FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
impregnat do marmuru

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol90

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 7:22 pm    Temat postu: impregnat do marmuru Odpowiedz z cytatem

Mam w domu marmur, nawet nie przypuszczałem, że to tak ładnie będzie wyglądać. Mam też psy, które wszędzie biegają i muszę ten marmur jakoś zakonserwować, żeby nie stracił na wyglądzie. Znalazłem w necie impregnat do kamienia Używał ktoś może tego?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grzechu

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapytaj lepiej na jakimś forum, gdzie wypowiadają się eksperci w tym temacie, bo jeszcze sobie to zniszczysz. Udaj się do sklepu z takimi impregnatami. Możesz użyć tego samego co jest przeznaczony do kamienia polnego, ale nie wiem jaki będzie efekt. Niby materiał podobny.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapytaj w sklepie specjalistycznym.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka zamówiła schody z kamienia z marmuru zaimpregnowane przez pracowników ArtStonex, dzięki temu łatwiej się je czyści i się tak nie niszczą. Może skonsultuj się z nimi, wiem, że używają najwyższej jakości impregnatów.
Powrót do góry
Arkadiusz

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zapytaj jakiegoś fachowca, bo niestety nie każdy impregnat niestety się nadaje i zdaje egzamin..
Mi zabezpieczyli od razu cegłę dekoracyjną i kamień ozdobny, ale nie pytałem, jakiego środka użyli.
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czym w ogóle czyścić takie kamienie ozdobne?
Powrót do góry
pepok

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko znam sklep https://nano24.pl/nanostone/107-nanostone-pebble-impregnacja-otoczakow-5902643846845.html ktorego zamawialem impregnat do gipsu i wyrobów gipsowych jednak wydaje mi sie, ze do kamienia naturalnego czy do marmuru tez znajdziesz w ich ofercie.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się nad czym zastanawiać, sprawa jest naprawdę prosta. Zawsze powinniście wykorzystywać najlepsze spośród dostępnych rozwiązań. Tylko w ten sposób będziecie w stanie uzyskać pożądany efekt. Najlepiej zajrzyjcie do https://metamar.pl/oferta/kamienie-do-wnetrz/trawertyny i samie przekonajcie się, jak pozytywnie może to wpłynąć na wygląd Waszego domu.
Powrót do góry
pola35

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U siebie w domu też postawiłam na kamień naturalny. Schody, blaty, parapety. Myślę, że łazienkę na piętrze również wykończę w marmurze. Może to nie jest tani materiał ale bardzo solidny i trwały. Żadna płytka czy drewno nie da Ci na tak długo takiego efektu. A wybór kamieni jest ogromny, na etapie wyborów byłam w szoku, że aż tyle wzorów jest produkowanych. Zobaczcie sobie sami na https://marmur-dulemba.pl/ ja z tym wykonawcą współpracuję. Robią wszystko z kamienia i to nie tylko sprowadzają kamień z całego świata ale i na poziomie światowym są ich realizacje. Rodzinna firma, ogromne doświadczenie i fachowe doradztwo. W końcu o kamieniach wiedzą wszystko.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: