FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Warsztat pracy trenera.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sajonara

PostWysłany: Sro Lut 04, 2015 5:13 pm    Temat postu: Warsztat pracy trenera. Odpowiedz z cytatem

Jaki sprzęt Waszym zdaniem sprawdza się najbardziej w pracy trenera.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lang

PostWysłany: Sro Lut 04, 2015 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie od jakiegoś czasu niezastąpiony stał się tablet. Dokładniej to Ferguson S8. Procesor czterordzeniowy Quad - Core Intel Atom, system Windows 8.1, Office 265, ekran dotykowy o przekątnej 8.0', pojemna bateria, etui z klawiatura. No i jak podłącze myszkę, to mam komputer do pracy koncepcyjnej lub do prowadzenia prezentacji. Zainteresowanym podaję stronę ze specyfikacją techniczną tego tabletu: tu link
Powrót do góry
stobejczyk

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie ostatnio bardzo przydaje się możliwość wypożyczenia eleganckiego samochodu, gdy chcę zrobić dobre wrażenie na uczestnikach szkolenia. Korzystam z dobrej i niedrogiej wypożyczalni, która nie nalicza limitu kilometrów. Zobaczcie jakie auta mają w ofercie:http://www.fleetcorp.pl/
Powrót do góry
husarz457

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydaje sie tez tablet. Nie musi być drogi. Przejrzyj opinie o tabletach manta i zobacz ten http://www.agito.pl/tablet-manta-mid1009-10-3g-gps-bt-pl-1034068-mid1009/pd/DR1NKMBBM/ - fajny, poręczny z duzym ekranem. No i tani
Powrót do góry
Hafnejsor

PostWysłany: Wto Gru 15, 2015 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie teraz kupiłem sobie fotowoltaika która mi ułatwia prace w moim warsztacie, można sobie coś takiego kupić
Powrót do góry
sylwia4012

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2016 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny telefon. Jako trener musisz się kreować na człowieka sukcesu, a dobry telefon jest jego nieodłącznym atrybutem. Żeby nie zbankrutować przy obecnych cenach takiego sprzętu poszukaj czegoś w abonamencie. Ja od jakiegoś czasu jestem w TMobile, i to nie z powodu zabawnych reklam z Tomaszem Kotem, ale dlatego, że nie stosują trików pod nazwą zwyżki abonamentu. U poprzedniego operatora co miesiąc byłam zaskakiwana dodatkowymi opłatami doliczonymi do faktury. Płaciłam za papierową wersję faktury, płaciłam za nieterminowe wpłaty i brak przeniesienia numeru. Teraz nie mam takiego problemu, czego i tobie życzę.
Powrót do góry
martaxx

PostWysłany: Czw Kwi 27, 2017 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą dobrego trenera jest odpowiednia wiedza i ciągły samorozwój Smile A to niestety nie jest prosta sprawa. Na rynku jest dostępnych wiele kursów szkoleniowych, jednak powiem Wam, że ostatnio trafiłam na http://www.szkolatrenerow-ster.pl/ i bardzo podoba mi się sposób w jaki są prowadzone zajęcia. Dają one możliwość samodoskonalenia oraz dużą dawkę wiedzy jak być dobrym trenerem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sabrine88

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedza, telefon i dobrze prowadzony prywatny profil na fejsie! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Morowy

PostWysłany: Sro Maj 03, 2017 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z legalnym oprogramowaniem w dobrej cenie nie ma problemu. Zobacz na https://www.microsoftdlabiznesu.pl/, najepszy partner dla biznesu.
lang

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 3:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszym przedmiotem w warsztacie trenera jest jego głowa. Po różnych szkoleniach nabiera wprawy i pewności siebie. Teraz może wybrać się na coaching studia podyplomowe
Powrót do góry
tatanka

PostWysłany: Sro Paź 25, 2017 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne większość z Was myśląc o narzędziach pracy trenera wymieni takie jak: projektor, flipchart, materiały szkoleniowe.
Podstawowym narzędziem trenera są jego emocje - przeczytacie w tym artykule http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog/czym-pracuje-trener-narzedzia-w-pracy-trenera-emocje
Na tym blogu również inne ciekawe podpowiedzi-jak poprowadzić szkolenie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: