FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Praca, praca...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michalec

PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 10:10 am    Temat postu: Praca, praca... Odpowiedz z cytatem

Jak radzicie sobie ze stresem w pracy? Mnie już ostatnio zaczęło to przerastać, przychodzę do domu wykończony, w pracy nigdy nie wiem kiedy szef na mnie znów wsiądzie. Nawet już zacząłem rozglądać się za ogłoszeniami http://www.gowork.pl/praca/rzeszow;l i jest ich całkiem sporo, ale moją słabością jest lęk przed zmianą. Macie może jakieś sprawdzone sposoby na odreagowanie? Albo może postawiliście się szefowi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bibliotekarka11

PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często chodzę po pracy na basen albo na siłownię. Jak dla mnie to nie ma lepszego sposobu na odstresowanie się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
llazyyboy

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie ostatnio bardzo przydaje się możliwość wypożyczenia eleganckiego samochodu, gdy chcę zrobić dobre wrażenie na uczestnikach szkolenia. Korzystam z dobrej i niedrogiej wypożyczalni, która nie nalicza limitu???
KarolS

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety średnio radzę sobie ze stresem.
anna.j

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 1:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

llazyyboy napisał:
A mnie ostatnio bardzo przydaje się możliwość wypożyczenia eleganckiego samochodu, gdy chcę zrobić dobre wrażenie na uczestnikach szkolenia. Korzystam z dobrej i niedrogiej wypożyczalni, która nie nalicza limitu???

Większe wrażenie zrobisz jak podjedziesz swoim. Kursanty uwierzą w Ciebie i Twoje możliwości. Smile
Powrót do góry
katarzynka370

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to wygląda w ten sposób, że jeśli dużo kosztuje mnie praca to po prostu zmieniam ją na taką, w której będę czuła się, że jestem na swoim miejscu, przeglądałam ogłoszenia bielsko. Kilka razy już zmieniałam, ale wkońcu trafiłam na taką, z której jestem zadowolona.
Powrót do góry
PanEdek

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie wiesz jak skutecznie szukać pracy to jej nie najdziesz. Ważna jest odpowiednia motywacja i wiedza na temat trików jakie stosują pracodawcy. Osobiście mogę polecić Ci strony pomagające rozwijać własną osobę pod kątem kariery zawodowej mianowicie www.kariera24.info - sprawdź. Mi osobiście pomogło.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak u Was w pracy wygląda system motywacyjny ? Macie premie czy jakieś bony podarunkowe a może coś zupełnie innego ? U mnie w pracy zostało wprowadzone z początkiem roku http://www.edenred.pl/pl/bony-podarunkowe Jak dla mnie jest to bardzo fajna inicjatywa która na pewno podniesie morale wśród pracowników i sprawi że ich wydajność wzrośnie.
Powrót do góry
kasztanek

PostWysłany: Wto Mar 29, 2016 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od firmy dostaje bony na wakacje dla całej mojej rodziny i dodatki świąteczne. Dodatkowo często mamy imprezy w pracy. To miłe.
wefa.com

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś się interesuje rynkiem pracy i mobilnością na rynek Unii Europejskiej to polecam zapoznać się z działalnością Inicjatywy Mobilności Pracy - http://inicjatywa.eu/. Jak komuś się spodoba to może dołączyć do ich grona ekspertów.
Powrót do góry
karolgrzelak10

PostWysłany: Pon Maj 30, 2016 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem na odstresowanie po pracy jest bieganie, albo wyjście na basen. Myślę że to dobre zajęcie po pracy.
Powrót do góry
olszaa

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poważnie zastanawiasz się nad zmianą pracy co moim zdaniem w twoim przypadku nie jest najgorszym pomysłem to podrzucam ci portal pracy http://www.linguajob.pl/ gdzie znajdziesz oferty pracy od pracodawców z górnej półki (IBM, Shell, DSV) Warunkiem jest dobry język obcy bo generalnie cały portal jest skierowany do specjalistów językowych
Powrót do góry
KamisK

PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością warto wiedzieć, że istnieją takie osoby jak facylitatorzy. Jeśli jeszcze o nich nie słyszeliście, to poczytajcie w http://facylitacja.com/polecamy/mbti.html Krótko mówiąc, są to osoby, które wchodzą do firmy, pomagają rozwiązać wyzwania, z którymi firma w danym momencie się mierze i wychodzą z firmy. To fajny sposób na przyspieszenie tempa rozwoju przedsiębiorstwa, szczególnie jeśli nie jest to jeszcze zbyt duża firma. Warto korzystać z takich usług, bo to się po prostu opłaca.
Powrót do góry
Szymon7

PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam portal z ofertami pracy http://pl.jobsora.com/rzeszow . Zawsze aktualne ogłoszenia. Sporo ofert pracy zdalnej.
Powrót do góry
violetta

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 11:08 pm    Temat postu: praca Odpowiedz z cytatem

No ja troche stresu mam w pracy, bo założyłam swoją firmę w Czechach Very Happy Ale miałabym jeszcze więcej jakby nie Idoneo, bardzo pomagają na starcie Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> Wieści z branży Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: