FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Wyposażenie magazynu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawelek77

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 2:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukuje dobrej oferty sprzedaży skrzyń transportowych i palet transportowych do swojej firmy i magazynu. Nie będe ukrywał, że bardzo zalezy mi na jak najniższych cenach tych produktów przy zachowaniu dobrej jakości, bo chce żeby służyły mi przez długie lata i kolejna kwestia, że chce ich kupic bardzo dużo i nawet 1-2zł róznicy w cenie na sztuce będzie dla mnie duża oszczędnością. Rozważam kupienie ich z tej oferty https://skrzynietransportowe.eu/ . Myślicie, że to dobra oferta?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IrenaKoza

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że wyposażenie magazynu ma w swojej ofercie sklep.mizar.com.pl, ale nie wiem, czy mają skrzynie transportowe, musiałbyś sprawdzić. Na pewno mają wózki. Ja kupowałam u nich części rolnicze, a mianowicie pompę hydrauliczną C-360, więc mogę polecić ten sklep. Przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko;)
Powrót do góry
IrenaKoza

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że wyposażenie magazynu ma w swojej ofercie sklep.mizar.com.pl, ale nie wiem, czy mają skrzynie transportowe, musiałbyś sprawdzić. Na pewno mają wózki. Ja kupowałam u nich części rolnicze, a mianowicie pompę hydrauliczną C-360, więc mogę polecić ten sklep. Przesyłka dotarła do mnie bardzo szybko;)
Powrót do góry
kofi88

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 5:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzałam cały wątek, ale widzę, że nikt z was nie wspomniał o drukarce do etykiet. A nie ma co ukrywać, że jest to bardzo przydatne urządzenie. W znaczący sposób ułatwia pracę, a także polepsza wydajność. Sprawdźcie konkretnie ten model Zebra ZD420 - ma dobre parametry, a cena nie jest wygórowana.
Powrót do góry
Ferdek89

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawelek77 napisał:
Poszukuje dobrej oferty sprzedaży skrzyń transportowych i palet transportowych do swojej firmy i magazynu.

Hmm, a w takim razie od razu pomyślałeś może o tym, jak te palety będą transportowane wewnętrznie w magazynie? Bo jeśli nie, to istnieje dziś parę fajnych rozwiązań. A jeśli tak, to może jednak moja propozycja będzie bardziej interesująca ; ). Gorąco polecam, żeby zajść sobie tutaj: http://www.intralog.pl/pl/oferta/systemy-przenosnikow/transport-palet/ i zapoznać się z tą ofertą. Na co warto zwrócić uwagę to to, że system jest budowany tak, żeby był specjalnie dopasowany do konkretnego magazynu – a to sprawia, że dąży się do osiągnięcia maksymalnej wydajności i racjonalności tego, jak ta cała wewnętrzna logistyka jest w magazynie urządzona. Transport palety staje się wtedy dużo bardziej efektywny. Prawdę mówiąc w ogóle nie wyobrażam sobie, by trzymać w magazynie palety bez systemu takiego rodzaju – przecież to byłby jakiś horror organizacyjny.
Powrót do góry
kabix179

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózki widłowe to sprzęt pomocny w składach. Jeśli ciekawią Cię najszlachetniejszej marki pojazdy tego typu to zapraszamy do Jung Serwis. Wybierz to co najporządniejsze i nie przejmuj się o mankamenty. Serdecznie zachęcam do się z ich ofertą. Warto wybrać najlepiej.
Powrót do góry
elegant

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chcesz mieć porządek w magazynie to skorzystaj z tej oferty https://www.regaly.biz/pol_m_Regaly-metalowe-1731.html Są tu regały metalowe, O wymiarach, nośności półek itp decydujesz sam. Regały są zabezpieczone ocynkiem, więc rdza im niegroźna.
Powrót do góry
jacek20pl

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My szukaliśmy też wyposażenia do magazynu a zwłaszcza solidnych regałów, zamówiliśmy tutaj http://maes.com.pl
Powrót do góry
Afiko

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My prowadzimy z mężem firmę logistyczną (Wrocław) i w naszych magazynach są bramy przemysłowe od http://www.grodex.pl/, zadbali o wysokiej jakości automatykę do bram Came, która jest chyba najpopularniejszą Smile Wszystko sprawuje się bez zarzutu.
Powrót do góry
renco

PostWysłany: Nie Wrz 23, 2018 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, powinniście pamiętać o tym, że monitoring jest ważny. Kradzieże dzisiaj to normalna rzecz, całkowicie normalna. Ja polecam mieć zabezpieczenie tak dużych obiektów, a jeśli chodzi o firmy, które znają się na tym najlepiej, to z czystym sumieniem polecam Fonex - to ekspert w branży. Mają kamerki IP, wideodomofony, czujki, atrapy kamer i wiele, wiele innych.
Powrót do góry
netefix

PostWysłany: Sro Lis 07, 2018 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam zainwestować w odpowiednie materiały takie jak np. taśmy i maty bentonitowe - http://www.ars1.pl/tasmy-i-maty-bentonitowe.html. Przydadzą się one przy uszczelnianiu, ponieważ mają bardzo wysokie właściwości samouszczelniające.
Powrót do góry
Rafał44

PostWysłany: Sob Gru 01, 2018 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie na pewno przydadzą Ci się do magazynu również meble metalowe jak szafki dla pracowników, czy regały na rzeczy BHP. Jeśli będziesz na etapie wyboru to zajrzyj na stronę sklepu https://www.mebleteo.pl/ w którym my także je zamawialiśmy i ze względu na jakość wykonania, ale również cenę i podejście obsługi mogę jak najbardziej polecić.
Powrót do góry
madera

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc magazyn i wyposażając go we wszystkie niezbędne sprzęty, trzeba też mieć na uwadze to, że wcześniej czy później, taki sprzęt będzie wymagał serwisowania. Dlatego warto zorientować się w ofertach już teraz, na wszelki wypadek. jeżeli chodzi o części do podnośników, to polecam wam ofertę https://gizo.pl/serwis/serwis-podnosnikow-maszyn-budowlanych/czesci/ , ponieważ na wszystkie części dostajecie gwarancję.
Powrót do góry
maycek

PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a jeśli mowa o magazynie, to komu powierzyliście jego wybudowanie? Ja zdecydowałem się powierzyć to zadanie profesjonalistom. Skorzystałem z oferty firmy Commercecon i nie żałuję. Zajęła się wszystkim – wykonaniem projektu, doborem materiałów, a nawet wyborem wykonawców i ich nadzorem. To duży plus!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ajlar

PostWysłany: Wto Sty 08, 2019 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już postawicie magazyn to warto zastanowić się nad wprowadzeniem nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią w nim prace. Są takie firmy jak Data Consult, które zajmują się przygotowywaniem oraz wdrażaniem systemów magazynowych. Tutaj znajdziecie informacje na temat zautomatyzowania procesów w magazynie. Myślę, że warto rozważyć skorzystanie z ich pomocy w celu optymalizacji pracy przy przechowywaniu towarów.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> obiekty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: