FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Sposoby na trądzik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nerdi

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam pojęcia, ale ja gdzieś czytałem, ze przez stres tego tradziku moze byc wiecej czy to prawda jest?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sroczka12

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dajcie spokój z tym trądzikiem... ja już wychodzę z siebie, bo jak to jest możliwe że w wieku 26 lat czlowiek dostaje wypryski? Gdzie wczesniej ich oczywiscie nie bylo... Malo powaznie to wyglada a dwa - bardzo niestetycznie zwlaszcza podczas konferencji ;/ ostatnio bylam na takiej pielegnacji http://www.wbienkowski.pl/medycyna-estetyczna/kosmetologia/zabieg-wishpro/ i swiadomie polecam. Tak naprawde jest to dzialania 3-etapowe i glownie chodzi o glebokie oczyszczenie, nawilzenie i zlagodzenie podrażnionej skory. Zdecydowanie powtorze kuracje, bo dzialanie zaczyna przynosic korzysci. Raz ze skora zaczela sie regenerowac a dwa ze ma bardzo fajny kolor, naturalny po zimie
Powrót do góry
sowa44

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko dobre leki moga pomoc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
loyalny76

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze będą kosmetyki ekologiczne do twarzy. Takie najlepiej nadają się do pielęgnacji skóry z trądzikiem Smile Ja kupuję je na https://farmavit.pl/ i jestem zadowolony, zawsze świetnie sobie radzą z wypryskami.
Powrót do góry
Marzena81

PostWysłany: Pią Mar 02, 2018 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej wybrać się do dermatologa. Czasami pomogą jakieś lekkie kosmetyki, ale czasami okazuje się, że to jest poważniejszym problem i potrzebne są silne leki. Bo leczenie się samemu na chybił trafił może przynieść nam więcej problemów niż pożytku.
zoozzo

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za młodych lat nie miałam problemu z trądzikiem, a teraz to mam normalnie wysiew, fajnie na mnie działa emulsja cetaphil em do mycia... myję twarz tylko tym, nei używam mydeł ani żadnych płynów micelarnych, bo niestety po każdym specyfiku wyskakuje mi jakaś enzyma, a po tym nic zero, czysta cera.
Powrót do góry
elabarbara

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 6:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy są jakieś sposoby domowe na trądzik, bo ja akurat nie próbowała. Pomimo moich wielu wizyt u dermatologa i przepisanych maści itd to niestety u mnie trądzik nie znikł. Kupowałam przeróżne też kremy, aż trafiłam na jeden krem przeciwtrądzikowy i regulujący sebum Calluna Medica. Ten krem działa skutecznie, a ja nie mam już wyprysków na twarzy, teraz mogę śmiało bez makijażu chodzić.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawelek77 napisał:
Faktycznie sterydy są bardzo szkodliwe dla naszego organizmu.

Sterydy to problem złożony i choć trzeba na nie uważać, nie są tak jednoznacznie złe, jak wielu sugeruje. Są z nimi złe skojarzenia, to prawda, bo często mają paskudne efekty uboczne – jak otyłość i cukrzyca. Ale warto zaznaczyć parę rzeczy. Po pierwsze, takie efekty występują przede wszystkim przy sterydach podawanych doustnie, co powinno mieć miejsce tylko w przypadkach naprawdę ciężkich. Jeżeli nie mamy naprawdę złego stanu, to sterydy powinniśmy przyjmować wziewnie, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych – tak sterydy przyjmują nawet dzieci z astmą i badania dowodzą, że im to nie szkodzi. No i nie zapominajmy też, że sterydy… produkuje nasz organizm. Glikokortykosteroidy to hormon wytwarzany w korze nadnercza. Zresztą tutaj http://www.totylkoastma.pl/artykuly-ekspertow/bezpieczenstwo-stosowania-glikokortykosteroidow,5.html można poczytać o tym wszystkim i to znacznie jaśniej wyjaśnione, niż ja byłabym to w stanie zrobić : ).
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie to dosyć powszechny problem, ale trzeba iść z tym do lekarza dermatologa i już.
Powrót do góry
Zaratustre

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto skorzystać z rozwiązania jakie podsuwają na stronie https://dermatolog.pl/zdrowa-i-piekna-skora/top-6-tabletki-na-tradzik-bez-recepty/ ? Znalazłem ten wpis jakiś czas temu i są porównywane tam leki bez recepty na trądzik. Stosował może ktoś takie specyfiki i może się podzielić swoim doświadczeniem? Czy to na pewno pomaga?
Powrót do góry
listek5

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W leczeniu tradziku mogą być pomocne rozne kosmetyki, suplementy. Trzeba dobrac sobie sprawdzone i odpowiednie dla nas, bo kazdy ma inna skore i może mieć inne potrzeby. Takie kosmetyki konopne https://konopmed.pl/ dla wielu osob są sprawdzone, bo maja naturalny sklad i w taki sposob można bardzo polepszyc stan swojej skory. Wiadomo, ze trzeba troche stosowac takie kosmetyki.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim, jeżeli chcecie pozbyć się skutecznie trądziku to ważne jest skuteczne oczyszczanie twarzy. W tym doskonale sprawdzą się maski do twarzy i plastry na nos Purederm, które są tańsze teraz o 20% i niektóre kosztują nawet 16,11 zł. Chce je zamówić, a także filtr Vitarain https://malahit.pl/brands/vitarain/ który dodatkowo zadba o moją skórę.
Powrót do góry
Tusia

PostWysłany: Wto Lis 13, 2018 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno odpowiednia dieta może pomóc na trądzik. Niektóre produkty spożywcze mają duży wpływ na naszą skórę.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Nie Gru 02, 2018 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak na dobra sprawę to w gabinetach kosmetycznych jest sporo ciekawych i przede wszystkim skutecznych zabiegów, które pomagają radzić sobie z trądzikiem czy jego następstwami. Mogą to być peelingi chemiczne ale trzeba je wykonywać pod okiem dobrych dermatologów. Ja zapisywałem się na zabiegi do Dr Preibisza z Warszawy - http://www.preibisz.com/oferty-specjalne/leczenie-tradziku/ i bardzo polecam!
Powrót do góry
Aksi

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym sposobem na pozbycie się trądziku będzie kuracja oczyszczająca. Mogę Ci polecić coral club polska i ich stronę http://supercoral.pl/ Smile po zalogowaniu się na stronę dostajesz -20% na wszystkie produkty więc gorąco polecam. W ofercie znajdują się świetne antyoksydanty coral więc warto sprawdzić ich produkty. Jeśli chodzi o zaufanie to sprawdź bloga, którego prowadzą i dowiesz się wszystkiego na temat coral club opinie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: