FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Uchwyt na telewizor

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tutka

PostWysłany: Nie Sty 25, 2015 9:45 am    Temat postu: Uchwyt na telewizor Odpowiedz z cytatem

Szukam takiego uchwytu na telewizor z wysięgnikiem. Wiecie, taki aby można było dowolnie ustawić kąt, nachylenie. Tylko czy to jest mocne? Chodzi o 50" tv.
janek33

PostWysłany: Pon Sty 26, 2015 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są takie uchwyty będące w stanie utrzymać nawet 85" calowe tv a co dopiero jakieś tam 50" calówki Razz

Szkoda, że nie napisałaś o jaki konkretnie model chodzi, łatwiej byłoby coś konkretnego zaproponować. Odsyłam więc do http://www.uchwyt.pl/produkty/wszystkie-uchwyty-tv-dedykowane/index.html

Wybierz tam markę i konkretny model telewizora. Jeżeli to ma być coś bardziej specjalistycznego, to oni tam zajmują się też robieniem uchwytów na zamówienie.
grzechu

PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 6:43 pm    Temat postu: Odp Odpowiedz z cytatem

Mam na takim uchwycie powieszony telewizor i wisi już dobre kilka lat. Obawiałem się, że nie wytrzyma ciężaru ale jednak (na szczęście) się pomyliłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karolgrzelak10

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze takich uchwytów unikaj chińskich produktów, bo uchwyt może szybko się złamać. Ważne też żeby był wykonany z mocnego tworzywa, aby po kilku latach się nie osłabił.
martaxx

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim zdecydujesz się na zakup odpowiedniego uchwytu na telewizor, zwróć uwagę czy jest wykonany z materiałów z recyklingu. Wiem, że firma http://www.gumopolis.com.pl/recykling.html zajmuje się tworzeniem materiałów własnie poprzez recykling. Może znajdziesz coś podobnego Smile Na pewno pomoże to chronić środowisko!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pejka

PostWysłany: Pon Sty 25, 2016 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiecie jaki uchwyt wybrać to najlepiej skorzystać z poradnika . Bardzo pomocny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: