FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak dbac o dobrą figurę?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lammiss23

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 5:41 pm    Temat postu: Jak dbac o dobrą figurę? Odpowiedz z cytatem

Niestety ale samo odchudzanie nic nie da. Trzeba też zadbać o odpowiednie ćwiczenia! Ja np bardzo polubiłam Urządzenia Street Workout. Dzięki nim mogę ćwiczyć kiedy chcę i kiedy mam czas, a dodatkowo robię to na świeżym powietrzu. Polecam każdemu kto chce zadbać o swoją formę!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
revoni

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra dieta + trening, trening, trening = dobra forma i figura Smile
Powrót do góry
mariola685

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczęłam zdrowo się odżywiać i stosuje zamienniki niezdrowych produktów, które trudno w moim przypadku wyeliminować, np. cukier Sad Kupuje ksylitol, nie ma różnicy. Na http://marketbio.pl/category/nasiona-chia-szalwia-hiszpanska-nasionka-szalwii-hiszpanskiej zaopatruję sie w nasiona szałwi hiszpańskiej - super moc w małych ziarenkach,które w fit deserach smakują wyśmienicie, próbowałaś? Oczywiście aktywność fizyczna też, to podstawa wraz z racjonalnym odżywianiem.
Powrót do góry
grabeczka

PostWysłany: Wto Sie 15, 2017 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia na siłowni to tylko część ćwiczeń, które powinny być wykonywane. ćwiczenia mięśni kegla to bardzo ważna część zdrowia, zwłaszcza u Pań. Moim zdaniem warto wiedzieć co nieco na ten temat, bo nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie potrzeba żeby takie ćwiczenia wykonywać.

Ostatnio zmieniony przez grabeczka dnia Sro Sie 23, 2017 11:40 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
zaki78

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co powiecie o treningu brzucha abs https://sportportal.pl/trening-abs-na-miesnie-brzucha/
Powrót do góry
karinos83

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawa to faktycznie dobry trening. Czasami jest tak, że hobby przeradza się w pasję i zaczynamy uczestniczyć np. w maratonach czy innych zawodach. Wówczas warto pomyśleć dodatkowo o czymś takim jak przygotowanie motoryczne. Tutaj http://wswietnejformie.pl/przygotowanie-motoryczne-wroclaw/ można zobaczyć o co chodzi w temacie. Uważam, że warto.
Powrót do góry
mirko45

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 4:16 pm    Temat postu: Ćwiczenia Odpowiedz z cytatem

A widzieliście te osiem najlepszych ćwiczeń na klatkę piersiową: https://www.budujmase.pl/trening/artykuly/8-najlepszych-cwiczen-klatke-piersiowa-ktorych-probowales.html ? A jeżeli tak to, czy próbowaliście już jakichś i czy są skuteczne? Bo ja właśnie mam zamiar wziąć się za te ćwiczenia i zobaczymy, co mi to da. Będę wypróbowywał każde po kolei i potem zobaczymy co to da.
Powrót do góry
Kamil1998

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Receptą na dobrą figurę są regularne ćwiczenia oraz zdrowa dieta Smile
Powrót do góry
pitcairn

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że różnego rodzaju suplementy diety, magiczne odchudzanie i temu podobne rzeczy tak naprawdę nie mają żadnego sensu. Nie ma po co marnować na to czasu, pieniędzy i nerwów. Spójrzcie sobie choćby na ten artykuł https://www.budujmase.pl/trening/artykuly/trening-cardio-silowni.html Według mnie tylko i wyłącznie tego typu ćwiczenia mają jakiś większy sens. Co ważne, trzeba być w tym naprawdę bardzo regularnym, bo inaczej raczej nie będzie zadowalających efektów Smile Także zapraszam do zapoznania się z tym.
ibiza23

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczenia plus zdrowa dieta i będą efekty.
Powrót do góry
murarz57

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko kobiety dbają o swoją figurę, coraz więcej panów przywiązuje uwagę do swojego wyglądu. Bardzo dobre wyniki osiąga się ćwicząc http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Atlasy-do-cwiczen-1021.html Pracuje się nad wieloma partiami ciała :nogi, barki, ramiona itp. Sprzęt jest bezpieczny i mogą na nim ćwiczyć amatorzy.
Powrót do góry
justa

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam jakieś głupie kanony. Tak naprawdę każde ciało jest piękne, jeśli jego właścicielka czuje sama w sobie piękna. Smile nie rozumiem tego szału na ciągłą dietę i ćwiczenia Confused
Powrót do góry
Zakochany

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem same ćwiczenia to nie wszystko, należy zadbać też o odpowiednią dietę, chociażby o nie spożywanie cukru i produktów gdzie jest go nadmiar. Można go zastąpić zastępczym słodzikiem, który nie ma kalorii lecz jest wiele pytań typu czy aspartam jest szkodliwy?, bo nie do końca wiadomo jaki on ma wpływ na organizm, jest zarówno sporo negatywnych komentarzy jak i pozytywnych.. Decyzja należy do Was
Powrót do góry
Namon

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 2:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wszystko nie jest wcale takie straszn - aby zacząć zdrowo się odżywiać i zrzucić pare kg czasami trzeba naprawdę niewiele. Ja mam wyciskarkę MUKE z korkiem niekapkiem - można go sobie zatkać, nalać wody i umyć w czasie kiedy będzie na to chwila wolna a wszystko w środku na pewno nie zaschnie Wink Sok z tej wyciskarki jest naprawdę bardzo dobry i mmmm palce lizać! Do tego te soki są naprawdę zdrowe, bo po przerobieniu nie tracą swoich najbardziej cenych wartości. Smile
Powrót do góry
ibiza23

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to się ruszać i zdrowo odżywiać.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: