FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Gdzie na wakacje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najchętniej jeżdżę za granicę na wakacje. Jeszcze tyle miejsc mam do zobaczenia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pola35

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a byliście kiedyś w Norwegii? mnie widoki urzekły tak bardzo, że przynajmniej raz w roku lecę, choćby na kilka dni. Tym bardziej, że można tam polecić dosłownie za grosze! zobaczcie jakie tanie loty oslo można znaleźć na https://www.fru.pl/tanie-loty/do-Oslo-OSL/. Więcej mnie kosztuje podróż do Warszawy samochodem na lotnisko ( a to tylko 120 km) niż sam przelot do Norwegii.
Powrót do góry
nika27

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2016 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku mam dużo zamieszania i wydatków związanych z zakupem mieszkania, więc na pewno wakacje będą dość krótkie. Na razie to zaplanowałam tydzień w Łebie pod koniec czerwca, kiedy jeszcze obowiązują zniżki na Łeba noclegi i cena nie jest zbyt wysoka.
Powrót do góry
kalicki12

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może Kraków? Klimat ma niesamowity, w mieście mnóstwo świetnych knajpek, zabytków i innych atrakcji. Warto popatrzeć także na noclegi kraków, to bardzo fajne apartamenty również do wynajmu na doby. Kofort jest naprawdę wysoki, a cena bardzo przystępna Smile
Powrót do góry
ocieocie

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku wybieram się na wakacje z rodziną w polskie góry. Tym razem wybraliśmy Pieniny. Czeka nas dużo atrakcji przygotowanych przez www.fun-time.pl. Główną atrakcją naszej wycieczki będzie spływ przełomem Dunajca. Już się nie możemy doczekać Smile
Powrót do góry
Ledrucka

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede mną pierwsze wakacje z dzieckiem. Pomalutku staramy się przygotowywać do tego, na pewno wybierzemy jakiś pokój z kuchnią, aby móc w każdej chwili zrobić posiłek. No i sprawdzamy, jak chronić małą przed słońcem http://silaczka.pl/zdrowie/315-ochro-swoje-dziecko-przed-promieniami-uv Zdrowie jest jednak ważne, a życie ma się jedno.
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Sob Maj 21, 2016 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="pola35"]a byliście kiedyś w Norwegii? mnie widoki urzekły tak bardzo, że przynajmniej raz w roku lecę, choćby na kilka dni. [/quote]

Sprawdzając na https://www.gismeteo.pl/ pogodę muszę przyznać, ze nie odpowiada mi taka pogoda jaka jest w Norwegii i mimo pięknych widoków itp, to chyba się tam nie wybiorę. Nie moje klimaty- i to dosłownie ! Very Happy
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Maj 23, 2016 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciała wybrać się kiedyś do Norwegii. Chwilowo jednak takiego wyjazdu nie planuję.
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Pon Maj 30, 2016 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku wybieram się na Galapagos wraz z przyjacielem. To jest trochę taki wyjazd biznesowy, trochę rekreacyjny. Wzięliśmy opcję VIP http://www.pazola.com/vip-travel-luksusowe-wyjazdy , by mieć możliwość swobodnej pracy, bo niestety będziemy zmuszeni wykonywać tam projekt. Ale w wolnych chwilach naprawdę planuję wypoczywać
Powrót do góry
tengel90x

PostWysłany: Sro Cze 01, 2016 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wakacje to tylko wyjazdy autostopem, darmowe plus namiot do tego i mamy przepis na udaną wyprawę Laughing
bibliotekarka11

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ja nigdy bym się nie zdecydowała na taki wyjazd. Boję się autostopów i nienawidzę namiotów.
Powrót do góry
Ajlar

PostWysłany: Sob Cze 04, 2016 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze wczasy mazury sa opcja godna rozwazenia? Widoki naprawde przesliczne i co wazne - czyste powietrze, jeszcze nie zatrute miejskim smogiem;/
Powrót do góry
suchy

PostWysłany: Pon Cze 06, 2016 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się marzą wakacje na bogato. Gdzieś daleko od tego szumu informacyjnego i polityków którzy jak kiepscy aktorzy grają w beznadziejnej telenoweli. Świetnie do tego powinna pasować Polinezja i Bora Bora.
Polinezja Francuska to wspólnota zamorska Francji obejmująca 5 archipelagów i ponad 150 wysp na Oceanie Spokojnym, we wschodniej części Polinezji. Wyspy są rozrzucone w promieniu 1000 kilometrów co powoduje że są w różnych strefach klimatycznych. Wyspy południowe są dużo chłodniejsze a suma opadów dochodzi do 2800 mm rocznie. W Polinezji urzędowym językiem jest francuski. Bora Bora… Tahiti… Moorea… Nazwy te są gwarancją rajskich wakacji wśród błękitu lagun, tropikalnej roślinności oraz bogactwa mórz koralowych. Mniej znane Markizy oraz Atole Tuamotu oferują równie idylliczne wrażenia w bardziej kameralnej atmosferze. Każda z wysp Polinezji Francuskiej to prawdziwa gratka dla miłośników nurkowania, niezwykłych krajobrazów oraz piękna tropikalnej przyrody. Walory Oceanii dobrze są znane turystom dlatego rezerwacje są zazwyczaj z rocznym wyprzedzeniem.
Powrót do góry
ganal

PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łapcie namiary na rozwiązanie - http://www.odlotowepodroze.pl/ Szukajcie jakiegoś lasta. W czerwcu te stawki są tak kosmicznie niskie, że szkoda gadać i nie ma co ukrywać, że większość krajów arabskich jest rzeczywiście do ogarnięcia za dosłownie śmieszne grosze.
Powrót do góry
Kasiaa1

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w Polsce też można miło spędzić wakacje. Jest wiele ciekawych, pięknych miejsc - Bieszczady, morze, Mazury,Kaszuby... Długo by wymieniać. Ja w tym roku wybieram się do Dębek i w Bieszczady.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

Skocz do: