FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rynek mieszkaniowy w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jagoda29

PostWysłany: Czw Paź 13, 2016 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie ulega wątpliwości, że rynek mieszkań w Polsce bardzo prężnie się rozwija. Bądź co bądź możemy znaleźć na nim takie oferty jak chociażby gdańsk morena mieszkania http://alfapark.pl/ , gdzie możemy nie tylko nabyć w cenie od 5 tysięcy złotych za m2 piękne nieruchomości, ale co więcej całej osiedle zostało tutaj bardzo starannie zaprojektowane. W jego otoczeniu znajduje się dużo zielni, na miejscu są zlokalizowane liczne sklepy, place zabaw, a nawet ośrodek zdrowia. Gdybym sama miała zdecydować o tym, gdzie kupić mieszkanie, byłaby to nieruchomość właśnie w Alfa Park.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
violetta

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 5:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojejku, mieszkanie nad morzem - tak bardzo bym chciała Smile na razie ciężko z tym będzie, ale jak byłam w Rowach na wakacjach to widziałam dużo fajnych ofert mieszkaniowych, tutaj np http://www.apartamentyrowy.pl/ straaasznie mi się podoba sama wizja mieskania nad morzem, super sprawa Smile a mieszkanie w razie czego, gdyby z tą przeprowadzką tam nie wypaliło, można wynająć. jedna z lepszych inwestycji Very Happy
Powrót do góry
nipek

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym momencie na rynku jest sporo mieszkań na sprzedaż. Zobaczcie: http://www.longbridge.pl Są mieszkania z rynku pierwotnego, ale są i takie, które dopiero się budują. Osoby szukające mieszkania mają w czym wybierać.
Powrót do góry
okon

PostWysłany: Wto Sty 31, 2017 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powstaje wiele ciekawych i godnych uwagi inwestycji. Uważam jednak, że warto sprawdzić sobie Apartamenty Zdrowie, które powstają przy Srebrzyńskiej 42 w Łodzi. Jest toidealne miejsce dla uprawiających sport. Poza tyn bardzo blisko jest centrum handlowe Manufaktura. Biuro sprzedaży znajdziecie na Jarzynowej 17B.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Nie Mar 19, 2017 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rynek warszawski zawsze przeżywa boom pod kątem powstania nowych inwestycji. Praktycznie każda stołeczna dzielnica rozwija się bardzo prężnie i co chwila buduje się tam jakieś nowe osiedle. Zależy, czy masz już upatrzoną konkretną lokalizację, gdzie chcesz kupić własne M? Pytam, bo mogę podpowiedzieć Ci, że na Ochocie trwa obecnie przedsprzedaż II etapu inwestycji przy ulicy Grójeckiej 216. Ja nawet sprawdzałem przykładowe plany lokali na stronie dewelopera i oferta jest bogata, a układy mieszkań są dobrze przemyślane. Generalnie okolica jest też bardzo atrakcyjna - niedaleko jest Park Szczęśliwicki, Warszawski Uniwersytet Medyczny + dobra baza usługowa: restauracje, kina, teatry, place zabaw, szpitale, przychodnie etc. Myślę, że zainteresuje to zarówno młodych, jak i rodziny z dziećmi Smile
Powrót do góry
martaxx

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o tym: http://www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/krakow/a/zielen-w-borku-faleckim-znika-zamiast-drzew-bloki,11884758/ ? Niestety ale dzisiaj bardzo wiele terenów zalesionych jest przekształcanych na tereny mieszkalne. Jak to możliwe, że dyrektor TPN wyraził zgodę na to? Dla mnie to hipokryzja w odniesieniu do jego poglądów!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ibiza23

PostWysłany: Sro Mar 22, 2017 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rynek mieszkaniowy w Polsce ma się dosyć dobrze. Szczególnie jeśli chodzi o nowe inwestycje. Właśnie przeglądam o deweloperach mieszkaniowych z Wrocławia artykuł na stronie internetowej, bo jestem ciekawa w których miejscach powstają nowe inwestycje. Warto w nieruchomości inwestować, nawet pod wynajem.
Powrót do góry
kwadron

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że swoje mieszkanie także ubezpieczyć. To bardzo ważne, na wypadek niespodziewanych wypadków losowych. By sprawdzić oferty towarzystw ubezpieczeniowych możecie skorzystać ze strony: https://bm.pl/#!/ubezpieczenia/ubezpieczenie-nieruchomosci/ . Myślę, że znajdziecie tam idealne polisy.
Powrót do góry
adrianx

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie sądzę, żeby całą konferencję poświęcono na taki temat, raczej tylko jej część.
jedlińska

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce rynek mieszkaniowy jest dosyć spory, co chwile buduje się nowe mieszkania, problemem może być jedynie cena tych mieszkań. Mało kogo stać.
Powrót do góry
Serfn

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prężnie się rozwija, zarówno popyt i podaż na mieszkania. Ale dzięki temu możemy liczyć na ich lepszą jakość (z nadzieją)
Powrót do góry
galeon

PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi wydaje się, że prężnie rozwija się także rynek nieruchomości na Górnym Śląsku. Sporo ludzi szuka tam lokali czy działek pod budowę domu. Osobiście uważam, że gdyby ktoś był zainteresowany mieszkaniem w tamtych rejonach, to powinien skontaktować się z biurem sprzedaży nieruchomosci-bytom.pl . Kompleksowo pomagają w nabyciu nieruchomości - kontaktują kupujących ze sprzedawcami, sprawdzają, czy umowa jest skonstruowana prawidłowo i czy sama nieruchomość nie posiada wad formalno-prawnych + ułatwiają uzyskanie informacji o możliwościach finansowania nieruchomości.
Powrót do góry
xmartax

PostWysłany: Nie Maj 28, 2017 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rynek mieszkaniowy w polsce jest bardzo stabilny i dlatego warto w niego inwestować wszelkie pieniądze
Powrót do góry
jedlińska

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 6:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rynek mieszkaniowy w Polsce jest bardzo bogaty, praktycznie co roku powstaje coraz więcej mieszkań deweloperskich, a ludzie coraz chętniej je wybierają. Dobrym tego przykładem są mieszkania we Wrocławiu gdzie deweloper działa prężnie i mieszkań tych jest zdecydowanie coraz więcej, a ich jakość stoi na naprawdę wysokim poziomie.
Powrót do góry
abroka

PostWysłany: Sob Cze 03, 2017 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rynek mieszkaniowy w polsce jest bardzo szeroki i dobry, dlatego warto w niego iwnestować
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: