FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dedezet

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 4:29 pm    Temat postu: Jak zyskownie zarządzać własnym biznesem Odpowiedz z cytatem

Rozpoczynasz działalność chcesz dowiedzieć się więcej jak prowadzić i zarządzać wlasnym biznesem odwiedź biznescampwarszawa.evenea.pl zapisz się na kurs.Wychodząc z warsztatów Biznes Camp

Będziesz miał w głowie strategię dla swojej firmy ponieważ poznasz sprawdzony schemat budowania zyskownych biznesów. Już samo to da Ci olbrzymią przewagę konkurencyjną.

Dowiesz się w jakich branżach odnosi się najszybciej sukces finansowy i to za co najbardziej cenią to spotkanie uczestnicy,

Poznasz kilka gotowych i sprawdzonych pomysłów na biznes. Na przykład: jak zbudować firmę, która zarabia na prowadzeniu social mediów lub jak zaplanować dochodową firmę usługową

Otrzymasz odpowiedź na każde pytanie ponieważ Biznes Camp prowadzą tylko praktycy biznesu, którzy wielokrotnie odnieśli sukces. Kurs ma atrakcyjna cenę 195 zł sprawdź http://biznescampwarszawa.evenea.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monkey

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zysk i pozycja firmy w dużej mierze zależą od szczęścia
Powrót do góry
nothing

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Monkey Smile
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczęście jest tu dość istotną kwestią, ale raczej daleko nie zajedziemy jeśli będziemy tylko liczyć na dobrą passę.
Powrót do góry
paula133

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2015 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to dobry biznes plan i środki na start, to podstawa. Bez tego nie warto zaczynać.
Roofus

PostWysłany: Pią Paź 09, 2015 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczęście to raz, ale dobrze przemyślany biznes to podstawa, trzeba sprawdzić zapotrzebowanie, zobaczyc co i jak robi konkurencja, a najlepiej znalezc niszę dla siebie.
Powrót do góry
Partyzant

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczęście nie da tyle sukcesu co przede wszystkim odpowiednia analiza rynku.
Powrót do góry
Pawelek77

PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w mojej firmie leży prowadzenie księgowości i zarządzanie firmą. Przeliczyłem się i okazało się, że jednak nie wystarcza mi na to czasu i program księgowy nie wystarcza. Muszę albo kogoś zatrudnić, albo wynająć firmę outsourcingową, bo za niedługo całkiem pogubię się w papierach. Na jednym z forów czytałem pozytywne opinie na temat firmy http://www.ucmsgroup.pl/pl/uslugi/system-kadrowo-placowy/. Znacie ją może?
Powrót do góry
marian

PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mowa o biznesie, ciekawym rozwiązaniem jest system raportowania sprzedaży http://salescompanion.pl, można to robić na komputerze, smartfonie lub tablecie. System umożliwia automatyczne wysyłanie zamówienia do dystrybutora bądź drukowanie faktury na drukarce mobilnej. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie internetowej firmy SalesCompanion.
Powrót do góry
ramona

PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda firma powinna mieć funkcjonalną, czytelną stronę www to podstawa. Jeżeli nie macie czasu na dbanie o swoją witrynę, warto zlecić to firmie typu http://twojadmin.pl - firma oferuje pomoc techniczną, wykonuje konfiguracje, aktualizacje, tworzy newslettery, kopie bezpieczeństwa. To dobre rozwiązanie dla szczególnie zapracowanych przedsiębiorców.
Powrót do góry
Ledrucka

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś nie wie, jak zarządzać własnym biznesem, to nie wiem, po co zakładał firmę. Ja swoją firmę znam, jak własną matkę. Teraz przenosimy serwery do chmury obliczeniowej, chodzi o coś takiego https://www.oktawave.com/pl/chmura-obliczeniowa.html I sama do tego doszłam, nie potrzebowałam żadnych szkoleń.
Powrót do góry
adpatryk

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brałem w tym udział i polecam gorąco. Wiele cennych informacji można się dowiedzieć.

Gertlis

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przydało by się szkolenie z zarządzania kapitałem firmy albo jakieś inne z zarządzania wtedy może wiecej ciekawych porad byśmy dostali
Powrót do góry
noczas

PostWysłany: Sob Lut 27, 2016 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym wartko korzystać z doświadczenia osób, które dłużej pracują w biznesie niż my sami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sansar

PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomocne będą nam w tym na pewno narzędzia takie jak SAP HANA wdrażane przez http://itelligencegroup.com/pl/. Dzięki nim możemy wykonać szczegółowe analizy biznesowe dużych ilości danych, co sprawdza się szczególnie w większych firmach produkcyjnych.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: