FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bohumilajag

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co zwykle zwracacie uwagę w takim wypadku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18

PostWysłany: Pią Lis 16, 2018 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo będziemy ruszać do środka naszej budowy i robić kolejno instalacje. Zastanawiam się nad skorzystaniem z usług firmy https://www.sceko.pl która zajmuje się m.in. instalacją ogrzewania podłogowego, wodno-kanalizacyjnego, jak również montują klimatyzacje czy wentylacje. Czy ktoś z was może korzystał z ich usług i podzieli się opinią o nich?
Powrót do góry
sanqi

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji instalacji elektrycznej - polecam wam włączniki schneider, bardzo dobra jakość.
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujecie silikon o wykończenia domu to polecam serdecznie silikon Kerakoll Warszawa. To moim zdaniem najlepszy silikon tego typu. Zachęcam do skorzystanie z niego.
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujecie silikon o wykończenia domu to polecam serdecznie silikon Kerakoll Warszawa. To moim zdaniem najlepszy silikon tego typu. Zachęcam do skorzystanie z niego.
Powrót do góry
luken

PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu zaczęliśmy zwracać uwagę na to czym zajmuje się jeszcze firma budowlana. Firma, którą wynajęliśmy produkuje także prefabrykaty betonowe. Dowiedzieliśmy się od nich od mojego szefa, który także budował swój dom przy ich pomocy, więc w sumie to był przeważający argument, żeby ich wziąć i polecam Smile
johann

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu to trzeba na wszystko zwracać uwagę. Każdy etap jest istotny i powinien byc dobrze zaplanowany. Wiem z doświadczenia, że nie zawsze wszystko idzie w zgodzie z naszymi zamysłami. Samemu sie przekonałem o tym kiedy na szybko musiałem szukać usług budowlanych w internecie. Skorzystałem z koparka chorzów i polecam w razie potrzeby.
Powrót do góry
Daria66

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to nie wszystko. Często postawienie go w stanie surowym jest najłatwiejszym etapem ze wszystkich. Problem jest gdy zaczyna się aranżacja wnętrz, czy konieczność ogrodzenia działki. Warto jest mieć plan, którego będziemy się trzymać do samego końca. Dużo inspiracji i porad znajdziemy na http://stockbud.pl/
Powrót do góry
SebastianRo

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu przyda się pomoc geodety. Ja korzystałem z usług https://wektor-geodezja.com/ i byłem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
żarcik

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wielki problem z urządzaniem wnętrz. Nie mam za grosz wyczucia stylu. Potrzebowałabym sprawdzonego architekta, który mnie naprowadzi.
Powrót do góry
jjusti18

PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie powoli też rusza budowa domu. Właśnie cały czas szukam różnych jeszcze rozwiązań, które pomogą mi zbudować coś naprawdę solidnego. Póki co znalazłam geosiatki https://euroogrod.com.pl/Geosiatka-Geokrata-Geosyntetyki-Georuszt-oferta-Euro-Ogrod-cinfo-pol-91.html które ponoć wzmacniają niesamowicie podłoże.
Powrót do góry
klej7

PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 3:58 pm    Temat postu: Balustrada Odpowiedz z cytatem

Balustrady u was w domu Smile jestem ciekaw, bo ja się zastanawiam, jak powinny wyglądać. U nas balkon jeszcze nie posiada balustrad, dlatego zastanawiamy się nad zakupem u nich : lhj.com.pl. Co myślicie?
Powrót do góry
hajt6

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 2:27 pm    Temat postu: Basen Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś posiada może przydomowy basen i ma jakieś rady? Wady i zalety takiego basenu? Ma ktoś doświadczenie z baseny poliestrowe cennik. Chciałbym coś takiego zainicjować w tym roku, ale chciałbym się najpierw dowiedzieć co nie co Wink
Powrót do góry
karolina147

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdybyś potrzebował beton towarowy, możesz zamówić u producenta Żelbetex dokładniej tutaj na ich stronie znajdziesz niezbędne informacje SmileZ mężem korzystałam więc polecam Smile https://www.zelbetex.pl/beton/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monet5

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pomyśleć o sprawnej wentylacji, która pozwoli na spokojny sen i brak wilgoci w domu Wink klucz do sukcesu, w budownictwie, to przede wszystkim dbałość o szczegóły. Polecam skorzystać z wentylatorów z firmy went24.pl. U mnie w domu sprawdzają się rewelacyjnie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 18 z 22

Skocz do: