FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jaki samochód wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwadron

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup samochodu od brokera samochodowego może nam zagwarantować, że będziemy mieli dostęp do szerokiej oferty i na pewno znajdziemy coś odpowiedniego do grubości naszego portfela, a przy tym informacje na temat danej marki czy konkretnego samochodu będą wiarygodne i sprawdzone. Dlatego, ja uważam, że warto skorzystać z pomocy takiego fachowego doradcy. Polecam też poczytać o tym nieco więcej - https://simplycar.eu/komfortowy-samochod-na-co-dzien/ .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marek_04

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla miłośników oraz tych, którzy chcą posiadać samochód z USA istnieje dobre rozwiązanie w postaci http://bestclassiccar.eu firmy, która zajmuje się profesjonalnym importem aut na zamówienie z USA oraz Kanady.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma idealnego samochodu który będzie dopasowany perfekcyjne pod nasze potrzeby, bo każdy z nas ma inny gust, budżet itd. Osobiście wybrałem model Honda Civic IX i jestem z niego bardzo zadowolony ma trochę sportowego charakteru i świetnie mi się nim jeździ zarówno po mieście jak i na trasie. Teraz zaczęły się już wyprzedaże roczników m.in w salonie HondaPlaza. Dlatego zerknij co ciekawego przygotowali.
Powrót do góry
zygmunt.korbacki

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma tutaj jednej odpowiedzi na pytanie "jaki samochód wybrać". W zależności od potrzeb, tego do czego ma służyć, jakim budżetem się dysponuje, można rozglądać się za różnymi autami. Ja jestem zwolennikiem Volvo. W zeszłym roku kupiłem nowe Volvo XC90 i każdemu polecam, mega wygodne , bezpieczne i niezawodne. Kupowałem je w Euro-Kasie https://eurokas.volvocars-partner.pl/, ale mają tez inne marki w Katowicach i Gliwicach - Kia i Peugeot. Myślę że warto umówić się na jazdę próbną i przetestowac kilka modeli
Powrót do góry
MariuszKoska

PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę wszystko zależy od tego ile mamy pieniędzy. Ja prowadzę własny biznes, więc mam dość pokaźną sumę na koncie w związku z czym stać mnie na marki luksusowe. Z racji tego jakiś czas temu zdecydowałem się na lexusa rcf, którego znalazłem na https://lexuswarszawa-pulawska.pl/models. Myślę, że było warto Smile
Powrót do góry
dalajlama

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo ale to bardzo podoba Porsche Macan a to też taki samochód, który sprawdzi się wszędzie. Brat kupił w salonie lellek group w Sopocie i mu niesamowicie zazdroszczę i zbieram na swój teraz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: