FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Organizacja wesela a fotografia
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hakunamatata

PostWysłany: Nie Lut 01, 2015 12:07 pm    Temat postu: Organizacja wesela a fotografia Odpowiedz z cytatem

Jak wybrać dobrego fotografa na ślub?
Podpowiedzcie czym warto się kierować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tycjan

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba najlepszy sposób. Albo można popytać znajomych i pooglądać ich zdjęcia. Ja po prostu szukałam namiarów na forach i tak znalazłam firmę, która zajmuje się fotografią ślubna w Warszawie, a ich zdjęcia bardzo mi się podobały. Teraz każdy liczący się zakład fotograficzny ma stronę z galerią, więc to nie problem.
Mi najbardziej zależało na tym, żeby zdjęcia były po prostu dobrze zrobione, ale patrzyłam też na sesje innych par, czy są w jakiś sposób oryginalne i różniące się od siebie, czy też wszystkie na jedno kopyto. Bo to przecież ważne, żeby klientów traktować indywidualnie.
Powrót do góry
Winicz

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się nie ma profesjonalnego fotografa na weselu to żadna lepsza pamiątka z tego nie wyjdzie.
Powrót do góry
bibliotekarka11

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej opiniami znajomych. Możesz ich też poprosić, żeby pokazali Ci zdjęcia ze swojego ślubu.
Powrót do góry
Janek Kandulski

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 1:37 pm    Temat postu: zdrowe zęby Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to mieć piękny uśmiech, a taki gwarantuje tylko klinika stomatologiczna candeo - tutaj macie linka http://candeo.pl/?lang=en_us
Powrót do góry
Wera76

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bibliotekarka11 napisał:
Najlepiej opiniami znajomych. Możesz ich też poprosić, żeby pokazali Ci zdjęcia ze swojego ślubu.

Zgadzam się Smile
reset

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2015 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie tego typu namiarów, to może prędzej znajdziecie je na tego typu portalach- http://www.abcslubu.pl/slub-i-wesele/inspiracje-slubne
To bardzo dobry portal jeśli organizujecie taką uroczystość.
Polecam!
mariola685

PostWysłany: Pią Lis 20, 2015 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl również o kamerzyście, przy wyborze, ponieważ film jest bardziej odzwierciedleniem tego co się dzieje na przyjęciu weselnym, oglądając po kilku latach. Teraz takie nowoczesne filmy ślubne są bardzo fajne. Nagrania dobry sprzętem to duży atut.
Powrót do góry
karfen

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej opiniami wśród rodziny, znajomych itd. To chyba najlepszy sposób. Poczta pantoflowa zawsze działała dobrze.
Powrót do góry
Makswspanialy

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karfen napisał:
Najlepiej opiniami wśród rodziny, znajomych itd. To chyba najlepszy sposób. Poczta pantoflowa zawsze działała dobrze.

I to jest fakt, no chyba, że się jest w nowym mieście, znajomych nie ma, rodzina w Anglii to pozostaje włączyć net i poszperać.
Na http://www.wedding365.pl/ - można skorzystać z organizatora wesel, który zajmuje się wszystkim, fotografią też, więc w sumie taka kompleksowa usługa:)
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie opiniami znajomych ! W mojej rodzinie już od dawna jeden sprawdzony fotograf na wszystkich weselach : http://pawelkata.com/ Zajrzyj sobie do jego portfolio, może akurat przypadnie Ci do gustu tak jak mi i mojej rodzinie Very Happy
Powrót do góry
adamborowiak

PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 2:51 pm    Temat postu: filmy reklamowe Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybierz sobie powiedzmy 5 takich firm i każdą poproś o portfolio, czyli jakieś filmy promocyjne jakie nagrali, cokolwiek czym mogą się pochwalić.
Powrót do góry
magda906

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ślub i jego organizacja może być trudna. Może pomóż jednak Ci w tym specjalna firma, która zajmuje się weselami. Widziałam taką na: http://tobedziepieknyslub.pl . Ślub organizacja jego może być trudna, ale nie z nimi. Wszystko w ten sposób będzie super zorganizowane.
Powrót do góry
janekk

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiego który jest polecany i którego styl wam się podoba. Chociaż, bądźmy szczerze, zdjęcia weselna mają mało wspólnego ze stylem już w założeniu Wink
mireek55

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak wiadomo, ale jest to bardzo ważne.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> impreza dobrze zorganizowana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: