FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bladatwarz

PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to studnia bez dna. Masz 400tys? To bądź pewny, że wydasz 550tys! Niestety, ale nie znam inwestora, który wyrobił się w określonym budżecie ;P
Z materiałów budowlanych to polecam poszukać tanich m.in: cegła z fugą, gips, pustaki, cement, no i taniej a dobrej ekipy budowlanej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
orlica

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra zajęliście się szukaniem firmy, która postawi Wam dom. A podjęliście już decyzję jaki piec do ogrzewania zamontujecie? Przecież to też jest ważna kwestia, jeśli chodzi o budowę domu. Teraz podobno opłacalne jest zamontowanie pieca na pellet, do tego jest dość spory wybór jego jeśli chodzi o kaloryczność. Widziałam pewną ofertę na tej stronie https://epellety.pl/, oferta warta przemyślenia
Powrót do góry
bartkowski

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy domu z pewnością nie raz przyjdzie nam pomalować określone powierzchnie. Część z nich bez problemu uda się pomalować zwykłym pędzlem bądź wałkiem malarskim. Niestety, niektóre mogą wymagać użycia bardziej specjalistycznego sprzętu - tak było w moim przypadku. W związku z tym zdecydowałem się wynająć ekipę remontową, która oferuje usługę, jaką jest malowanie natryskowe (między innymi w Warszawie -http://www.pwmig.com/oferta/malowanie-natryskowe.html). Kiedy zobaczyłem sprzęt, z jakim panowie przyjechali i z jaką łatwością pomalowali powierzchnie, z którą "walczyłem" bardzo długi okres czasu - poczułem lekkie zdenerwowanie. Szybko minęło, kiedy zobaczyłem efekty ich pracy. Naprawdę polecam każdemu, kto ma do pomalowania, jakieś określone rzeczy.
Powrót do góry
sanqi

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyślcie też o nowoczesnym oświetleniu, polecam przy okazji lampy solarne do ogrodu. Ekologiczne i super wygladają.
Powrót do góry
markop12

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia wiem że przy budowie domu przyda się wynająć dźwig Wink My korzystaliśmy z usług firmy Maśko. Mają oni wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników oraz nowoczesne i niezawodne maszyny. Polecam ich, u nas spisali się na medal Wink
Powrót do góry
rowerowaholandia

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znacie jakąś dobrą firmę, która świadczy usługi dźwigowe ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymoneska

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam w tym Ci jak pomóc. Jeśli jednak chcesz budować dom, to musisz właściwie się przygotować pod wieloma względami. M.in. istotne jest, czy konieczne jest zagęszczenie gruntu. Tutaj przeczytasz o tym, kiedy zachodzi taka potrzeba.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcąc zaoszczędzić na budowie domu, wiele prac można wykonać samodzielnie - domy budowane systemem gospodarczym są o wiele tańsze od domów budowanych od początku do końca przez ekipę budowlaną. Sporo informacji na temat tego, jak budować można znaleźć w artykułach widniejących na blogu https://komasowani.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olszaa

PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jak budowalismy dom to od razu tez zainwesotwalismy w panele fotowoltaiczne. My mamy od oze-biomar i są rewelacyjne.
Powrót do góry
sanqi

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też wybrać dobrej jakości drwi akustyczne, izolacja to podstawa.
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowę domu najlepiej zlecić firmie. I to takiej, która nie tylko postawi ściany, ale także zadba na przykład o roboty dekarskie. Jeśli chodzi o Kraków i okolice to jest tama firma świadcząca kompleksowe usługi. Tutaj https://fastkrakow.pl/ namiary na nich.
Powrót do góry
KrystianMark

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o wykorzystaniu rusztowania przejezdnego w trakcie budowy domu? Ja ostatnio znalazłem takie rusztowanie na https://www.arad.pl/rusztowania-przejezdne,g11.html. Wydaje mi się, że jeżeli będę chciał wybudować co najmniej jeszcze jedno piętro więcej to takie rusztowanie może okazać się niezbędne, prawda?
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem ciekawy pomysł. Pamiętajcie, że jeśli coś się Wam podoba, to śmiało się na to decydujcie. W końcu to Wy macie być zadowoleni z efektów, nie ktoś inny. Najlepiej zajrzeć do https://www.hurtelektryczny.pl/gniazda-elektryczne i sprawdzić specjalne produkty elektryczne. Wiele osób się w nie zaopatruje.
Powrót do góry
drim33

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy ktoś z Was używał takich https://farbyspecjalistyczne.pl/kategoria-produktu/ogniochronne/ farb ognioochronnych? Jakie są Wasze opinie o nich?
pepok

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo interesują domy drewniane ceny i wszelkie informacje z tym związane. Jeżeli są tu osoby, które miały styczność z domami drewnianymi to byłbym wdzięczny za wskazówki. Z góry dziękuję!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 22, 23, 24  Następny
Strona 23 z 24

Skocz do: