić i pospłacać!
Powrót do góry
EmmiliaF

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak oszczędzać jak musicie na bieżąco spłacać długi. No i trzeba też jakoś żyć;p Możecie spróbować poszukać pomocy u rodziny. Ta może być ostatnią deską ratunku, bo szukania wsparcia w kolejnej pożyczce nie wyjdzie wam na dobre. Jeszcze jeżeli w Polsce macie długi to jest w to do ogarnięcia, ale moja znajoma wyjechała za granicę i niestety tam ma problemy finansowe. Interesuje ją upadłość konsumencka za granicą jeżeli też macie spore zadłużenia i problemy z ich spłatami za granicą to zainteresujcie się tym tematem.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: