FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jakie rolety/żaluzje do przeszklonej sali konferencyjnej?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tutka

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 11:15 am    Temat postu: Jakie rolety/żaluzje do przeszklonej sali konferencyjnej? Odpowiedz z cytatem

Posiadamy salę konferencyjną niestety przy intensywnym świetle dziennym znacznie spada komfort. Do tej pory używane były plisy, ale zasłonięcie ich ręcznie zajmuje trochę czasu. Jak zautomatyzować ten proces?
janek33

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są różne możliwości. Możesz zastosować elementy automatyki do sterowania roletami czy żaluzjami. Ostatnio byłem w takiej sali w której żaluzje znajdowały się na zewnątrz budynku. Wyglądało to całkiem efektownie.
Zenon

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak kolega @janek33 mówi, jeżeli chcesz aby było to dobrze zrobione, z pełną automatyką a przy tym aby efektownie wyglądało - poprawiają estetykę budynku. Specyfikację znajdziesz np tutaj: http://morad.pl/system-eliptic-ms-97.html Przy czym wbrew pozorom nie jest to droga technologia, na podanej wyżej witrynie możesz poprosić o wycenę. To co podałem jest przykładem, bo są również inne rodzaje takich zewnętrznych żaluzji.

Np System Solis ML-52 poniżej przykład jak to się prezentuje:

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
heroflekse

PostWysłany: Sro Lut 18, 2015 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie na uczelni stosowane są takie co steruje się z poziomu komputera, niestety nazwy producenta nie znam...
arekmozer

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne plisy na zdjęciu. Co do samego obiektu to właśnie zastanawiam się nad tym, aby zasugerować szefowi, żeby zainwestował w taką salę, przy pensjonacie.

Ostatnio zmieniony przez arekmozer dnia Pon Mar 30, 2015 3:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
CzarekL

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki jest koszt takich rolet?
rakieta93

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak? zastosowałes?
justa

PostWysłany: Wto Gru 29, 2015 12:57 pm    Temat postu: Re: Jakie rolety/żaluzje do przeszklonej sali konferencyjnej Odpowiedz z cytatem

tutka napisał:
Posiadamy salę konferencyjną niestety przy intensywnym świetle dziennym znacznie spada komfort. Do tej pory używane były plisy, ale zasłonięcie ich ręcznie zajmuje trochę czasu. Jak zautomatyzować ten proces?

Zamontowanie automatyki do osłon okiennych to bardzo praktyczne rozwiązanie do dużych pomieszczeń takich jak sala konferencyjna. U nas rolety sterowane elektrycznie zamontował Debastor. O stosowanych przez nich technologiach możesz poczytać tutaj https://debastor.com/automatyka. Cały system pracuje cicho i bezawaryjnie.
Powrót do góry
mailek

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roletex ma świetne rolety pionowe. Ewentualnie mogę polecić dzień/noc. Wszystko zależy od której strony znajdują się biura.
Powrót do góry
klar12

PostWysłany: Sro Lip 13, 2016 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może takie żaluzje drewniane Kraków? Wydaje mi sie, że zrobią przytulny i ciepły klimat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Andrzej66

PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeśli pójdziesz do sklepu z roletami na pewno dobrze Ci doradzą Wink Osobiście uważam, że drewniane żaluzje będą idealne.
Powrót do góry
m.arek

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej będą takie, które przepuszczają jedynie niewielką część światła słonecznego albo nie przepuszczają go w ogóle. Dzięki temu prezentacje zawsze będą dobrze widoczne, niezależnie od pogody. Zależy jeszcze od tego jak sala wygląda, bo drewniane mogą być ładne, ale nie wszędzie pasują. Może akurat w tym przypadku lepsze będą automatyczne zewnętrzne, które możesz zaprogramować na konkretne godziny... Wydaje mi się, że teraz wybór jest dość duży, bo i duże jest zapotrzebowanie
Powrót do góry
nowacz123

PostWysłany: Sob Paź 22, 2016 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście podobają mi się plisy, ale nie wiem jakie okna macie w przedszkolu, jakie jest nasłonecznienie tej sali, itp. Zerknijcie na szeroką ofertę firmy http://verti-hor.pl/ - myślę, że spokojnie sobie coś dopasujecie.
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie koniecznie jaką propozycję ma marka Roletex. Moim zdaniem to właśnie u nich warto kupować rolety. Opór tego posiadają również żaluzje pionowe.
Powrót do góry
Antoni21

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myśleliście o tym, by zastosować drewniane żaluzje? Ja ostatnio widziałem takie w jednej sali konferencyjnej i bardzo przypadły mi do gustu. Fajnie widać to na przykładzie http://www.reflexscreen.pl/zaluzje-drewniane-warszawa.html Jeśli macie taką możliwość, to pomyślcie o tym, by zastosować je też w Waszej sali.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: