FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie na wakacje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartkowski

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku podbijam najpierw Mazury, a potem może kilka dni nad morze, nad nasz Bałtyk Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
justa

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wolę wczasy za granicą, ale polskie morze jak najbardziej wchodzą w grę. Tym bardziej, że czasami można trafić na fajną okazję, zobaczcie tą: http://hotelwieniawa.com/oferty-specjalne/wakacyjna-promocja. Wakacje nad morzem, oferty wyglądają naprawdę fajnie. Teraz nawet jeśli pogoda będzie słaba, hotele gwarantują moc atrakcji wewnątrz kompleksu.
Powrót do góry
Dzakuzi

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi jakoś ten kraj nigdy szczególnie się nie podobał chociaż bardzo lubię podróżować Smile Przy okazji, macie może jakieś blogi na których można się dowiedzieć o jakichś ciekawostkach turystycznych? Ja jak narazie znalazłem tylko jeden warty uwagi - http://blog-podrozniczy.pl/ - ale liczę na waszą pomoc Razz
Powrót do góry
graczu

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że warto pojechać do Paryża i odwiedzić przede wszystkim Moulin Rouge Smile To miejsce jest po prostu magiczne Very Happy
leminhtan3

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 4:12 am    Temat postu: nhan sam Odpowiedz z cytatem

nhân sâm hàn quốc là một trong nhân sâm nhập hàn quốc những nhân sâm chính hãng loại thảo dược nhân sâm hàn quốc chính hãng tự nhiên nhân sâm hàn quốc, có mặt nhân sâm chính hãng ở rất nhiều sâm hàn quốc quốc gia đại lý nhân sâm trên sam han quoc thế giới như Nhật Bản nhan sam han quoc chinh hang, Hàn quốc nhan sam han quoc, Hoa Kì sâm hàn quốc... Trong đại lý nhân sâm hàn quốc các loại nhân sâm kể trên thì nhân sâm nhân sâm hàn quốc chính hãng hàn quốc luôn nhan sam han quoc được hàng triệu người đại lý nhân sâm hàn quốc trên khắp thế giới săn lùng và tìm kiếm bởi sâm hàn quốc những giá trị tuyệt vời. Từ xưa nhân sâm hàn quốc đên nay những nhân sâm hàn quốc chính hãng công dụng của loại sam han quoc nhân sâm đại lý nhân sâm này vẫn nhân sâm hàn quốc chính hãng được mọi người nhân sâm hàn quốc chính hãng​ lưu truyền nhân sâm hàn quốc chính hãng và ứng dụng vào đại lý nhân sâm trong đời sống đại lý nhân sâm đặc biệt đại lý nhân sâm hàn quốc là chăm sóc nhan sam han quoc sức khỏe nhan sam han quoc chinh hang của con người. Củ nhân sâm sâm hàn quốc hàn quốc chính sam han quoc là nhân sâm nhan sam han quoc chinh hang Hàn Quốc ở dạng tươi chưa nhân sâm chính hãng qua sơ chế thành các sản phẩm sâm hàn quốc. Củ nhân sâm nhân sâm chính hãng Hàn Quốc sam han quoc có những nhân sâm hàn quốc chính hãng vai trò và nhan sam han quoc chinh hang tác dụng đại lý nhân sâm hàn quốc vô cùng nhân sâm hàn quốc chính hãng to lớn đối nhân sâm hàn quốc với con người.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sylwiiia

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My lubimy po prostu piesze wycieczki. Tutaj https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jak-wybrac-plecak-turystyczny-ktory-najlepszy/4298/ sobie czytam o plecakach turystycznych bo czas nabyc jakie porzadniejsze, bo wypadow urzadzamy z rodzinną coraz wiecej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
toyat

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 12:31 pm    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, wprawdzie już po wakacjach ale może moja porada się komuś przyda. Jestem bowiem mamą 10-letniej Emilki i w zeszłym roku postanowiłam wysłać ją na kolonie. Początkowo myślałam o zagranicznym obozie językowym, ale na http://portalinfo.pl/ znalazłam ciekawą ofertę kolonii na Bałtyku, również z językiem angielskim. Córcia pojechała i wróciła rozpromieniona, dopytując się kiedy ponowny wyjazd. Także wakacji nie trzeba organizować dziecku jakoś specjalnie daleko.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda wakacje już za nami. Ale jak zaczniecie planować następne wakacje to przeczytajcie ten blog i znajdujące się w nim artykuły http://nianio.com.pl/category/podroze-male-i-duze/ Tu znajdziecie
Wiele ciekawych informacji gdzie warto się udać nie tylko w naszym kraju. Co warto zobaczyć, gdzie wybrać się z dziećmi. Ja od siebie mogę polecić Farmę iluzji. Świetne miejsce dla dorosłych i dla dzieci.
Powrót do góry
Telus

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że warto jest spędzać wakacje w Polsce, przynajmniej dopóki nie pozna się większości ciekawych zabytków. Dodatkowo właśnie znalazłem stronę http://podrozujtaxi.pl/ , na której piszą, że po tych zabytkach bez problemu może obwieźć nas taksówka za rozsądną cenę. Można usiąść wygodnie i skupić sie tylko i wyłącznie na zwiedzaniu!
Powrót do góry
martuska

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 9:55 pm    Temat postu: pomysł na wypoczynek Odpowiedz z cytatem

dla odmiany od wygody którą mamy zazwyczaj codziennie może trochę survivivalu? tutaj są wszystkie niezbędne informacje dotyczące campingu https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/co-wziac-na-camping-jak-sie-przygotowac/4529/ dla mnie to ciekawsza opcja niż wykupione wczasy
Powrót do góry
Lords

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w następnym roku na pewno planuje wyjechać gdzieś za granicę Smile
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 10:35 am    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

W przypadku wakacji single i pary bezdzietne jednak mają łatwiej niż rodzice Smile. Ja zawsze muszę tak kombinować, żeby zaplanować całe wakacje swojemu synkowi. W tym roku zrobiłam tak, że część wakacji spędziłam z nim, odwiedziliśmy między innymi Kraków i Zakopane, część lata Szymek spędził u dziadków, zaś część wakacji na koloniach. Wierzcie mi, że kolonie to naprawdę fajne rozwiązanie i nie ma co się ich obawiać. Mój synek już wcześniej był przyzwyczajony do rozłąki ze mną, więc nie miałam obaw. Od siebie mogę polecić tę firmę - https://www.atas.pl/
Powrót do góry
leminhtan3

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 5:19 am    Temat postu: nhan sam Odpowiedz z cytatem

Nhân sâm nhan sam han quoc là một trong những loại thảo dược tự nhiên, có mặt ở rất nhiều quốc gia trên thế giới như Nhật Bản nhân sâm hàn quốc chính hãng, Hàn quốc, Hoa Kì... Trong các loại nhân sâm kể trên thì nhân sâm hàn quốc luôn được hàng triệu người trên khắp thế giới săn lùng và tìm kiếm nhan sam han quoc bởi những giá trị tuyệt vời. Từ xưa đên nay những công dụng của loại nhân sâm này vẫn được mọi người lưu truyền và ứng dụng vào trong đời sống đặc biệt là chăm sóc sức khỏe sam han quoc của con người. Củ nhân sâm hàn quốc chính là nhân sâm Hàn Quốc nhân sâm hàn quốc 6 năm tuổi ở dạng tươi chưa qua sơ chế thành các sản phẩm. Củ nhân sâm Hàn Quốc có những vai trò và tác dụng vô cùng to lớn đối với con người.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michalinasiek

PostWysłany: Nie Lis 19, 2017 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej do Sopotu bo jest tam pięknie.
Kajtek89

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Grecje w tym roku sa tanie oferty, jesli sie zdecydujecie to taniej bedzie wymieniac pieniadze w kantorze interetowym, np ten jest ok i mozna to zrobic w dowolnym miescu i czasie https://internetowykantor.pl/
w tych zagranicznych jest bardzo drogo
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Skocz do: