FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dezynfekcja terenu przy firmie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdaM

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 10:23 am    Temat postu: Dezynfekcja terenu przy firmie Odpowiedz z cytatem

Czy można taką dezynfekcję zlecić samodzielnie? przy firmie mamy przystanek, ławeczki. Zależy mi by ten teren dobrze zdezynfekować. Sporo osób tam się kręci cały czas. A w tym czasie lepiej dmuchać na zimne. Gdzie zamówię takie usługi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pola35

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dezynfekcja miejsc publicznych w miastach wykonywana jest często na zlecenie władz miasta. Ale rzeczywiście jeśli właściciel chce zdezynfekować plac pod firmą , domem może to zlecić. Z firm które świadczą takie usług polecam szczególnie WC Serwis https://wcserwis.pl/produkt/dezynfekcja/ . Firma z dużym doświadczeniem. Wykonywana przez nich dezynfekcja ma na celu zniszczenie drobnoustrojów, w szczególności chorobotwórczych bakterii i wirusów. Poddaje się jej głównie powierzchnie oraz przedmioty, które mogły zostać skażone. Wykonują ją wieczorami, niska temperatura umożliwia dłuższy proces parowania w efekcie czego substancja czynna dłużej działa na powierzchni.
Powrót do góry
felix101

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej zlecić firmie
edek532522

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dezynfekcja terenu jest bardzo ważna. W firmie ARAT.PL - Deratyzacja, Dezynsekcja, Dezynfekcja - Kraków nie jest wcale droga, więc warto zwrócić uwagę na ich usługi.
Powrót do góry
slawek33266776

PostWysłany: Czw Cze 18, 2020 6:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na pewno warto skorzystać z firmy Ugryzienie pluskwy .Sam od bardzo dawna zamawiam tę firmę jak mam problemy w moim mieszkaniu. Nawet mojemu kumplowi powiedziałem żeby wreszcie z tej firmy skorzystał.
Powrót do góry
czacza

PostWysłany: Nie Lip 05, 2020 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A srodek https://trisept.com.pl/ znacie? naprawde top jakosc, trzeba wlasnie uwazac na to, zeby srodek byl naprawde bezpieczny i dobrze zeby tez mial dzialanie grzybo i baktieriobojcze Smile
Powrót do góry
danielkianna

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo obawiam się dezynfekcji, która muszę przeprowadzić. Moje obawy wynikają z tego, że nigdy nie robiłem. Jak związku z tym się do tego zabrać? Proszę o wsparcie.
MorganEverett

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dezynfekcja terenu to jest wspaniała sprawa! Teraz ta branża ma swoje 5 minut.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: