FORUM:organizacja EVENTÓW - konferencji, szkoleń, imprez biznesowych i rozrywkowych

powrót do strony www.konferencje.com
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Kupiliście już prezenty na święta?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aldd

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co roku ta sama historia - zbyt późno sobie przypomnimy i już. Wink
ofeg

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze nie, wydaje mi się, że październik to zdecydowanie za wcześnie na kupno prezentów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
toyat

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 12:56 pm    Temat postu: Prezenty Odpowiedz z cytatem

W sumie to nie wiem, czy za wcześnie, teraz wolny rynek i nakrecające się nawzajem sklepy sprawiają, że szaleństwo zakupowe rozpoczyna się już w pierwszej połowie listopada. Wyobraźcie sobie zresztą, że już w pierwszym tygodniu września w moim sklepie pojawiły się...znicze. Dacie wiarę? Naprawdę, przecież Wszystkich Świętych wypada teoretycznie dopiero 1 listopada, a tymczasem już w połowie września sklepy są pełne zniczy, wiązanek itd. Cóż, ale przez te kilka lat trend się na tyle wrył w polski krajobraz, że nie da się tego zatrzymać. Ja mam do tego stosunek dwojaki, bo z jednej strony, szaleństwo sklepowe związane z pojawianiem się na półkach różnych świecidełek itd. jest nieznośne. Z drugiej strony zaś atmosfera swiąteczna trwa dłużej i można troszkę przez więcej czasu cieszyć się Świętami. Ja zawsze na Wigilię piekę różne ciasta, staram się przygotować Wigilię tak, aby wszyscy, cała rodzina była zadowolona. Prezenty zaś przygotowuję kilka dni wcześniej aby nie gonić, a Wam na osłodę polecam ten artykuł o Świętym Mikołaju - https://www.listymikolaja.pl/gdzie-mieszka-swiety-mikolaj.html
Powrót do góry
bemero

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja juz chyba sobie kupie w listopadzie bedzie taniej !
Ferdek89

PostWysłany: Wto Paź 31, 2017 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już się rozglądam. Wolę koszt zakupu prezentów rozłożyć i zaczynam już je kupować w listopadzie. Choć czasem jak coś mi wpadnie w ręce wcześniej to kupuję wcześniej. Na przykład moja siostra uwielbia przybory do makijażu i jak widzę coś po promocji nawet we wrześniu to to kupuję. Może to zawsze poczekać i poleżeć do świąt. A co do dzieci to ostatnio przeglądając internet natrafiłem na http://www.owulacja.pl/forum/viewtopic.php?p=59632#p59632 i taka kuchnia wydaje mi się dobrym prezentem. Ale jeszcze się wstrzymam z zakupem i zobaczę może wpadnie mi w oko co innego
Powrót do góry
jogni

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że jeszcze nie, dopiero mamy przecież listopad
Powrót do góry
Sylwiiia

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie, ale już zaczynam się rozglądać. U mnie w rodzinie wiele dziewczynek więc czytam sobie tutaj https://www.hulahop.pl/wiadomosc/popularne-lalki-barbie-ranking-lalek-top-10-najczesciej-kupowanych/2637/ o lalkach barbie Very Happy Nie wiem jakie sa teraz na topie, wiec musze się doszkolić, żeby prezent był trafiony Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
robercik

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że sporo ludzi lubi sobie zaplanować zakupy i sprawdzić, gdzie w ogóle warto kupować. Od siebie dodam Ci stronkę www.gazetkonosz.pl, tam jest m.in gazetka lidl od 02.11.2017 to możesz zaplanować czy warto się wybrać, czy jednak szukać czegoś innego.
Powrót do góry
Kaś89

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę się pochwalić, że mam już na oku prezent dla kuzynek, które są zapalonymi miłośniczkami robienia makijażu, mimo iż mają po 18 lat, to już były na kilku profesjonalnych kursach. Planuję im kupić pędzle Lancrone , wyszukałam je w naprawdę dobrej cenie w sklepie kosmetycznym online https://puderek.com.pl , więc na spokojnie kupię po jednym zestawie dla każdej z nich.
Powrót do góry
ryps321

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem w trakcie obmyślania dopiero co kupię, przecież jeszcze mamy trochę czasu
Powrót do góry
rusraz

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prezentów jeszcze nie kupowałem bo musiałbym je ukrywać przez długi czas. Jednak rozglądam się już za światełkami - dom musi być przystrojony jak co roku! Szukam tutaj: https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Lampki-swiateczne/15 Smile
Powrót do góry
rybitwa

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się właśnie zastanawiam nad tym, co kupić mojej siostrze. Wiem, że lubi kosmetyki, ale nie wiem, jakich używa na co dzień. Jak myślicie - czy taki mus do ciała od Nacomi będzie dobrym pomysłem: https://puderek.com.pl/balsamy-do-ciala/4304-nacomi-body-mousse-nawilzajacy-mus-do-ciala-bananowo-kokosowy-shake-180-ml.html? Wydaje mi się, że bardzo estetycznie się prezentuje.
Powrót do góry
Magic88

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie. Planuję na początku grudnia, chyba że trafi się jakaś okazja, tj. coś atrakcyjnego w dobrej cenie:) Choć prawdę mówiąc nie lubię zostawiać tego na ostatnią chwilę.
Powrót do góry
Byszek

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jeszcze nic nie kupiłem. Zawsze odkładam kupowanie prezentów na ostatnią chwilę.
Powrót do góry
marcinwroblewski

PostWysłany: Czw Lis 16, 2017 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam dla mojego męża śmieszne bokserki (https://missisleepy.pl/smieszne-bokserki) ze świątecznym reniferkiem Smile Ten prezent dostanie na Mikołajki, na Święta wymyślę coś specjalnego, może bilet na samolot do Hiszpanii? Już nie mogę doczekać się Świąt, a Wy?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM konferencje.com Strona Główna -> rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: