FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Jak urządzić biuro?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hakunamatata

PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 5:47 pm    Temat postu: Jak urządzić biuro? Odpowiedz z cytatem

Korzystaliście z pomocy jakiegoś profesjonalnego projektanta czy zaprojektowaliście biuro i miejsce dla pracowników samodzielnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wiktoryna

PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy czy ogarniasz temat czy nie za bardzo. Bo jak nie masz pojęcia ani nawet pomysłu, jak się do tego zabrać, to lepiej zatrudnić profesjonalnego projektanta.
Zobacz sobie co możesz mieć, jak nawiążesz z kimś takim współpracę: http://archiweb.pl/site_media/cache/e3/d6/e3d681166ca73f9dead6f44654bb93eb.jpg - poszpera zresztą trochę po takich stronach poświęconych aranżowaniu wnętrz i architekturze ogólnie. Może akurat trafisz na jakieś inspiracje, które pozwolą ci chociaż mniej więcej wyobrazić sobie jaki efekt chcesz osiągnąć.
Powrót do góry
grajek

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w oparciu o różne aranżacje dostępne na różnych portalach spokojnie można zmontować ładne biuro zupełnie samemu.
Powrót do góry
Malwina

PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 11:23 am    Temat postu: Projekt biura Odpowiedz z cytatem

Wejdzcie na www.dekea.pl mają tam kilka aranżacji biura. Można im też zlecić przygotowanie projektu w oparciu o ich produkty wprawdzie, ale maja ich dość duzo, bo są tapety, fototapety, rolety, okleiny meblowe, całkiem fajne.
Powrót do góry
antoni

PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takimi szafkami jak na http://www.bakpol.pl/informacja/30/szafy-biurowe nie powinniście mieć więcej problemów.
Wszystko zależy od powierzchni i tego co mamy już do wykorzystania.
Wiadomo, żeby dobrze wykorzystać całą przestrzeń biura nie są potrzebne super dodatki, ani meble- tylko pomysł, którego nam często brakuje.
Mi pomogła koleżanka- projektant wnętrz, a efekt jest idealny!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
loopertus

PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest płyta mdf? czy coś innego
Franciszka

PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknij sobie na ofertę sklepu http://www.boxmarket.pl
Mają tam świetne meble do biura, w dobrych cenach. Dodatkowo w sklepie znajdziesz poradnik, który pomoże Ci wybrać najodpowiedniejsze meble Smile
Powrót do góry
szymoneska

PostWysłany: Pon Sty 19, 2015 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grajek napisał:
Myślę, że w oparciu o różne aranżacje dostępne na różnych portalach spokojnie można zmontować ładne biuro zupełnie samemu.

Jestem tego samego zdania. Jeśli zaprojektujemy sami, to dobrze będziemy się czuli w takim miejscu.
Powrót do góry
Kajtek89

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czy ktoś z Was w folie dekoracyjne? Chodzi mi o te ozdoby na szybach, które często można spotkać w korporacjach. Czasami to napisy albo cała szyba "w mleku". Przeglądam stronę http://skirol.pl i widzę, że wycena jest indywidualna. Ktoś z Was to już ma u siebie i może napisać jakie koszta?
Powrót do góry
KostrzewskiB

PostWysłany: Pon Lut 16, 2015 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W katalogach salonów meblowych można zobaczyć gotowe wizualizacje dla biur/firm.
Powrót do góry
superbacior

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie korzystałem z projektanta. Na początku wydaje się to być bardzo kosztowne rozwiązanie więc zabrałem się za to sam i przyznam szczerze, że wyszło całkiem fajnie Smile biurka i meble na wymiar zamówiłem u znajomego natomiast resztę dokupiłem w Ikei. Trochę to trwało ale wydaje mi się, że najważniejsze w całym biurze są dwie rzeczy: biurko i sprzęt na nim Smile
Powrót do góry
domino

PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w biurze raczej nikt z pomocy projektanta nie korzystał...co zresztą widać Very Happy
Powrót do góry
KarolKowalik

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 4:15 pm    Temat postu: Projekt biura Odpowiedz z cytatem

Ja wszytko zaprojektowałem samodzielnie poza meblami. Tutaj z pomocą przyszła mi firma http://diamentmeble.pl/, która zaprojektowała i wykonała dla mnie bardzo ładne i funkcjonalne meble biurowa. Nie zapłaciłem za nie jakiejś kosmicznej sumy, więc tym bardziej rozwiązanie tego typu oceniam jako bardzo dobre tym bardziej, że realizacja zlecenia odbyła się bardzo szybko.
Powrót do góry
falcon

PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie można urządzić biuro samemu. Jak dla mnie nie wymaga to żadnych szczególnych umiejętności.
W internecie jest sporo firm oferujących meble biurowe. O np. tu: http://www.centrumkrzesel.pl/poczekalnia-/124/c . Wystarczy tylko poświęcić trochę czasu na poszukiwania, a na pewno uda się nam coś wybrać.
Powrót do góry
grajek

PostWysłany: Wto Mar 24, 2015 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś planuje urządzać gabinet czy biuro to warto zajrzeć też na te gabinety http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/gabinet.html .
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> bazar Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

Skocz do: