FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Części do samochodów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izabela84

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio właśnie wymieniałam wycieraczki, bo jedna wycieraczka samochodowa jakoś mi dziwnie chodziła, sama nie wiem dlaczego nawet. Może ptaki popsuły, serio nie wiem, ale kupiłam i wymieniłam. Działają jak złoto!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Markus32

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat wszystko mam od HondaPlaza i jestem bardzo zadowolony ponieważ pod względem wykonania napraw, terminów realizacji (również z zakupem części) itd. nie mam podstaw do narzekania i od lat auto jeździ omijając kosztowne serwisy Smile
Powrót do góry
marsjanek

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi udało się ostatnio wytargować reflektor na złomowisku
Powrót do góry
Henry

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie jakieś sprawdzone miejsce, za pośrednictwem którego pozbywacie się niesprawnych części? Ja sam korzystam ze skupu katalizatorów w razie potrzeby - ceny bywają super. Wink
zygmunt.korbacki

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio zgłębiam temat związany z EPP czyli polipropylenem spienionym (na stronie producenta EPP można poczytać na ten temat http://eppgroup.pl/ ), Zakładam firmę, której działalność będzie się opierała właśnie na tym materiale. Na początek celuję w trochę inną branżę, ale wiem, że również w motoryzacji EPP ma zastosowanie jako zamienniki niektórych części samochodowych, np zagłówków, zderzaków itp ze względu na swoją niezwykłą wytrzymałość. Jestem ciekawy czy spotkaliście się z tym? Macie jakieś doświadczenia?
Powrót do góry
owsianka91

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie klocki hamulcowe najlepiej kupić do auta? Zastanawiam się nad klockami ceramicznymi - https://brakestock.pl/power-stop/ Co o nich sądzicie? Czeka mnie generalny remont auta i muszę wymienić w nim m.in klocki hamulcowe. Zastanawiam się jakie będą najlepsze i posłużą najdłużej. Będę wdzięczna za rady.
Powrót do góry
marekjan

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wychodzę z założenia, że najlepiej inwestować w oryginalne części, wolę więc więcej zapłacić i cieszyć się tym, że mogę dłużej je użytkować. Jeśli chodzi o sklepy internetowe to nie ufam im za bardzo. Ja mam swój sprawdzony, stacjonarny sklep z częściami samochodowymi, który najczęściej odwiedzam, kiedy muszę kupić części samochodowe do mojego auta.
Powrót do góry
angelinajos

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to wszystko zależy do tego jakie macie problemy z swoimi samochodami. Ja z moim Volvo jeżdżę na rutynowe przeglądy techniczne. Jeśli auto wymaga naprawy to najczęściej zwracam się z tym problemem do niezależnego serwisu Volvo - https://autoduet.com.pl/serwis-volvo , bo mam świadomość, że tam mój samochód będzie pod dobrą opieką.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie czasami wystarczy coś zregenerować i nie ma takiej konieczności wymiany poszczególnych części. Jeżeli was przykładowo interesuje czyszczenie, regeneracja, naprawa oraz profesjonalny serwis DPF warto zapoznać się szeroką ofertą firmy https://dpf-fap.waw.pl . Skutecznie poprawią działanie filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów typu SCR.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: