FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Rynek mieszkaniowy w Polsce
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kornelia

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 3:09 pm    Temat postu: Rynek mieszkaniowy w Polsce Odpowiedz z cytatem

Myślę, że byłby to ciekawy temat konferencji, gdyż sama chciałabym wiedzieć jak teraz wygląda sytuacja. Dobrze byłoby zebrać firmy z kilku miasta, powiedzmy deweloperów sprzedających mieszkania w Gdyni, Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Łodzi... i zebrać te wszystkie informacje w jednym miejscu i jakoś całościowo przedstawić temat. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem to odbywają się co jakiś czas konferencje tego typu. Warto jest po prostu śledzić tą tematykę.
Powrót do góry
franekk166

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w Katowicach jest dobra sytuacja jeśli chodzi o kupno nowych mieszkań. Obecnie jest budowane osiedle franciszkańskie, na którym powstanie budynek z mieszkaniami, duży parking i lokale handlowe do wynajęcia. Inwestycją zajmuje się doświadczony deweloper który działa na rynku nieruchomości już wiele lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
monkey

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno konferencje na ten temat są przeprowadzane, należy poszukać informacji w Internecie
Powrót do góry
nothing

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to mogłaby być interesująca konferencja, ponieważ rynek nieruchomości w Polsce bardzo zmienił się w ostatnich latach. Właściwie codziennie widzę, jak zmieniają się standardy budownictwa w moim mieście - Łodzi. Apartamentowce i bloki, które są teraz budowane bardzo różnią się od tzw. bloków z wielkiej płyty. Mój przyjaciel szuka właśnie mieszkania w Łodzi i dzięki temu wiem jak piękne są te nowoczesne budynki. Coraz więcej takich apartamentowców buduje się też w samym centrum miasta, co mnie osobiście bardzo cieszy, bo dawniej była tendencja do budowania osiedli mieszkaniowych na obrzeżach miast, a ja osobiście nie wyobrażam sobie mieszkania poza śródmieściem. Mój kolega zamieszka niebawem przy samym Nowym Centrum Łodzi i Dworcu Fabrycznym, więc lokalizacji naprawdę można mu pozazdrościć... Wszędzie blisko! Smile
Powrót do góry
janek33

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2015 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa obecnie jest praktycznie cała w budowie.Zapotrzebowanie na nowe mieszkania jest bardzo duże tak więc ciągle powstają coraz to nowe inwestycje.
Na stronie:
http://www.metrobielany.pl/ możesz sobie przejrzeć mieszkania na Bielanach - obecnie jedna z najciekawszych inwestycji realizowana w mieście.

Wysoki standard, blisko jest metro tak wiec dojazd do centrum zajmie niewiele. Planowane są do oddania w II kwarale 2016 roku. O cenę można zapytać się telefonicznie ( jestem jednak pewien,że jest możliwośc negocjacji).

nmarek

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2015 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monkey napisał:
Na pewno konferencje na ten temat są przeprowadzane, należy poszukać informacji w Internecie

Faktycznie, dyskusja trwa jakby się google popsuło. A wytstarczy wejść na stronę PZFD. W kwietniu chętni mogą załapać się jeszcze na dwie. A to tylko jedna z opcji. Smile

Ostatnio zmieniony przez nmarek dnia Pią Lip 24, 2015 10:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
reset

PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzaliście, te ofertę developera - mieszkania żyrardów. Dobre mieszkania niedaleko warszawy. Myślę,że ten developer ma naprawdę dobrą ofertę.
viedee

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rynek w tej chwili przedstawia się tak, że jest bardzo dużo ofert, zarówno na mieszkania z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Niedawno własnie byłem w biurze nieruchomości NowodworskiEstates w Krakowie, bo rozglądam się własnie za mieszkaniem do kupienia no i ilość ofert robi wrażenie
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie rynek mieszkaniowy w Polsce stoi na wysokim poziomie. Co chwile powstają nowe osiedla mieszkalne czy to we Wrocławiu, Warszawie lub innymi większym mieście w Polsce. Wystarczy wejść na http://vantage-sa.pl/ i samemu się przekonać jak wiele mieszkań czeka na kupno. Wystarczy tylko umówić się z deweloperem na obejrzenie mieszkania.
Powrót do góry
nowacz123

PostWysłany: Sro Cze 29, 2016 12:36 pm    Temat postu: mieszkanie w Sosnowcu Odpowiedz z cytatem

Aktualnie uważam, że ceny mieszkań w porównaniu do poprzednich lat zmalały i są na w miarę przyzwoitym poziomie. A ich ceny zależą od wielu czynników. Kumpel ostatnio przyjechał z Anglii gdzie zarobił trochę pieniędzy i zakupił sobie mieszkanie w Sosnowcu. Skorzystał z usług biura http://www.group-w.pl/ . Na razie jednak stwierdził, że będzie je wynajmował, a sam wraca do Anglii.
Powrót do góry
pejka

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak postawiabym na Warszawę. Tamtejsi deweloperzy mocno zwracają uwagę na każdy szczegół: http://www.warszawa.pl/za-oknem/nowe-inwestycje-deweloperskie-w-warszawie-stawiaja-na-dobre-sasiedztwo/ . Wszystko by się klientom mieszkania spodobały
Powrót do góry
lukdoman75

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2016 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak miałbym wybierać miejsce to celowałbym raczej w kutorty. Takie Zakopane lub Kołobrzeg.
Powrót do góry
Kaś89

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie mieszkania, to polecam od razu skontaktować się z profesjonalnym biurem nieruchomości, takim, jak to http://krajowy.biz/firma,nowydom-nieruchomoscipl , z pewnością bardzo indywidualnie podejdą do przygotowania odpowiedniej oferty dla konkretnej osoby.
Powrót do góry
anna_em

PostWysłany: Wto Paź 11, 2016 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie powstaje coraz więcej osiedli także rodziny nie powinny mieć problemu ze znalezieniem fajnego mieszkania za przyzwoitą cenę. Widziałam, że na ulicy Lazurowej w Warszawie powstają nowe bloki, tutaj znajdziecie więcej szczegółów http://ncinvestment.pl/lazurowa-166 sprzedaż już ruszył ale jest jeszcze kilka wolnych mieszkań więc musicie się spieszyć.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Ciekawe konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: