FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rynek mieszkaniowy w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nieruchomosci-mogilno

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 8:44 am    Temat postu: Pomoc biur nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Obecnie rynek mieszkaniowy w Polsce jest przesycony różnorodnymi ofertami kupna i sprzedaży nieruchomości. Ciężko podjąć decyzję, co kupić. Warto wtedy skorzystać z usług agencji nieruchomości. Pracownicy, którzy trudnią się tą dziedziną, są świetnie zorientowani, jak wygląda sytuacja na rynku. Na pewno pomogą i doradzą w wyborze najkorzystniejszej oferty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mdrive

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powstaje wiele ciekawych i godnych uwagi inwestycji. Uważam jednak, że warto sprawdzić sobie Apartamenty Zdrowie, które powstają przy Srebrzyńskiej 42 w Łodzi. Jest toidealne miejsce dla uprawiających sport
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
landa

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 6:46 pm    Temat postu: nowe osiedla Odpowiedz z cytatem

fakt, osiedli powstaje i całkiem fajne rozwiązania widziałam ostatnio z prywatnymi trawniczkami-mini tarasami , tylko żeby kredyty na te mieszkania młodym dawali:)
Sylwiiia

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne mieszkania na sprzedaż w Lublinie ma deweloper ks development. Zerknijcie sobie na ich stronce, mają zamieszczone wszystkie przeszłe, aktualne i przyszłe realizacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Pawelek77

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 2:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie kupiłbym mieszkania w Lublinie, bo to miasto bez przyszłości. Kupiłem już sporo mieszkań w Warszawie i nadal biorę tylko to miasto pod uwagę w dalszych inwestycjach, ale teraz chcę kupić mieszkania w bardziej odległych dzielnicach od centrum, bo są sporo tańsze, a równie łatwo można je wynając w dobrej cenie. Rozważam jedno z tych dostępnych na tej stronie http://www.mapanieruchomosci.pl/deweloperzy/warszawa/bialoleka/5/1/
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat moim zdaniem bardzo ciekawy, podobno w tym temacie dużo się dzieje.
Myślę, że ciekawą opcją jest inwestycja w apartamenty
Myślę, że konferencja na ten temat cieszyłaby się zainteresowaniem.
Powrót do góry
Kaś89

PostWysłany: Pon Sty 01, 2018 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie jeśli chodzi o mieszkania, to ja zwracam uwagę jedynie na te z rynku pierwotnego, tego typu http://wan.com.pl/ nowoczesne apartamenty na pewno przez wiele lat nie stracą na swojej wartości, tym bardziej, że ich lokalizacje są równie dobre. Inwestycja w takie mieszkanie jest naprawdę opłacalna, a poza tym komfort mieszkania w tego typu apartamencie jest zupełnie inny niż w kilkunastoletnim bloku.
Powrót do góry
magnolia9

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobrą ofertą są mieszkania nad morzem sprzedaż. Popularność polskich kurortów nie maleje, przyjeżdżają tutaj zagraniczni goście. Wolne kwatery potrzebne w każdym mieście. Zwłaszcza te o wyższym standardzie, zapewniające wygodę i komfort wypoczynku. Ja się zastanawiam właśnie nad taką inwestycją.
Powrót do góry
tomik

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym okresie jest coraz mniej mieszkań do sprzedaży. Ludzie wracają z Anglii do Polski i dlatego też brakuje u nas mieszkań.
listek5

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz powstaje wiele nowych osiedli i można bardzo prosto kupić dobre mieszkanie w niskiej cenie. W Mysłowicach na tym osiedlu http://domyslaskie.pl/ można kupić nowe mieszkanie. Są one dopiero wyremontowane, także od razu można się wprowadzać. Nie ma dziś problemu z kupieniem ładnego mieszkania.
Powrót do góry
harmony

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tomik napisał:
W tym okresie jest coraz mniej mieszkań do sprzedaży. Ludzie wracają z Anglii do Polski i dlatego też brakuje u nas mieszkań.

nie powiedziałabym, że brakuje mieszkań jako tako, tylko ciężko o te zadbane w dobrej cenie. one schodzą jak ciepłe bułeczki. wiem to z własnego doświadczenia, bo nie raz dzwoniłam i słyszałam "sprzedane". dlatego po miesiącach niepowodzeń skontaktowałam się z Eugeniuszem Jaworskim i jemu udało się znaleźć dla mnie odpowiednie mieszkanie w Wilanowie. to pewnie kwestia doświadczenia i kontaktów, wiadomo agenci to umieją. jak coś to numer do niego 603 195 624, jeśli macie podobny problem do mojego to warto się skontaktować
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 5:57 am    Temat postu: a może dom Odpowiedz z cytatem

Jak patrzę na ceny mieszkań w naszej stolicy to dochodzę do wniosku, że lepiej za te pieniądze postawić dom. Postawienie domu drewnianego jest szybkie a koszta w porównaniu z domem murowanym dużo niższe. Bardzo mi się podobaja te domy szczegolie z drewniane gonty Gont drewniany to też ozdoba domu. Trzeba tylko pamiętać o częstej konserwacji, ponieważ wchłaniają wilgoć. Ja już prawie się zdecydowałem i szukam odpowiedniej działki pod miastem.
Powrót do góry
toyat

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 12:37 pm    Temat postu: Mieszkania Odpowiedz z cytatem

Niestety, rozwijający się rynek mieszkaniowy w Polsce wciąż dotyczy przede wszystkim największych miast. Z lektury różnych artykułów wiem, że budownictwo w mniejszych miastach wciąż pozostaje w powijakach, choć i tak jest znaczący postęp w porównaniu do tego, co funkcjonowało 10-15 lat temu. Ja jestem typowym "słoikiem", pochodzę z Płońska i do W-wy przeprowadziłem się dopiero na studia. Życie w stolicy, wiadomo, zupełnie inna bajka niż w moim Płońsku, do którego jak przyjeżdżam to czuje się jak za granicą wręcz. Obecnie szukam mieszkania i w oko wpadło mi to osiedle - https://www.19dzielnica.pl/osiedle-19-dzielnica/. MIeszkanko na Woli, w całkiem niezłej dzielnicy byłoby dla mnie w sam raz. Nie dość, że jest dobrze skomunikowane, to jeszcze nie brakuje terenów zielonych, więc można sobie zawsze pozwolić sobie na odrobinę rekreacji wieczorem, czy to pobiegać, czy pospacerować. A deweloper naprawdę zadbał o wszystko, bo są i spożywczaki na osiedlu, i gabinet lekarski, i nawet fryzjera będę miał pod nosem. Ktoś mógłby mnie spytać, jakim cudem będzie mnie stać na lokal w takim miejscu? Oczywiście, zarabiam dobrze, ale nie obeszło się bez kredytu (na szczęście nie we frankach), a poza tym to dostałem oszczędności po babci, która uwzględniła mnie w swoim testamencie.
Powrót do góry
Mirek45

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 12:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maja podnieść stopy procentowe to kredyty będą droższe i tu będzie problem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
małaania

PostWysłany: Nie Lut 18, 2018 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najszybszym sposobem jest wynajęcie firmy która zajmie się organizacją
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: