FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Dobra kancelaria jaka?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LukaszTrempo

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 10:30 am    Temat postu: Dobra kancelaria jaka? Odpowiedz z cytatem

Znajoma ostatnio polecała mi usługi prawne kancelarii https://kancelariafortis.pl/ . Potrzebuję pomocy jako młody przedsiębiorca dlatego liczę na pomoc jakichś profesjonalistów z dobrym doświadczeniem. Nie znam się jeszcze na sprawach prawnych związanych z kierowaniem firmy dlatego liczę na ich pomoc. Według mojej znajomej nie znajdę nikogo lepszego. Potwierdzicie to?
Mojdera

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że nigdy nie miałam do czynienia tak naprawdę z kwestiami prawnymi. W tym momencie rozglądam się za odpowiednią kancelarią, która działa w Częstochowie. Jeżeli chodzi o porady prawne natknęłam się na tą opcję: https://kancelaria-brodziak-grzyb.pl/porady-prawne-czestochowa/ Myślicie, że wybór ich usług będzie dobrą decyzją?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Olgga

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na samym początku poczytajcie fora prawnicze i inne blogi z poradami prawnymi.
Powrót do góry
wiktorr56

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sprawdzić, czy dana kancelaria zajmuje się konkretnymi rzeczami Wink
Powrót do góry
develon

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy prowadzeniu własnej działalności rzeczywiście warto mieć w zanadrzu usługi naprawdę dobrej kancelarii prawnej. W końcu samodzielnie bardzo ciężko zająć się wszystkimi formalnościami. Ja od lat współpracuję z tą: https://kancelariamadejczyk.biz/ i szczerze polecam. W ich szeregach znajdziecie świetnych, doświadczonych specjalistów, którzy służą poradą na każdym kroku.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: