FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wyposażenie magazynu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
netefix

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2018 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dl mnie nieodłącznym elementem magazynów są różnego rodzajupodnośniki i dźwigi. Dlatego tez przede wszystkim sprawdziłbym ile kosztuje wynajem podnośników koszowych Kraków. Na początku nie ma co inwestowaaać w takie urządzenia, lepiej postawić po prostu na wynajem Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SteffAnja

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać prosty magazyn potrzebuje bardzo dużo różnych elementów wyposażenia. Nie możecie jednak także zapomnieć o programach do magazynów czy też hal produktyjnych. Te pozwalają zapanować w jednym miejscu nad całym chaosem w firmie. Przy pomocy https://nav24.pl możecie wdrożyć właśnie takie rozwiązanie dla waszego magazynu
Powrót do góry
fiona45

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takim magazynie mogą się przydać też dźwignie różnego rodzaju lub windy towarowe. Warto zerknąć w tym celu na propozycje na; http://www.komponentylift.pl .Mają tam wiele ciekawych ofert godnych uwagi.
Powrót do góry
wiolkakkk

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W magazynie należy także zadbać o odpowiednie oświetlenie - takie, które będzie oświetlało każdy zakamarek przestrzeni, ale nie będzie raziło w oczy. Wydaje mi się, że w tej roli świetnie sprawdzi się oprawa rastrowa LED. Czy używacie takich źródeł światła w swoich magazynach?
Powrót do góry
mared434

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukujecie sklepu internetowego gdzie kupicie meble czy akcesoria biurowe w dobrych cenach to polecam sklep https://sklep.lobos.pl/odziez-ochronna/obuwie,cat318750.html tutaj macie ogromny wybór sprzętu i urządzeń do biura oraz mebli. Znajdziecie tutaj też odzież i obuwie. Polecam zajrzeć bo naprawdę fajna strona.
Powrót do góry
KonradoMardo

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem właściciel magazynu, który posada wózki widłowe powinien zadbać o bezpieczeństwo pracowników i maszyn poprzez zamontowanie na wózkach widłowych lamp blue spot. Takie oświetlenie można dostać na https://oeindustry.com/pl/oferta/wozki-podnosnikowe/30-lampa-bezpieczenstwa-blue-spot-do-wozka-podnosnikowego. Ja sam tam ostatnio zamawiałem i jestem bardzo z tego zadowolony Smile
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widłowe wózki to przyrząd konieczny w halach magazynowych. Skoro intrygują Cię najszlachetniejszej jakości pojazdy tego modelu to zachęcamy do Jung Serwis. Zdecyduj się na to co najlepsze oraz nie niepokój się o problemy. Serdecznie zapraszam do przybliżenia się z ich propozycją. Naprawę warto poczytać więcej na ten temat.
Powrót do góry
sakoda

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Jeśli szukacie dobrej jakości kontenerów to polecam wam sprawdzić tego oto producenta: https://ecocontainers.com/kontenery-socjalne/ - moim zdaniem wybór jest całkiem pokaźny i na pewno każdy znajdzie to czego potrzebuje.
Powrót do góry
jwelc65

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób, które lubią wygodę i dbają o zdrowie proponuję zaopatrzyć się w sklepie https://ergopoint.com.pl/ Mają ogromny asortyment produktów ergonomicznych do biura.
Powrót do góry
johann

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że magazyn powinien posiadać odpowiedni system wentylacji. Oczywiście takie rozwiązanie wymaga systematycznej konserwacji. Warto sprawdzić na czym polega czyszczenie wentylacji . Zazwyczaj firmy które zajmują się montażem dbają również potem o ich konserwację. Powiem tak każde pomieszczenie czy to hotel, biuro, dom, magazyn czy nawet szpital powinien posiadać takie rozwiązania. Warto zwracać uwagę na to czym oddychamy. Rozpoczął się sezon grzewczy i wieczorami czuć, że powietrze już nie jest takie same jak latem.
Powrót do góry
Daniel123

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na każdym magazynie powinny być wysokie drabiny z których pracownicy będą mogli bez problemu sciągac rzeczy z wyższych regałów, nie zawsze wózek widłowy jest pod ręka albo akurat jest w użyciu, wtedy przyda sie oferta tej firmy https://www.dramix.pl/ Na bardzo dobrej jakości drabiny które powinny załatwić sprawę Smile Chyba że gabaryt duży, to wtedy wózka nic nie zastapi.
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewne kwestie trzeba też pracownikom zaznaczyć wprost. Mam na przykład na myśli miejsca, gdzie mogą wejść, a gdzie nie mogą. Od tego są znaki - na przykład nieupoważnionym wstęp wzbroniony do wydruku. Służy on też do wyznaczania bezpieczeństwa w miejscu pracy.
Powrót do góry
TakTik

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to ma być magazyn z produktami żywnościowymi. Polecam zainwestować w stół chłodniczy z jego pomocą temperatura będzie ok a dodatkowo na stole zawsze będzie można coś trzymać albo coś robić jak będzie taka konieczność
IrenaKoza

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lista przedmiotów, które muszą się znaleźć w magazynie, by przestrzeń była maksymalnie funkcjonalna jest bardzo długa. Jednym z ważniejszych elementów jest oświetlenie. Wydaje mi się, że w magazynie najlepiej sprawdza się oświetlenie liniowe LED.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Sob Paź 20, 2018 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już mowa o magazynie, to komu zleciliście jego budowę? Ja, powierzyłem to zadanie firmie Commercecon, dzięki czemu nie musiałem się przejmować dosłownie niczym. Nie angażowali mnie w kwestie, które nie powinni mnie interesować - już od początku wiedzieli, na czym mi zależy, dzięki czemu wybudowali magazyn dostosowany do moich potrzeb.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> organizatorzy imprez Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

Skocz do: